Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ham united“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ham united“.

TV3 Grupė savaitgaliui siūlo pramogų įvairovę – nuo sporto iki įspūdingų šou ir naujų filmų premjerų

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 savaitgaliui siūlo pramogų įvairovę – nuo sporto iki smagių šou, praktinių laidų ir naujų filmų premjerų. Šeštadienis (10 03) 12.00 val. per TV3 Play – laida „Būk profesionalas“. Tai laida apie profesinį mokymąsi, ji atskleis, kad profesinėse mokyklose galima mokytis ne tik techninių, bet ir kūrybinių profesijų, kad baigus mokslus, galima dirbti ne tik samdomu darbuotoju, bet ir puikiai kurti savo verslą.
2020-10-03

Ar už dešimtuko ribų nugarmėjusiam „Chelsea“ verta skambinti pavojaus varpais?

Londono „Chelsea“ sezono pradžia nė iš tolo nėra tokia, kurios tikisi ištikimiausi šios komandos sirgaliai. Pralaimėjimai, barstomi taškai ir užimama vos vienuolikta vieta – tai nėra šios komandos standartas. Bet ar dėl to reikia susirūpinti. Visų pirma reikėtų pabrėžti, kad sezonas Franko Lampardo komandai dar tik įsibėgėja ir jis ieško optimaliausios sudėties, kuri būtų pajėgi kovoti dėl taškų, o ne tik dėl gražaus žaidimo.
2019-09-23

Anglijoje – „Spurs“ pergalė ir neįtikėtinas „Leicester City“ išsigelbėjimas

Anglijos „Premier“ lygoje svarbią pergalę iškovojo dėl vietos prizininkų trejete kovojanti Londono „Tottenham Hotspur“. Stebuklingai išsigelbėjo „Leicester City“ futbolininkai, rezultatą išlyginę 97-ąją minutę. „Tottenham Hotspur“ namie 2:0 (1:0) nugalėjo „Huddersfield Town“. Abu įvarčius pelnė Son Heung-Minas (27, 54 minutėmis). Jam rezultatyvius perdavimus atliko Dele Alli ir Harry Kane’as.
2018-03-03

„Arsenal“ per 16 minučių įmušė keturis įvarčius

Anglijoje rezultatyviausią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ futbolininkai. Jie savo aikštėje 4:1 (4:0) sutriuškino to paties miesto „Crystal Palace“. Visi įvarčiai kirto per 16 žaidimo minučių – iki 22-osios. 6-ąją įmušė Nacho Monrealis, 10-ąją – Alexas Iwobi, 13-ąją – Laurentas Koscielny, 22-ąją – Alexandre’as Lacazette’as. N. Monrealis ne tik pelnė pirmąjį įvartį, o ir rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie antrojo bei trečiojo.
2018-01-20

„Premier“ lygoje krito dar vieno trenerio galva

„West Bromwich Albion“ verčia naują puslapį klubo istorijoje. Komanda atleido nuo 2015-ųjų jai vadovavusį trenerį Tony Pulisą. „West Bromwich Albion“ permainų ėmėsi po savaitgalio.
2017-11-20

Garethas Southgate’as suteikė šansą trims jaunuoliams

Trys jauni anglai – 20-mečiai Tammy Abrahamas ir Joe Gomezas bei 21-erių Rubenas Loftusas-Cheekas – pirmąkart pakviesti į nacionalinę rinktinę. „Komandų trenerių prašiau būti drąsiems ir pasitikėti jaunimu. Manau, turiu daryti tą patį“, – sprendimą aiškino vyriausiasis Anglijos komandos treneris Garethas Southgate’as. Į rinktinę po traumų grįžta gynėjas Danny Rose’as ir puolėjas Jamie Vardy.
2017-11-02

„Premier“ lygos turas startavo staigmena

Anglijos „Premier“ lygos devintasis turas startavo staigmena. Naujokai „Brighton & Hove Albion“ futbolininkai svečiuose nepasigailėjo senbuvių iš Londono „West Ham United“. Rungtynės baigėsi 3:0 (2:0). Dubliu pasižymėjo Glennas Murray. Jis 10-ąją minutę įmušė iš žaidimo, o 75-ąją realizavo 11 metrų baudinį. Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje įvartį pelnė Jose Izquierdo (45+2 min.). „Brighton & Hove Albion“ (11 taškų) užima 10-ąją „Premier“ lygos poziciją, „West Ham United“ (8 tšk.
2017-10-21

„United“ varžovus triuškino, „Leicester City“ toliau buksuoja

Šeštadienį sužaistos dar penkerios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Čempionato lyderis „Manchester United“ savo aikštėje 4:0 (2:0) sutriuškino Londono „Crystal Palace“. Tuo metu 2016-ųjų Anglijos futbolo čempionas „Leicester City“ toliau buksuoja. „United“ du įvarčius pelnė Marouane’as Fellaini (35, 49 minutėmis), po vieną – Juanas Mata (3 min.) ir Romelu Lukaku (86 min.). Marcusas Rashfordas atliko du rezultatyvius perdavimus.
2017-09-30

Anglijoje – „Liverpool“ ir „Chelsea“ klubų mūšis

Anglijos „Premier“ lygos čempionate tęsiasi bekompromisė kova tarp pirmaujančių komandų. Šiandien pirmenybių lyderiai Londono „Chelsea“ futbolininkai svečiuose išbandys jėgas su ketvirtąją vietą užimančiu „Liverpool“. Šį 23-iojo turo mačą nuo 21.55 val. tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt bei „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Rytoj 21.40 val. bus transliuojama Londono „West Ham United“ ir „Manchester City“ dvikova.