gydytojo patarimai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gydytojo patarimai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gydytojo patarimai“.
REKLAMA
Profesorius Alvydas Unikauskas (nuotr. pranešimo spaudai)  Profesorius Alvydas Unikauskas (nuotr. pranešimo spaudai)

Laidoje „Kviečiame daktarą“ profesorius A. Unikauskas papasakojo, kaip natūraliai sumažinti kraujo spaudimą

Maždaug kas trečias 25-65 metų pacientas kenčia nuo padidėjusio kraujo spaudimo (arterinės hipertenzijos). Nors dažniausiai skubama griebtis tablečių, vis dėlto, profesorius Alvydas Unikauskas TV3 laidoje „Kviečiame daktarą“ primena – pabandyti sumažinti kraujo spaudimą galima ir natūraliomis priemonėmis bei preparatais.
2023-03-06
REKLAMA
Proktologija (nuotr. Shutterstock.com) Proktologija (nuotr. Shutterstock.com)

Šių negalavimų vis dar gėdijamasi: proktologas įspėja nedelsti

Su problemomis išangės srityje – hemorojumi, polipais ar įplėšomis – susiduria dažnas pacientas. Vis dėlto, tokie negalavimai itin intymūs ir pacientai gėdijasi kreiptis pagalbos bei yra linkę gydytis namuose. Abdominalinės chirurgijos gydytojas, proktologas Žygimantas Židonis pasakoja su kokiomis problemomis dažniausiai susiduria pacientai ir, kodėl vertėtų nevengti vizito pas specialistą.
2023-03-06

Gydytojas pasakė, kaip sumažinti knarkimą: pagaliau išsimiegosite

Žmonės, svajojantys apie gerą nakties miegą, tikrai neapsidžiaugia išgirdę, jog greta miegantis žmogus pradeda knarkti. Nors šis miego įprotis labiau trukdo šalia knarkiančiojo miegančiam žmogui, tačiau jis gali išduoti ir rimtesnes sveikatos problemas. Knarkimas atsiranda dėl to, jog per daug atsipalaiduoja ryklės, minkštojo gomurio raumenys ir liežuvis. Dėl to susiaurėja kvėpavimo takai ir bandant įkvėpti gerklėje susidaro didesnis slėgis ir turbulencija, o tuomet susidaro knarkimo garsas.
2019-10-15

Kai serga siela: kaip atpažinti depresiją?

Daugiau kaip pusę savižudybių įvykdo žmonės, sergantys depresija. Visi supranta, kad tai – didelė problema, tačiau ar dažnas pastebime žmogaus nevilties, liūdesio, nerimo, baimės, skausmo simptomus? „Naujosios klinikos“ šeimos gydytoja Rima Zakarauskienė: - Gydytoja, kas žmogui atsitinka, jei spalvingąjį rudenį pasaulis jam atrodo pilkas? Jei dingsta noras šypsotis, džiaugtis paskutinėmis saulėtomis akimirkomis, nebesinori svajoti bei siekti iki tol užsibrėžtų tikslų? - Depresija yra liūdesio ir...
2013-09-28

Paglostyk mane, mamyte

Sūneliui šeši mėnesiai ir jis labai neramus. Girdėjau, kad labai ramina masažas. Ar tai tiesa? Gal galite duoti keletą patarimų, kaip masažą daryti? Rima Švelnus kūno masažas padeda stiprinti ryšį tarp mamos ir kūdikio. Masažas ne tik labai naudingas kūdikio sveikatai, bet ir slopina įvairius negalavimus. Tačiau nepamirškite, kad kūdikiui masažas daromas visiškai nenaudojant jėgos, tik švelniai glostant. Masažuojant kūnas švelniai glostomas naudojant lengvą spaudimą.
2011-09-21
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų