Prancūzijoje baigėsi pasaulio veteranų lengvosios atletikos uždarų patalpų bei žiemos metimų čempionatas, kuriame Lietuvos atletai iškovojo šešis sidabro ir tris bronzos medalius. Paskutinę varžybų dieną lietuviai iškovojo keturis apdovanojimus.

Sidabro medalius šeštadienį iškovojo Birutė Keršulienė (55 metų amžiaus grupė), nustūmusi 3 kg rutulį 11,35 m, Jadvyga Putinienė (60 metų amžiaus grupė), numetusi ietį (400 g) 29,06 m, ir Algina Vilčinskienė (70 metų amžiaus grupė), kurios diskas (1 kg) nuskriejo 18,18 m.

Bronzos medaliu džiaugėsi Saulius Svilainis (45 metų amžiaus grupė) diską (2 kg) nuskraidinęs 38,24 m.

Vladas Zaniauskas (60 metų amžiaus grupė) trišuoliu nušoko 10,90 m ir užėmė ketvirtą vietą.

Penktąsias vietas šeštadienį užėmė Antanas Černiauskas (70 metų amžiaus grupė), nusviedęs kūjį (4 kg) 40,16 m, bei Gytė Norgilienė (35 metų amžiaus grupė), baigusi pusės maratono distanciją per 1 valandą 34 minutes ir 42 sekundes.

Pirmajame planetos veteranų lengvosios atletikos čempionate 2004 metais Lietuvos atletai laimėjo du sidabro ir du bronzos apdovanojimus, o prieš dvejus metus antrosiose pasaulio pirmenybėse - du aukso ir vieną bronzos medalį.