haimar zubeldia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „haimar zubeldia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „haimar zubeldia“.

„La Vuelta a España“: kalnai iškėlė naują lyderį (papildyta)

Sekmadienį vykusiame „La Vuelta a España“ pirmajame kalnų etape (8 etapas) lyderiu tapo australas – Cadelis Evansas („Silence -Lotto“), nuo kurio mūsiskis, I. Konovalovas, atsilieka 45 min. 4 sek. (173 vieta iš 189). Etapą laimėjo italas 8 etape „Alzira – Alto de Aitana“ buvo 7 įkalnės, kurių atakose (ypač keturiuose paskutiniuose km) dar kartą persistumdė lyderių rikiuotė. Etapą laimėjo italas Damiano Cunego iš „Lampre“, 204,7 km distanciją įveikęs per 6 val. 4 min. 54 sek.
2009-09-07

T. Vaitkus nebaigė Ispanijoje vykstančių dviratininkų lenktynių

Septynioliktą kartą Ispanijoje surengtų daugiadienių „Challenge Volta a Mallorca” dviratininkų lenktynių ketvirtojo etapo nebaigė Kazachstano “Astana” komandai atstovaujantis Tomas Vaitkus.162,4 distanciją trečiadienį greičiausiai numynė belgas Philippe‘as Gilbertas, finišo spurtu aplenkęs olandą Sebastianą Langveldą bei tėvynainį Maarteną Wynantsą:1.Philippe Gilbert (Belgija) 4 val. 24 min. 17 sek.
2008-02-14

Lietuvos dviratininkas - tarp autsaiderių

Septynioliktą kartą Ispanijoje surengtų daugiadienių „Challenge Volta a Mallorca” dviratininkų lenktynių trečiajame etape antradienį 100-ąją vietą užėmė ir bendrojoje įskaitoje iš 45-osios pozicijos į 60-ąją nukrito Kazachstano „Astana” komandai atstovaujantis Tomas Vaitkus.168,4 km distancijos finiše jis 23 minutes bei 20 sekundžių pralaimėjo etapo nugalėtojui Jose Joaquinui Rojasui:1. Jose Joaquin Rojas (Ispanija) 4 val. 00 min. 59 sek.
2008-02-13

A. Contadoras laimėjo „Tour de France“ lenktynes

Alberto Contadoras iš „Discovery Channel“ komandos laimėjo prestižiškiausias dviračių lenktynes pasaulyje. Paskutiniame etape greičiausias buvo italas Danielis Bennati iš „Lampre“, bet tikruoju didvyriu tapo ispanas. Būtent A. Contadoras tris savaites važiavo geriausiai sunkiausiomis sąlygomis.
2007-07-29

"Tour de France" lenktynėse - vėl L. Armstrongo triumfas

Amerikietis Lensas Armstrongas (Lance Armstrong, "US Postal") penktą kartą iš eilės laimėjo labiausiai prestižines daugiadienes dviračių lenktynes "Tour de France". Sekmadienį Paryžiuje, Eliziejaus laukuose, pasibaigusiose varžybose antrąją vietą užėmusį vokietį Janą Ulrichą (Jan Ullrich, "Telekom") jis aplenkė 1 min. 1 sek. Trečioje vietoje - Kazachstano atstovas Aleksandras Vinokurovas ("Telekom"). Jis nuo nugalėtojo atsiliko 4 min. 14 sek.
2003-07-28

Pirmoji olandų pergalė "Tour de France" dviratininkų lenktynėse

Daugiadienių "Tour de France" dviratininkų lenktynių septynioliktąjį etapą trečiadienį laimėjo olandas Servaisas Knavenas (Servisas Knavenas), iškovojęs pirmąją pergalę karjeroje šių lenktynių etapuose. 181 km distanciją jis įveikė per 3 valandas 54 minutes 23 sekundes ir finiše artimiausius persekiotojus aplenkė 17 sekundžių. Pagrindinė grupė dviratininkų, kurioje finišavo ir lenktynių lyderiai bendroje įskaitoje nuo etapo nugalėtojo atsiliko daugiau, kaip 8 min.
2003-07-25

Keturioliktąjį "Tour de France" dviratininkų lenktynių etapą laimėjo "Giro d`Italia" lenktynių nugalėtojas

Daugiadienių "Tour de France" dviratininkų lenktynių keturioliktąjį 191,5 km etapą sekmadienį laimėjo šių metų "Giro d`Italia" nugalėtojas italas Gilberto Simonis (Džilbertas Simonis). Italijos dviratininkas distanciją įveikė per 5 valandas 31 minutę 52 sekundes ir finiše aplenkė šveicarą Laurentą Dufaux`ą (Loreną Diufo) ir prancūzą Richardą Virenque`ą (Rišarą Viranką): 1. Gilberto Simoni 5 val. 31 min. 52 sek.
2003-07-21

Vokietis Janas Ulrichas laimėjo dvyliktąjį "Tour de France" dviratininkų lenktynių etapą

Daugiadienių "Tour de France" dviratininkų lenktynių dvyliktąjį etapą penktadienį laimėjo vokietis Janas Ulrichas. Jis 47 km atskiro starto lenktynėse sugaišo 58 minutes 32 sekundes ir 1 min. 36 sek. aplenkė lenktynių lyderį bendroje įskaitoje keturiskart "Tour de France" nugalėtoją amerikietį Lance`ą Armstrongą (Lensą Armstrongą). Trečias, etapo nugalėtojui pralaimėjęs 2 min. 6 sek., finišavo Aleksandras Vinokurovas iš Kazachstano: 1. Jan Ullrich 58 min. 32 sek.
2003-07-19

Dešimtąjį "Tour de France" etapą laimėjo danas J. Pilis

Prestižinių 90-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių "Tour de France" dešimtąjį etapą antradienį laimėjo danas Jakobas Pilis (Jakob Piil, CSC), 219,5 km nuvažiavęs per 5 val. 9 min. 32 sek. ir finiše aplenkęs italą Fabijų Sakį (Fabio Sacchi, "Saeco"). Trečias finišavo olandas Bramas de Grotas (Bram de Groot, "Rabobank"). Jis nuo nugalėtojo atsiliko 49 sek.
2003-07-16

Griūtimi pasibaigusį pirmąjį etapą laimėjo A. Petacchi

Prestižinių 90-ųjų dviračių lenktynių "Tour de France" pirmojo etapo - 168 km iš Monžerono į Mo - nugalėtoju sekmadienį (07.06) tapo italų sprinteris Alessandro Petacchi (Alesandras Petakis) iš "Fassa Bortolo" komandos.