goodyear

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „goodyear“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „goodyear“.

„Goodyear“ pristatė 90 % tvariųjų medžiagų demonstracinę padangą, patvirtintą naudoti keliuose

„Goodyear Tire & Rubber Company“ pristatė demonstracinę padangą, kurią sudaro 90 % tvariųjų medžiagų. Ši demonstracinė padanga išlaikė visus taikomus teisės aktų nustatytus bandymus ir „Goodyear“ vidaus bandymus.  Šios demonstracinės padangos pasipriešinimas riedėjimui taip pat buvo mažesnis, palyginti su etalonine padanga, pagaminta iš tradicinių medžiagų.
2023-01-09

Spalvotos padangos: Kodėl mes jų nenaudojame dabar?

Padangų gamintojai pastaruoju metu demonstruoja įvairias koncepcijas, kurios kiekvienam vairuotojui sužadina fantaziją ir tuo pačiu pradžiugina – pagaliau ratlankius gaubianti guma atrodys originaliau. Šiuo metu gaminamų padangų skirtumai slypi jų savybėse. Kaip jos sugeba susitvarkyti su sausa arba šlapia kelio danga, kokį triukšmą jos kelia ir pan. Žvelgiant iš vizualinės pusės – jos praktiškai identiškos.
2022-12-02

„ADAC“ žieminių padangų testas: kurias pasirinkti šį sezoną?

Didžiausias Vokietijos automobilistų klubas „ADAC“, nesiryžta laužyti tradicijų. Kaip ir kasmet, „ADAC“ klubo nariai surengė žieminių padangų bandymus, kuriuose buvo siekiama išsiaiškinti kurias „gumas“ reikėtų pasirinkti šį ar kitą sezoną. Šiemet surengtuose bandymuose buvo atliekami 185/65 R15 ir 215/60 R16 padangų bandymai, o tai reiškia, jog šiemet surengtuose testuose „ADAC“ klubo nariai turėjo išbandyti net 33 skirtingus padangų modelius.
2022-10-20

Universalių padangų testas: kurios padangos patenkins jūsų poreikius?

Artėjanti žiema po truputėlį visus išjudins atlikti kasmetinį ritualą – pasikeisti padangas. Pagal šiuo metu Lietuvoje galiojančius įstatymus, žieminių padangų sezonas prasideda lapkričio 10 dieną ir baigiasi kovo 31-ą dieną.  Kadangi žieminių padangų sezonas po truputėlį artėja, dabar yra geras metas pažvelgti į padangų tipą, kuris leidžia jas eksploatuoti ištisus metus, nepriklausomai nuo metų laiko, oro sąlygų ir kitų veiksnių.
2022-09-29

„Goodyear“ nutraukė bendradarbiavimą su Baltarusijos metalurgijos gamykla

JAV padangų gamintoja „Goodyear“ 2021 metų pabaigoje nutraukė komercinius santykius su Baltarusijos metalurgijos gamykla, pranešė Jungtinėje Karalystėje dirbančių baltarusių profesinė sąjunga PUBB. „Pasekdama „Pirelli“, „Yokohama“ ir „Scandia Steel“ pavyzdžiu amerikiečių padangų gamintoja „Goodyear“ nutraukė santykius su Baltarusijos metalurgijos gamykla, kurioje pažeidinėjamos darbuotojų teisės bei vykdomos represijos“, – rašoma PUBB „Twitter“ paskyroje.
2022-01-28

FIA pasaulio ištvermės lenktynių čempionato organizatorių sprendimu „Goodyear“ tapo oficialiu LMP2 padangų tiekėju

FIA pasaulio ištvermės lenktynių čempionato organizatorių sprendimu „Goodyear“ buvo išrinkta oficialia šio čempionato ir Europos „Le Mano“ lenktynių (ELMS) LMP2 kategorijos padangų tiekėja. Kelis sezonus galiojanti sutartis tarp „Automobile Club de l’Ouest“ (ACO), FIA ilgų distancijų lenktynių pasaulio čempionato organizatorių ir „Goodyear“ buvo sudaryta po ACO sprendimo paskirti vieną padangų tiekėją šiai itin konkurencingai klasei. Tai dar labiau sustiprina 24 val.
2020-01-23

