hiustono rockets

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hiustono rockets“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hiustono rockets“.

Sezono rungtynes sužaidęs Kyrie Irvingas vedė „Mavericks“ į pergalę

Pergalę po pratęsimo NBA dvikovoje iškovojo Dalaso „Mavericks“ (48/30) klubas. Jasono Kiddo treniruojama komanda savo arenoje 147:136 (27:42, 39:29, 32:35, 31:23, 18:7) įveikė Hiustono „Rockets“ (38/40) krepšininkus. Rezultatyviausias savo sezono rungtynes sužaidė Dalaso žvaigždė Kyrie Irvingas.   Jis nugalėtojų gretose per 44 žaidimo minutes pelnė 48 taškus (12/17 dvit., 3/8 trit., 15/17 baud.
2024-04-08

„Rockets“ pratęsė įspūdingą pergalių seriją

Po atkaklios kovos pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Hiustono „Rockets“ (37/35) krepšininkai. Ime'o Udoka auklėtiniai svečių arenoje 132:126 (28:17, 21:33, 31:35, 32:27, 20:14) nugalėjo Oklahomos „Thunder“ (50/22) klubą ir laimėjo dešimtą kartą iš eilės. Hiustono komandai Jalenas Greenas pelnė 37 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus.
2024-03-28

Į atlapus kibę NBA krepšininkai – suspenduoti

NBA krepšininkai, paleidę į darbą kumščius, sulaukė lygos bausmės. Jutos „Jazz“ gynėjas Krisas Dunnas ir Hiustono „Rockets“ puolėjas Jabaris Smithas nubaustas dviejų rungtynių suspendavimu. K. Dunnas dėl pradėtų muštynių, o J.Smithas – dėl dalyvavimo jose. Tai pirmas kartas jų karjeroje, kai jie yra suspenduojami.
2024-03-25

Hiustone pratęsta „Rockets“ pergalių serija pažymėta muštynėmis ir tritaškių rekordu

Hiustono „Rockets“ (35/35) iškovojo užtikrintą pergalę namų arenoje, kai 147:119 (47:21, 38:34, 37:36, 25:28) įveikė Jutos „Jazz“ (29/42) klubą. Nugalėtojams Jalenas Greenas pelnė 41 tašką, Fredas VanVleetas surnko 34, Jeffas Greenas – 21. Pralaimėjusiems Johnas Collinsas pelnė 25 taškus, suomis Lauri Markkanenas nežaidė. Hiustonas pabėgo į priekį, kai pelnė 15 taškų be atsako ir rezultatas tapo 40:19. Vėliau komandas skyrė 35 taškai.
2024-03-24

Vašingtone – Jaleno Greeno pakartotas rekordas ir rezultatyviai rungtyniavęs buvęs žalgirietis

Hiustono „Rockets“ (33/35) klubas iškovojo užtikrintą pergalę kai svečiuose 137:114 (39:36, 21:21, 41:25, 36:32) įveikė Vašingtono „Wizards“ (11/58) krepšininkus. „Rockets“ gynėjas Jalenas Greenas pakartojo karjeros rezultatyvumo rekordą. Jis nugalėtojams per 35 žaidimo minutes pelnė 42 taškus (5/8 dvit., 7/13 trit., 11/13 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, tačiau dukart prasižengė ir padarė 1 klaidą.
2024-03-20

Domantas Sabonis pakartojo „Kings“ rekordą, o jį stabdęs turkas aikštę paliko neįgaliojo vežimėlyje

Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Sakramento „Kings“ (36/27) su Domantu Saboniu. Lietuvio atstovaujama komanda netikėtai namuose 104:112 (30:23, 29:31, 14:32, 31:26) nusileido Hjustono „Rockets“ (29/35) klubui. Domantas Sabonis vėl žaidė puikiai ir per 39 minutes pelnė 25 taškus (10/11 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus, tačiau pažeidė taisykles 1 kartą bei suklydo 9 sykius.
2024-03-11

Fynikse – „Suns“ lyderio trauma

Pergalę NBA akistatoje iškovojo Hiustono „Rockets“ (26/34) komanda. Ime'o Udoka auklėtiniai išvykoje 118:109 (38:19, 16:25, 35:35, 29:30) nugalėjo Fynikso „Suns“ (35/25) ekipą. Hiustono komandą į pergalę vedė Jalenas Greenas, kuris pelnė 34 taškus. Fredas VanVleetas įmetė 24. „Suns“ žvaigždė Devinas Bookeris nebaigė rungtynių. Jis paskutiniame kėlinyje užlipo ant komandos draugo Royce O’Neale’o kojos ir patyrė čiurnos traumą. Kol kas apie traumos rimtumo nėra pranešama.
2024-03-03

Mirė kovą vėžiui pralaimėjęs buvęs NBA krepšininkas

Po kovos su vėžiu mirė 13 metų NBA rungtyniavęs Robertas Reidas. Krepšininkas didžiąją karjeros dalį praleido Hiustono „Rockets“ ekipoje ir padėjo klubui pasiekti pirmuosius du NBA finalus. Pranešama, kad vyras kovojo su vėžiu. Jam buvo 68 metai. 1977 m. „Rockets“ pasirinko R. Reidą 40-uoju šaukimu iš San Antonijaus Marijos universiteto. Pirmuosius savo 10 sezonų krepšininkas praleido būtent Hiustono ekipoje.
2024-02-22

Jonas Valančiūnas vedė „Pelicans“ į pergalę prieš „Rockets“

Hiustone ketvirtadienio rytą Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (27/21) 110:99 (33:25; 28:29; 23:25; 26:20) susitvarkė su vietos „Rockets“ krepšininkais (22/25). J. Valančiūnas šiame mače surinko dvigubą dublį, kai įmetė 25 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir padavė 2 rezultatyvius perdavimus. Lietuvis buvo rezultatyviausias savo komandoje.
72
2024-02-01

NBA savaitės žaidėjais tapo Jalenas Brunsonas ir Alperenas Sengunas

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė geriausius praėjusios savaitės krepšininkus. Rytų konferencijoje tuo tapo Niujorko „Knicks“ gynėjas Jalenas Brunsonas. Amerikietis per minėtą laikotarpį vidutiniškai rinkdavo 27,3 taško, atkovodavo 3,3 kamuolio ir atlikdavo 9,3 rezultatyvaus perdavimo. Praėjusią savaitę „Knicks“ klubas per sužaistas keturias rungtynes iškovojo visas keturias pergales.