gytis gudlevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gytis gudlevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gytis gudlevičius“.

Gytis Gudlevičius pasaulio jaunių čempionate – aštuntas

Šiandien Prahoje (Čekija) įvyko 2017 metų pasaulio jaunių (iki 19 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionato vaikinų varžybų finalas, kuriame dalyvavo Gytis Gudlevičius. Lietuvis plaukimo rungtyje buvo septintas (2 min. 0,11 sek.; 310 taškų), fechtavimosi – ketvirtas (23 pergalės, 12 pralaimėjimų; 238) ir po dviejų rungčių žengė antras.
2017-07-23

Aurelija Tamašauskaitė Lenkijoje – antra, Gytis Gudlevičius – penktas

Džonkuve vykusiame šiuolaikinės penkiakovės Lenkijos jaunimo taurės III etape vilnietė Aurelija Tamašauskaitė iškovojo sidabro medalį. Lietuvos atstovė surinko 1311 taškų ir nusileido tik rusei Ksenijai Fralcovai (1347). Trečiąją vietą varžybose užėmė finiše A. Tamašauskaitei minimaliai pralaimėjusi Australijos sportininkė Marina Carrier (1310). Kita Lietuvos atstovė Ieva Želvytė (1207) surinko 1207 taškus ir užėmė 16-ąją vietą, Elžbieta Adomaitytė (913, nedalyvavo jojimo rungtyje) liko 29-a, o ...
2017-04-24

Europos jaunių čempionato vaikinų varžybų finale startuos visi trys lietuviai

Čekijos sostinėje Prahoje vykstančiame 2015 metų Europos šiuolaikinės penkiakovės jaunių (iki 19 metų) čempionate sėkmingai vaikinų atrankos varžybose startavo ir į finalą pateko visi trys lietuviai - Gytis Gudlevičius, Dovydas Vaivada ir Vladislovas Sosnovskis. Atrankos A grupėje G. Gudlevičius surinko 1112 taškų (5 vieta fechtuojantis, 7 - plaukiant, 13 - bėgant ir šaudant) ir užėmė 3-ąją vietą.
2015-07-11

Penkiakovininkai pradeda 2015-ųjų metų sezoną

Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės sportininkai pradeda 2015 metų sezoną. Pirmosiomis mūsiškių varžybomis naujais metais taps Minske vyksiantis Baltarusijos jaunių ir jaunimo taurės turnyras. Sausio 8 dieną į Minską išvyks 9 sportininkai: Aurelija Tamašauskaitė, Gabija Daraškevičiūtė, Eglė Švedaitė, Vilma Juchnevičiūtė, Jonė Paurytė, Paulė Kairytė, Vladislovas Sosnovskis, Gytis Gudlevičius ir Stanislovas Lukjanovas. Varžybos Baltarusijos sostinėje vyks sausio 9-10 dienomis.