„Goodyear“ gamins padangas „Porsche 911“ modeliams

Nuo šiol sportiniai „Porsche 911“ važinės su Goodyear padangomis – „Eagle F1 SuperSport RS“ oficialiai patvirtintos „Porsche 911 GT2 RS“ ir „Porsche 911 GT3 RS“ modeliams. „Įrodyta, kad naujosios „Goodyear Eagle F1 SuperSport RS“ pasižymi puikiomis savybėmis, kurių reikalaujame „Porsche“ automobiliams. „Goodyear“ sukūrė mums puikias padangas, kurios tobulai atitinka išskirtinius „Porsche 911 GT2 RS“ reikalavimus“, - teigia „Porsche Motorsport“ vyriausiasis inžinierius Janas Frankas.
2019-07-09

„Goodyear“ taps ilgųjų nuotolių lenktynių čempionato padangų tiekėja

„Goodyear“ grįžta į Europos ir tarptautines sportinių automobilių lenktynes. Šiais metais įmonė sukūrė naujas padangas Pasaulio ištvermės lenktynių čempionatui (World Endurance Championship, WEC) bei svarbiausiam šių varžybų etapui – 24 val. trukmės Le Mano lenktynėms. Pasaulio ištvermės lenktynių čempionatą sudaro ilgų distancijų lenktynės keturiuose žemynuose. Sezono finalu vadinamos Le Mano lenktynės, kuriose automobiliai su „Goodyear“ padangomis laimėjo jau 14 kartų.
2019-06-13

„Goodyear AERO“ – koncepcinės padangos autonominiams ir skraidantiems automobiliams

„Goodyear“ pristatė naujausias koncepcines padangas „Goodyear AERO“, skirtas ateities autonominiams skraidantiems automobiliams. Šios koncepcinės padangos atlieka dvi funkcijas – jos veiktų kaip tradicinės padangos, leistų automobiliui važiuoti bendro naudojimo keliu arba įjungus specialų režimą, veiktų kaip propeleriai skrendant.
2019-03-07

Vėlyvas ruduo – išbandymų metas vairuotojams

Žvelgiant per eismo dalyvių prizmę, ruduo yra pats nemaloniausias ir nesaugiausias metų laikas: trumpėja šviesus paros laikas, matomumą prastina lietus, šaltis ir vis dažniau pasitaiko rytinis plikledis. Tai įrodo ir saugaus eismo statistika – būtent paskutiniais rudens mėnesiais žuvusiųjų skaičius keliuose yra didžiausias.
2017-11-07
REKLAMA
REKLAMA

Didesnio pravažumo automobilių padangų testus nugalėjo „Goodyear“ ir „Dunlop

Vokietijos technikos priežiūros draugijos (GTÜ), Vokietijos automobilių klubo (ADAC) ir kitų kompetentingų institucijų šio sezono žieminių didesnio pravažumo automobilių padangų bandymuose triumfavo „Goodyear“ bei „Dunlop“ gamintojų modeliai, užėmę atitinkamai pirmą ir antrą vietas. GTÜ ir ACE žieminių padangų bandymai Didesnio pravažumo automobilių populiarumas Europoje auga labai sparčiai, atitinkamai didėja ir jiems skirtų padangų poreikis.
2017-10-19

„Goodyear“ pristato naujos kartos žiemines padangas

Pirmąją „UltraGrip“ serijos žieminę padangą „Goodyear“ išleido 1971 metais ir šios serijos padangas nuolat tobulino. 45 metus nuolat diegdama naujoves „Goodyear“ tapo viena iš žieminių padangų rinkos lyderių. Vartotojai vertina „UltraGrip“ padangas – iki šiol jų įsigijo daugiau nei 60 milijonų.
2017-10-18

