gytė norgilienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gytė norgilienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gytė norgilienė“.

Veteranai parsiveža 9 medalius

Prancūzijoje baigėsi pasaulio veteranų lengvosios atletikos uždarų patalpų bei žiemos metimų čempionatas, kuriame Lietuvos atletai iškovojo šešis sidabro ir tris bronzos medalius. Paskutinę varžybų dieną lietuviai iškovojo keturis apdovanojimus.
2008-03-23

Veteranams - dar 3 medaliai

Pasaulio veteranų lengvosios atletikos uždarų patalpų bei žiemos metimų čempionate trečiadienį Lietuvos atstovams atiteko trys apdovanojimai. Antanas Černiauskas (70 metų amžiaus grupė) sidabrą pelnė ieties (500 g) metime - 39,73. Linas Kulbokas (45 metų amžiaus grupė) rutulį (7,26 kg) nustūmė 14,38 m ir buvo apdovanotas bronzos medaliu. Bronzą 3000 m bėgime iškovojo ir Gytė Norgilienė (35 metų amžiaus grupė), distanciją įveikusi per 10 minučių 41,10 sekundės.
2008-03-20

Paaiškėjo tradicinio Nidos pusės maratono bėgimo nugalėtojai

Nidoje vykusio tradicinio pusės maratono bėgimo, kuris kartu buvo ir Lietuvos čempionatas, nugalėtoju tarp vyrų tapo Aurimas Skinulis iš Kėdainių, distanciją įveikęs per 1 valandą 11 minučių ir 28 sekundes.
2007-10-01

Baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Pirmadienį Kaune baigėsi dvi dienas trukusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose buvo kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyko šalies daugiakovių pirmenybės.Lietuvos daugiakovės čempione tarp moterų tapo Agnė Jakubauskaitė (4595 tšk.), aplenkusi Sigitą Lasavičiūtę (4398 tšk.) bei Tomą Alšauskaitę (4277 tšk.).Dešimtkovėje pirmas buvo Tadas Volkavičius (7335 tšk.), antras - Erlandas Kasperavičius (6301 tšk.), trečias - Egidijus Zaniauskas (6217 tšk.
2007-06-05

Prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Sekmadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyks šalies daugiakovių pirmenybės.Pirmosios varžybų dienos Kaune nugalėtojais bei prizininkais atskirose rungtyse tapo: moterys     100 m  -  1.Audra Dagelytė (11,63 sek.), 2.Lina Grinčikaitė (11,64), 3.Edita Lingytė (11,95); 400 m  -  1.Agnė Orlauskaitė (54,25 sek.
2007-06-04

Kaune baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybės

Šeštadienį Kaune baigėsi dvi dienas trukusios Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybės. Po šalies čempionato paaiškėjo, kad į Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos pirmenybės, kurios kovo 2-4 dienomis vyks Birmingeme (D. Britanija) vyks penkiakovininkė Austra Skujytė, sprinterė Lina Grinčikaitė bei trišuolininkas Mantas Dilys.
2007-02-11

Įspūdingas A. Skujytės pasirodymas Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybėse

Šeštadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną įspūdingai penkiakovės varžybose rungtyniavo olimpinė septynkovės vicečempionė kaunietė Austra Skujytė. Ji surinko 4 614 taškų ir, pasiekusi antrą rezultatą pasaulyje šį sezoną, net 337 taškais užėmė antroje vietoje likusią kitą Kauno atstovę Viktoriją Žemaitytę. Bronzą penkiakovėje iškovojo vilnietė Rūta Balčiauskaitė - 3 185 taškai.