huesca

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „huesca“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „huesca“.

Zidane'o 3 iš 3: „Real“ vos išvengė fiasko prieš lygos „dugno“ komandą

Sekmadienio vakarą efektinga ir sunkia Madrido „Real“ klubo pergale baigėsi 29-asis Ispanijos „La Liga“ čempionato turas. Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai namuose 3:2 (1:1) išsigelbėjo prieš paskutinėje vietoje „tvirtai“ įsitaisiusius „Huesca“ futbolininkus. Pergalę madridiečiams padovanojo 89-ą minutę galingu smūgiu į vartų viršų įvartį pelnęs puolėjas Karimas Benzema. Prancūzo vadovaujamam „Real“ klubui tai buvo trečioji iš eilės ir kartu kol kas sunkiausia pergalė.
2019-04-01

„Real“ atakuojantis trejetas „nukalė“ antrąją pergalę

Madrido „Real“ iškovojo antrąją pergalę Ispanijos futbolo čempionate. Šalies vicečempionai išvykoje 4:1 (1:1) nugalėjo „Girona“. Svečiai nuo pat rungtynių pradžios dominavo aikštėje ir kūrė pavojingus momentus. Tuo metu šeimininkai ieškojo galimybių kontratakuoti. Išpuoliai buvo labai grėsmingi, o vienas jų baigėsi pirmuoju mačo įvarčiu. 16-ąją minutę galingu smūgiu į viršutinį vartų kampą įmušė Borja Garcia. Kėlinio pabaigoje „Real“ išlygino rezultatą.