Žieminių padangų montavimas: geriau per anksti, nei per vėlai

Automobilio padangų permontavimas yra veiksmas, kurio nereikėtų atidėlioti paskutinei dienai. Eismo specialistų nuomone, spalio mėnesį yra nemaža tikimybė sulaukti šalnų, o tuomet vasarinėmis padangomis apautas automobilis yra itin nestabilus ir juo važiuoti paprasčiausiai nesaugu.
2017-10-04

Liuksemburge – automatizuota „Goodyear“ padangų gamykla

Atsiliepdama į augančius aukščiausios klasės padangų klientų ir vartotojų poreikius bei plėsdama savo jungtinio verslo modelį, „Goodyear Tire & Rubber Company“ planuoja pastatyti naują, pažangias technologijas naudojančią, automatizuotą gamyklą Liuksemburge. Naujoji gamykla pradės veikti 2019 m. Pažangus gamybos procesas „Mercury“ įgyvendins klientų užsakymus pagal poreikį Patentuotas gamybos procesas „Mercury“ pasižymi automatizuotomis, tarpusavyje sujungtomis darbinėmis stotimis.
2017-09-22

Autonominiai automobiliai pakeis žmonių požiūrį į eismo spūstis

Didmiesčių gyventojai sutiks: vienas labiausiai nervinančių dalykų yra eismo spūstys. Daliai Vilniaus, Rygos ar Talino gyventojų reguliariai tenka susidurti su šiuo reiškiniu, kuriam alternatyvų kol kas nėra. Viešasis transportas? Dažnai jis lėtesnis ir ne toks komfortiškas. Dviratis? Komforto taip pat mažiau, o ir naudojamas tik pusmetį. Taksi? Patogu, bet brangoka.
2017-09-04

„Goodyear“ pripažintos geriausiomis 2017-ųjų vasaros sezono padangomis

Padangų specialistams skirtame leidinyje „Tyrepress“ įvertinus žymiausius 2017-aisiais atliktus vasarinių padangų testus, absoliučiu nugalėtoju paskelbtas „Goodyear“. Šio gamintojo padangos net penkiuose skirtinguose testuose gavo labai aukštus įvertinimus. „Tyrepress“ susumavo „AutoBild“, ADAC, „Auto Motor und Sport“, „Autozeitung“, „Gute Fahrt“ ir kitų žymių leidinių šiemet atliktų vasarinių padangų testų rezultatus.
2017-04-24

„Porsche Panamera“ naudos naują „Goodyear“ padangą

„Goodyear“ nauja itin galingiems automobiliams skirta padanga „Eagle F1 Asymmetric 3“ pripažinta kaip originali naujojo „Porsche Panamera“ įranga. Svarbiausia „Eagle F1 Asymmetric 3“ padangos savybė yra naujas gumos mišinys, užtikrinantis geresnį sukibimą stabdant ir valdant automobilį, važiuojantį tiek sausa, tiek šlapia danga. Nauja tvirtesnės lengvasvorės konstrukcijos technologija užtikrina tikslų vairavimą ir patvarumą.
2017-04-04

Pristatyta padanga, kurią valdo dirbtinis intelektas

Ženevos tarptautinėje automobilių parodoje „Goodyear“ pristatė ateities išmaniąsias, su visa automobilio sistema bei jo aplinka nuolatinį ryšį palaikančias padangas. Čia pristatyta naujausia koncepcinė padanga „Eagle 360 Urban“ buvo pateikta kaip ilgalaikė kompanijos vizija. Ši 3D spausdinta sferinė padanga yra pirmoji koncepcinio dirbtinio intelekto valdoma padanga. Ji gebės pajusti, nuspręsti, keisti formą ir sąveikauti.
2017-03-15

„Goodyear“ vasarinės padangos su „SoundComfort“ rieda tyliau

„Goodyear“ pristatė naują vasarinių 23 dydžių padangų asortimentą, kurio privalumas – itin tylus riedėjimas. Tai ypatinga „SoundComfort“ technologija su poliuretano putomis pagamintos padangos, kurias naudojant automobilio salone girdimas triukšmas, palyginti su padangomis be šių putų, sumažinamas vidutiniškai keturiais decibelais.
2017-03-10

