gordonas herbertas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gordonas herbertas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gordonas herbertas“.

Vokietijos rinktinė ir toliau bendradarbiaus su vyriausiuoju treneriu Herbertu

2022 m. Europos čempionate trečiąją vietą iškovojusi Vokietijos rinktinė praneša, jog iki 2025 metų pratęsė bendradarbiavimą su vyriausiuoju rinktinės treneriu Gordonu Herbertu. 64 metų strategas darbą Vokietijos nacionalinėje komandoje pradėjo dar 2021 m.  Iki tol G. Herbertas didžiąją dalį savo karjeros praleido Vokietijoje. 2013–2020 metais strategas treniravo Frankfuto „Skyliners“, o 2020–2021 metų sezoną dirbo Saratovo „Avtodor“ klube.
2023-08-11

Vokietijos vyrų krepšinio rinktinės strategu taps Gordonas Herbertas

Naujo vyriausiojo trenerio ieškojusi Vokietijos krepšinio federacija surado specialistą, kuris pakeis Henriką Rodlą. Skelbiama, kad nacionalinės komandos vairą perims 62-ejų Gordonas Herbertas. Kanadietis pastaruoju metu dirbo Nicko Nurse‘o asistentu Kanados rintinėje. Klubiniame krepšinyje kanadietis ne vienerius metus dirbo Vokietijoje, kur yra treniravęs keturias skirtingas ekipas, o ilgiausiai užsibuvo Frankfurte, kur su pertraukomis praleido net 11 metų.
2021-09-06

A. Trifunovičius: „Viską sugriovė traumos“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkams, kad patektų į Eurolygos ketvirtfinalį, šiandien reikėjo nepralaimėti išvykoje mačo su Salonikų „Ariu“ didesniu nei 5 taškų skirtumu ir Vitorijos „Tau Ceramicos“ pergalės Stambule prieš „Fenerbahče-Ulker“. Deja, viskas susiklostė ne taip, kaip reikėjo. Vilniečiai pralaimėjo 9 taškų skirtumu 74:83 (19:18, 17:22, 12:17, 26:26), o ir turkai svečiams nepaliko jokių vilčių - 75:59. Tai reiškia, kad Eurolyga Lietuvos klubams baigėsi.
2008-03-19

A. Trifunovičius: „Bravo žaidėjams“

Per Eurolygos antrojo etapo E grupės antrojo turo rungtynes Vilniaus „Lietuvos rytas“ nugalėjo Salonikų „Aris“ 89:74 (27:11, 22:20, 16:18, 24:25) ir pagerino savo pozicijas kovoje dėl kelialapio į ketvirtfinalį. Prieš rungtynes Šios komandos rungtyniavo vienoje grupėje per pirmojo etapo varžybas, tuomet abu kartus pergales šventė vilniečiai.