goncalo guedesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „goncalo guedesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „goncalo guedesas“.

Anglai su vokiečiais sužaidė be įvarčių, laimėjo prancūzai ir portugalai

Penktadienį draugiškose futbolo rungtynėse nerezultatyviomis lygiosiomis sužaidė Anglijos ir Vokietijos rinktinės – 0:0. Prancūzijos komanda savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo Velso ekipą. Įvarčius pelnė Antoine’as Griezmannas (18 minutė) ir Olivier Giroud (71 min.). Europos čempionai portugalai namie 3:0 (1:0) įrodė pranašumą prieš Saudo Arabijos futbolininkus. 32-ąją minutę įmušė Manuelis Fernandesas, 52-ąją – Goncalo Guedesas, 90-ąją – Joao Mario.
2017-11-11

„Stumbrą“ sustiprino Portugalijos jaunimo rinktinėse žaidęs puolėjas

Prie Kauno „Stumbro“ futbolo klubo oficialiai prisijungė 20-metis puolėjas iš Portugalijos Diogo Davidas. Lisabonos „Benfica“ auklėtinis yra žaidęs ir Portugalijos jaunimo rinktinėse. Į Lietuvą snaiperis atvyko prieš beveik mėnesį ir įvarčiais spėjo pasižymėti draugiškose rungtynėse.
2017-04-02

Čempionų lyga: dramatiškos lygiosios Londone ir favoritų kluptelėjimai

UEFA Čempionų lygoje sužaisti dar aštuoni penktojo turo susitikimai. Netrūko ne tik gražių įvarčių, bet ir aistrų. Labiausiai intriguojančioje dienos dvikovoje „Arsenal“ klubas namuose atsitiesė, tačiau 2:2 sužaidė su „Paris Saint-Germain“. A grupė Londono „Arsenal“ namuose atsilikinėjo prieš „PSG“ po Edisono Cavani įvarčio (18`), tačiau atsakė dviem įvarčiais, kuriuos mušė Olivieris Giroud (45`) ir Marco Verratti (60`, į savo vartus). Vis dėlto pranašumo „gunneriams“ išsaugoti nepavyko.
2016-11-23

„Rostov“ namuose parklupdė patį „Bayern“, „Besiktas“ stebuklingai išsigelbėjo prieš „Benfica“

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį sužaisti du ankstyvi susitikimai ir abejuose buvo užfiksuota įdomių epizodų ir rezultatų. B grupės rungtynėse „Benfica“ iššvaistė trijų įvarčių persvarą ir 3:3 išvykoje sužaidė su Stambulo „Besiktas“. Pirmus tris įvarčius mušė svečiai. Įvarčius Portugalijos klubui pelnė Goncalo Guedesas (10`), nelsinho (25`) ir Ljubomiras Fejsa (31`). Rezultatą lygino Cenkas Tosunas (58`), Ricardo Quarsesma (83`) ir Vincentas Aboubakaras.