„Maserati Levante“ riedės su „Goodyear Eagle F1“padangomis

Naujojo „Maserati Levante“ originalios įrangos komplekte bus ir „Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV“. Tai – ypatingomis savybėmis pasižyminčios padangos, specialiai sukurtos SUV visureigiams ir krosoveriams. Šis sprendimas yra glaudaus „Maserati“ ir „Goodyear“ bendradarbiavimo tąsa, tobulinant galingiems automobiliams skirtas padangas, atitinkančias prabangių ir sportinių SUV valdymo bei saugos reikalavimus. „Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV“ – padangos su „ActiveBraking“ technologija.
2017-01-24

„Goodyear“ apdovanota už ateities padangos dizainą

Sferinė padanga, kurią sukūrė padangų gamintoja „Goodyear“, pelnė kompanijai prestižinį įvertinimą už dizainą. Autonomiškiems automobiliams skirta unikali koncepcinė padanga „Goodyear Eagle-360“ pagerbta 2016 metų GOOD DESIGN™ apdovanojimu. Jis patvirtina, kad ateičiai kuriami produktai gali būti ne tik funkcionalūs, bet ir patrauklūs bei įdomūs.
2017-01-11

Sferinė „Goodyear Eagle-360“ padanga – 2016 metų geriausių išradimų sąraše

Visomis kryptimis besisukanti sferinė automobilinė padanga užėmė deramą vietą pasaulio išradimų kontekste. Šią „Goodyear Tire & Rubber Company“ sukurtą koncepcinę padangą „Eagle-360“ žurnalas „Time“ pavadino vienu iš geriausių 2016 metų išradimu. Kiekvienais metais žurnalo „Time“ technologijų skyriaus redaktoriai pateikia geriausius metų išradimus, kurie pasaulį daro geresniu, išmanesniu ir tam tikrais atvejais šiek tiek linksmesniu. Šių metų sąraše pateikiami 25 išradimai.
2016-12-22

„Goodyear“ naujiena – ypatingos žieminės padangos

Žiemos keliai Šiaurės šalių kraštuose kelia tikrų iššūkių. Ką daryti, kad ledas ir sniegas nestabdytų greitėjančių gyvenimo tempų ir kad prie vairo jaustumės saugūs? Į šį klausimą vis iš naujo stengiasi atsakyti ilgametę ir sėkmingą patirtį padangų gamybos srityje turinti „Goodyear“. Šiemet rinkai ji pateikė ypatingų naujienų, kurių dalis vadinamos revoliucinėmis. Pirmąją „UltraGrip“ serijos žieminę padangą „Goodyear“ išleido 1971 metais ir šios serijos padangas nuolat tobulino.
2016-10-05

Ypatingos „Goodyear“ padangos: dar sklandesnis riedėjimas

„Goodyear“ paskelbė, kad „aukšta ir siaura“ padanga bus montuojama naujajame „Renault Scenic“. Visos šio modelio versijos iš „Renault“ gamyklos išriedės su vieno dydžio, 195/55R20 95H XL, „Goodyear“ sukurtomis „aukštomis ir siauromis“ padangomis. Naujajame „Renault Scenic“ bus montuojamos 195/55R20 95H XL „Goodyear EfficientGrip Performance“ ir 195/55R20 95H XL „Goodyear Vector 4Seasons Gen-2“ padangos. Šių dydžių padangos pasirodė rinkoje šių metų liepos mėnesį.
2016-08-09

„Goodyear“ bando savaime prisipučiančias padangas

Padangų gamintojos „Goodyear“ atstovų teigimu, tinkamai neprižiūrimos padangos ne tik padidina avarijos tikimybę, bet ir sumažina automobilio sukibimą su keliu. Taip pat nereikėtų pamiršti, jog šiek tiek išsileidusios padangos švaisto Jūsų sunkiai uždirbtus pinigus. Nors šis efektas pasijaučia tik ilgalaikėje perspektyvoje, tačiau nevienodą slėgį turinčios padangos dėvisi greičiau ir reikalauja daugiau energijos iš automobilio variklio.
2014-12-04

