Sekmadienio vakarą efektinga ir sunkia Madrido „Real“ klubo pergale baigėsi 29-asis Ispanijos „La Liga“ čempionato turas.

Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai namuose 3:2 (1:1) išsigelbėjo prieš paskutinėje vietoje „tvirtai“ įsitaisiusius „Huesca“ futbolininkus.

Pergalę madridiečiams padovanojo 89-ą minutę galingu smūgiu į vartų viršų įvartį pelnęs puolėjas Karimas Benzema.

Prancūzo vadovaujamam „Real“ klubui tai buvo trečioji iš eilės ir kartu kol kas sunkiausia pergalė.

Pirmajame kėlinyje svečių gretose pasižymėjo Cucho (3 min.), netrukus rezultatą išlygino Isco (16 min.).

Antroje pusėje sostinės klubą į priekį išvedė Danielis Ceballosas (62 min.), tačiau „Real“ lengviau atsikvėpti ir pergalės lengva ranka pasiekti neleido Xabieras Etxeita (72 min.).

Likus 9 turams Madrido klubas su 57 taškais rikiuojasi trečioje vietoje ir veikiausiai žemiau nebenukris.

„Huesca“ savo ruožtu su 22 taškais lieka paskutiniai.