23
Londono „Arsenal“ – „Paris Saint-Germain“ (nuotr. SCANPIX)

UEFA Čempionų lygoje sužaisti dar aštuoni penktojo turo susitikimai. Netrūko ne tik gražių įvarčių, bet ir aistrų. Labiausiai intriguojančioje dienos dvikovoje „Arsenal“ klubas namuose atsitiesė, tačiau 2:2 sužaidė su „Paris Saint-Germain“.

23

A grupė

Londono „Arsenal“ namuose atsilikinėjo prieš „PSG“ po Edisono Cavani įvarčio (18`), tačiau atsakė dviem įvarčiais, kuriuos mušė Olivieris Giroud (45`) ir Marco Verratti (60`, į savo vartus). Vis dėlto pranašumo „gunneriams“ išsaugoti nepavyko. Išlyginamąjį įvartį 77-ąją minutę įmušė Lucas Moura. Rungtynės baigėsi taikiai 2:2.

Be įvarčių 0:0 baigėsi Razgrado „Ludogorets“ rungtynės namuose prieš „Basel“ ekipą.

B grupė

„Benfica“ iššvaistė trijų įvarčių persvarą ir 3:3 išvykoje sužaidė su Stambulo „Besiktas“. Pirmus tris įvarčius mušė svečiai. Įvarčius Portugalijos klubui pelnė Goncalo Guedesas (10`), Nelsinho (25`) ir Ljubomiras Fejsa (31`). Rezultatą lygino Cenkas Tosunas (58`), Ricardo Quarsesma (83`) ir Vincentas Aboubakaras.

Nuilinėmis lygiosiomis baigėsi mačas Italijoje, kur „Napoli“ nesugebėjo įveikti Kijevo „Dynamo“ klubo.

C grupė

Menchengladbacho „Borussia“ namuose 1:1 atsilaikė prieš „Manchester City“. Pirmieji įvartį mušė vokiečiai, kai 23-ąją minutę pasižymėjo Raffaelis, rezultatą išlygino Davidas Silva. Komandos susitikimą baigė savo sudėtyse turėdamos po 10-imt žaidėjų, nes po vieną abiejų ekipų futbolininką teisėjas išvarė iš aikštės.

Glazgo „Celtic“ kovėsi pavyzdingai, tačiau 0:2 namuose nusileido „Barcelona“ klubui. Abu įvarčius katalonų gretose pelnė Lionelis Messi (24` ir 56`).

D grupė

Tikra drama virė Rusijoje, kur „Rostov“ 3:2 nukovė Miuncheno „Bayern“. Pirmąjį įvartį mušė vokiečiai, kai 35-ąją minutę pasižymėjo Douglas Costa, 44-ąją minutę rezultatą išlygino Serdaras Azmounas. Antrajame kėlinyje rusus į priekį išvedė Dmitrijus Polozas (50`), tačiau persvarą „Rostov“ turėjo vos dvi minutes, kol pasižymėjo Juanas Bernatas (52`). Pergalingą įvartį mušė Christainas Noboa.

Madrido „Atletico“ užsitikrino pirmąją vietą grupėje po pergalės 2:0 prieš „PSV Eindhoven“ ekipą. Įvarčius Ispanijos klubui pelnė Kevinas Gameiro (55`) ir Antoine Griezmannas (66`).