„Goodyear“ išleidžia „EfficientGrip Compact“ padangą

„Goodyear“ paskelbė išleidžianti naują „EfficientGrip Compact“ padangą. Naujoji padanga, kurios 26 dydžiai tinka 13–15 colių skersmens ratlankiams, specialiai sukurta mažesniems ir miesto automobiliams.  Daugumos dydžių padangų sukibimas su šlapia danga pagal Europos padangų ženklinimo sistemą atitinka B klasę, o pasipriešinimas riedėjimui – C klasę.
2013-04-10

JAV padangų gamintoja Prancūzijai: „investuoti pas jus būtų kvaila“

Francois Hollando socialistų vyriausybė vėl įsitraukė į naujus ginčus dėl savo vykdomos ekonominės politikos. Šį kartą kritikos pažėrė JAV padangų gamintojos „Titan International“ vadovas Maurice Tayloras, kuris pasakė, kad dėl trumpos prancūzų darbo dienos būtų kvaila periminėti gamyklą šioje šalyje.
2013-02-21

Dauguma vairuotojų nežino kokios turi būti padangos

Didžiojoje Britanijoje apklausus įvairių šalių vilkikų vairuotojus paaiškėjo, kad tik 38 proc. vairuotojų žino kokios turi būti padangos ant vilkiko. Taip pat sužinota ir kitų įdomių detalių. „GoodYear“ ir „FTA“ (Freight Transport Association’s) atlikto tyrimo metu sužinota ir gerų naujienų. 92 proc. vairuotojų prieš reisą patikriną padangų būklę. Tiesa, dauguma iš jų negalėjo pasakyti ar jų padangos dar tinkamos naudojimui.
2012-11-27

Padangų kūrėjai pakeitę pasaulį

Viskas prasidėjo 1843 m., kai Charlesas Goodyearas sugebėjo iš gumos pašalinti sierą ir padidinti jos elastingumą. Gumos vulkanizacijos proceso metu buvo sukurtas mišinys, kuris buvo pradėtas plačiai naudoti įvairiose gyvenimo srityse. Tiesa, tol kol tai buvo pradėta naudoti automobilių padangoms gaminti dar teko gerokai luktelti. Apie tai, kad naujasis gumos mišinys gali būti naudojamas padangoms, pirmasis įrodė Johnas Dunlopas. 1888 m. jis sukūrė slėginę padangą dviračiams.
2012-06-25

Padangų keitimo laikas artėja – kiek šiemet už jas mokėsime?

Artėja laikas, kai autoservisus užtvindys automobilių vairuotojai, norintys pasikeisti žiemines padangas į tinkamas važiuoti vasarą – iki balandžio 10 dienos tai padaryti būtina. Vieni vairuotojai ieško naujų, kiti – dėvėtų padangų, vieniems reikalingos pačios pigiausios, kiti gali mokėti ir neskaičiuodami. Vidutiniškai pusė vairuotojų planuoja pirkti naujas padangas, kita pusė – jau naudotas, rodo autotransporto portalo Autogidas.lt apklausos rezultatai.
2012-03-27

Tyrimas: 93 proc. lietuvių važiuotų pavojingomis padangomis

Padangų gamintojos „Goodyear" iniciatyva atlikto tyrimo duomenys rodo, kad 93 proc. Lietuvos vairuotojų mano, kad nustatytas mažiausias leidžiamas padangų protektoriaus gylis yra mažesnis nei oficialiai leistinas. Tyrimas, kurį „Goodyear„ užsakymu atliko tyrimų kompanija „GfK“ Skandinavijos ir Baltijos šalyse, parodė, kad dauguma lietuvių nežino, koks yra oficialus mažiausias leidžiamas vasarinių ir žieminių padangų protektoriaus gylis. Tik 18 proc.
2011-10-11
Į viršų