Čekijos sostinėje Prahoje vykstančiame 2015 metų Europos šiuolaikinės penkiakovės jaunių (iki 19 metų) čempionate sėkmingai vaikinų atrankos varžybose startavo ir į finalą pateko visi trys lietuviai - Gytis Gudlevičius, Dovydas Vaivada ir Vladislovas Sosnovskis.

Atrankos A grupėje G. Gudlevičius surinko 1112 taškų (5 vieta fechtuojantis, 7 - plaukiant, 13 - bėgant ir šaudant) ir užėmė 3-ąją vietą. D. Vaivada su 1095 taškais liko 10-as (11 - fechtuojantis, 1 - plaukiant, 17 - bėgant ir šaudant).

V. Sosnovskis B grupėje surinko 1116 taškų ir užėmė 7-ąją vietą (4 - plaukiant, 11 - fechtuojantis, 11 - bėgant ir šaudant).

Vaikinų varžybų finalas vyks sekmadienį. Šeštadienį merginų finale dalyvaus Eglė Švedaitė. Vėliau mūsų penkiakovininkai dar išbandys jėgas estafetėse.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.