Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Greta Karinauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Greta Karinauskaitė“.

Lengvosios atletikos sezono uždarymo šventėje – pirmo ryškumo žvaigždės

Sausio 6 dieną Palangoje, „Vanagupės“ viešbutyje, vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) organizuotas 2023 metų sezono uždarymo vakaras. Jame už įvairius pasiekimus buvo apdovanotos lengvosios atletikos bendruomenės asmenybės, kurios prisidėjo prie sporto karalienės garsinimo.
2024-01-08

Apmaudus debiutas pasaulio čempionate: Karinauskaitė liko per vieną poziciją nuo patekimo į finalą

Budapešte (Vengrija) tęsiasi pasaulio lengvosios atletikos čempionatas, kuriame trečiadienį varžėsi ir Lietuvos bėgikė Greta Karinauskaitė. Pasaulio čempionato debiutantė iš Lietuvos startavo moterų 3000 m kliūtinio bėgimo atrankoje. Trečiajame bėgime lietuvė po galingo spurto link finišo pakilo iki 6-os vietos ir distanciją įveikė per 9 min. 30.28 sek.
2023-08-23

LTOK keturiems lengvaatlečiam įteikė Europos žaidynių medalius

Ketvirtadienį Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) keturiems lengvaatlečiams buvo įteikti Lenkijoje vykusių Europos žaidynių medaliai. Apdovanojimus sportininkams simboliškai įteikė olimpinė čempionė, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Žaidynių metu vykusio Europos lengvosios atletikos komandų čempionato antroje pagal pajėgumą pakopoje Lietuvos rinktinė iškovojo trečiąją vietą ir kelialapį į elitinę pakopą.
2023-07-20

Bėgikei Gretai Karinauskaitei – Europos jaunimo čempionato sidabras!

Espo (Suomija) mieste vykstančiame Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionate Lietuvos delegacija džiaugiasi antruoju medaliu – sidabrą iškovojo Greta Karinauskaitė. Moterų 3000 m kliūtiniame bėgime G. Karinauskaitė finišavo per 9 min. 30.96 sek. Ją aplenkė tik čempionato rekordą pasiekusi vokietė Olivia Gurth (9:26.98). Bronza atiteko ispanei Martai Serrano (9:41.47). G. Karinauskaitė nuo pat finalo pradžios veržėsi į lyderės poziciją ir diktavo tempą.
1207 2023-07-15

Europos žaidynėse Karinauskaitė ir Galvydytė iškovojo bronzos medalius

Po pasibaigusios Europos komandinio čempionato pirmojo diviziono 3000 m kliūtinio bėgimo rungties paaiškėjo, jog Greta Karinauskaitė iškovojo Europos žaidynių bronzą. Aukso medalį iškovojo čempionato rekordą pagerinusi albanė Luiza Gega (9 min. 17,31 sek. – trečias divizionas), sidabrą slovėnė Maruša Mišmaš Zrimšek (9 min. 23,41 sek. – antras divizionas). Greta (antras divizionas) ketvirtadienį distanciją įveikė per 9 min. 28,48 sek. ir užfiksavo antrą geriausią laiką karjeroje.
2023-06-25

To dar nebuvo: po dramatiškos atomazgos Lietuvos lengvaatlečiai pateko į aukščiausią Europos čempionato lygą

Ketvirtadienį Chožuve (Lenkija) baigėsi Europos lengvosios atletikos komandinio čempionato antrosios lygos varžybos, kuriose po dramatiškos atomazgos trečią vietą užėmė Lietuvos rinktinė. Lietuviai per 37 rungtis surinko 372,5 taško ir vos 0,5 taško aplenkė slovėnus (372). Tokiu būdu lietuviai nugvelbė paskutinį kelialapį į aukščiausią Europos čempionato lygą. Kitame čempionate lietuviai pirmą kartą istorijoje rungtyniaus su stipriausiomis Europos komandomis.
2023-06-22

Trys lietuvės – NCAA vicečempionės

Ostine (JAV) baigėsi NCAA I diviziono lengvosios atletikos čempionatas, kuriame net trys lietuvės užėmė antrąsias vietas. Gabija Galvydytė 800 m finale pagerino asmeninį rekordą, pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą ir užėmė antrą vietą (2:00.47), nusileidusi tik Michaelai Rose (1:59.83). Taip pat antra 3000 m kliūtinio bėgimo finale finišavo Greta Karinauskaitė (9:30.85). Nugalėjo Olivia Markezich (9:25.03). Beatričė Juškevičiūtė taip pat tapo NCAA vicečempione – septynkovėje ji su...
2023-06-11

NCAA lengvosios atletikos čempionato finale bėgs Karinauskaitė ir Galvydytė

Ostine (JAV( prasidėjo NCAA I diviziono lengvosios atletikos čempionatas. Ketvirtadienį Greta Karinauskaitė (3000 m kliūtinis bėgimas) ir Gabija Galvydytė (800 m) pusfinalio bėgimuose iškovojo teisę šeštadienį bėgti finaluose. Gabija laimėjo savo bėgimą (2:03.01), o Greta buvo antra (9:40.87), praleidusi į priekį tik Olivią Markezich (9:40.81). G. Karinauskaitė šiemet pagerino Lietuvos rekordą, kai 3000 m su kliūtimis įveikė per 9 min. 26.88 sek.
2023-06-09

Greta Karinauskaitė pagerino 15 metų senumo Lietuvos rekordą

Gegužės 24-27 dienomis vyko atrankinės varžybos į NCAA I diviziono čempionatą. Džeksonvilyje (Rytų regionas) ir Sakramente (Vakarų regionas) po 48 sportininkus kiekvienoje rungtyje kovojo dėl 12 kelialapių į finalines varžybas. Šeštadienį Greta Karinauskaitė pagerino Lietuvos rekordą ir laimėjo 3000 m kliūtinį bėgimą (9:26.88). Senasis rekordas (9:30.21) nuo 2008 metų priklausė Rasai Troup. G.Karinauskaitės rezultatas šiemet pasaulyje yra 14-as, o tarp europiečių – 3-ias.
2023-05-28

Bėgikė Greta Karinauskaitė NCAA varžybose pagerino Lietuvos jaunimo rekordą

Pastarosiomis dienomis Lietuvos lengvaatlečiai už Atlanto tęsė pasirodymus įvairiose NCAA varžybose. „Bryan Clay Invitational“ varžybose Azusoje 3000 m kliūtiniame bėgime Greta Karinauskaitė užėmė ketvirtą vietą (9:46.72) ir pagerino Lietuvos U23 rekordą. Šioje rungtyje septyniuose bėgimuose startavo 120 kliūtininkių.