henningas solbergas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „henningas solbergas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „henningas solbergas“.

Argentinoje – Sebastieno Loebo triumfas

Pasaulio automobilių ralio čempionato penktąjį etapą - Argentinos ralį - sekmadienį laimėjo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastienas Loebas, važiuojantis „Citroen C4“ automobiliu. Penkiskart pasaulio čempionas Argentinos ralį laimėjo penktus metus iš eilės. Tai buvo penktoji S. Loebo pergalė šį sezoną ir 52-oji karjeroje.
2009-04-27

Pasaulio ralio čempionato starte – prancūzo S. Loebo triumfas

Savaitgalį prasidėjusio pasaulio automobilių ralio čempionato pirmąjį etapą – Airijos ralį – laimėjo penkiskart pasaulio čempionas Prancūzijos atstovas 34-erių metų amžiaus Sebastianas Loebas, vairuojantis „Citroen C4“. Nugalėtojo vardą ginantis prancūzas 19 greičio ruožų, kurių bendras ilgis – 366,75 km, įveikė per 2 val. 48 min. 25,7 sek. Antrąją vietą užėmė jo komandos kolega ispanas Danielis Sordas. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 27,9 sek.
2009-02-02

Argentinos ralyje pirmauja suomis

Argentinos ralio - ketvirto šių metų pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu po keturių greičio ruožų yra sezono lyderis bendrojoje įskaitoje (21 tšk.) suomis Mikko Hirvonenas su „Ford“. Penktadienį jis laimėjo tris greičio ruožus iš keturių bei daugiau nei 50 sekundžių lenkia antrąją poziciją bendrojoje įskaitoje užimantį prancūzą Sebastieną Loebą (20 tšk.) su „Citroen“, kuris šiemet siekia iškovoti penktąjį planetos autoralio čempiono titulą iš eilės.
2008-03-28

Meksikos ralį laimėjo S. Loebas

Pasaulio čempionas prancūzas Sebastienas Loebas (Citroen C4 WRC) laimėjo Meksikos ralį - trečią šių metų čempionato etapą. Tai jau antra prancūzo pergalę šį sezoną, prieš tai jis nugalėjo Monte Karle. Meksikoje S. Loebas laimėjo trečią kartą iš eilės.
2008-03-03

Japonijos ralio nugalėtoju tapo Suomijos lenktynininkas

Japonijos ralio - keturioliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo - nugalėtoju tapo nuo pat pirmųjų greičio ruožų penktadienį pirmavęs suomis Mikko Hirvonenas su "Ford".Tai buvo antroji trečiąją vietą bendrojoje įskaitoje užimančio Suomijos lenktynininko pergalė šiame sezone, po kurios jis savo įkaitinių taškų kraitį padidino iki 84.27 greičio ruožus Japonijoje M. Hirvonenas įveikė per 3 valandas 23 minutes 57,6 sekundės.
2007-10-28

Suomijos lenktynininkas išsaugojo Japonijos ralio lyderio poziciją

Japonijos ralio - keturioliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo - lyderiu po dvidešimties greičio ruožų šeštadienį tebėra suomis Mikko Hirvonenas su "Ford", kuris bendrojoje sezono įskaitoje su 74 taškais yra trečias.Nepasisekė triskart planetos čempionui prancūzui Sebastienui Loebui su "Citroen", kuris bendrojoje įskaitoje (100 tšk.) yra antras. Tryliktajame greičio ruože Prancūzijos lenktynininkas patyrė avariją bei buvo priverstas pasitraukti iš tolesnės kovos.
2007-10-27

Norvegijos ralyje tvirtai pirmauja "Ford" komandos lenktynininkai

Norvegijos ralyje - trečiajame 2007 metų pasaulio autoralio čempionato etape - ir po antrosios dienos lyderiu liko suomis Mikko Hirvonenas su "Ford".Antrąją varžybų dieną laimėjęs dar du greičio ruožus M. Hirvonenas Norvegijos keliuose sugaišo 2 valandas 33 minutes 45,2 sekundes ir 19,3 sek. lenkia komandos draugą ir tėvynainį, prieš savaitę Švedijos ralį laimėjusį Marcusą Gronholmą.