Jonas Valančiūnas buvo ryškus, bet pralaimėjo tiesioginę dvikovą turkui

Geriausi lietuvio žaidimo epizodai

Jau ketvirtą pralaimėjimą iš eilės NBA lygoje patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-5) klubas, kurio garbę gina Jonas Valančiūnas. Tai buvo pirmą kartą vykstančio NBA vidurio sezono turnyro rungtynės.

Lietuvio atstovaujama ekipa šį kartą išvykoje 101:104 (31:26, 17:28, 31:16, 22:34) krito prieš Hiustono „Rockets“ (5-3) krepšininkus, skaičiuojančius penktąją pergalę paeiliui.

J.Valančiūnas ant parketo praleido 29 minutes, pelnė 15 taškų (6/11 dvit., 1/1 trit., 0/1 baud.), atkovojo 9 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 oponentų metimus, padarė 2 klaidas bei prasižengė 6 kartus.

Rungtynės klostėsi gana permainingai. Pirmajame kėlinyje situaciją kontroliavusius „pelikanus“ antrajame kėlinyje surakino iniciatyvą perėmę aikštės šeimininkai, kurie po atkarpos 13-0 susikrovė dviženklę persvarą (40:52).

Po didžiosios pertraukos svečiai sugebėjo atsitiesti ir lemiamo ketvirčio pradžioje ne tik persvėrė rezultatą, bet ir nutolo 10 taškų skirtumu (82:72).

Tiesa, pranašumo išsaugoti nepavyko. Per vieną minutę Fredas VanVleetas pelnė net 8 taškus ir persvėrė rezultatą Hiustono klubo naudai (100:103).

Per likusias 14 sekundžių svečiams išsigelbėti nepavyko, o baudos metimą dar pridėję šeimininkai iškovojo pergalę – 100:104.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 31 (8/13 dvit., 3/11 trit., 6/9 baud.), Zionas Williamsonas 24 (8 atk. kam., 5 kld.), Jonas Valančiūnas 15 (9 atk. kam., 4 blk.), Jordanas Hawkinsas 14 (7 atk. kam.), Dysonas Danielsas 10 (10 atk. kam.).

„Rockets“: Jalenas Greenas 25 (5/10 dvit., 2/8 trit., 9/10 baud.), Alperenas Sengunas 24 (8 atk. kam.), Fredas VanVleetas 20 (8 rez. perd.), Dillonas Brooksas 10, Jae'Seanas Tate'as 7.