golden stars

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „golden stars“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „golden stars“.

Kinai turi atsarginį planą Motiejūnui – vilioja rekordiniais pinigais

Donatas Motiejūnas savaitgalį paskelbė sugrįžtantis į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA). Po dviejų metų pertraukos į pajėgiausią pasaulio krepšinio lygą sugrįšiantis lietuvis iki šio sezono pabaigos atstovaus San Antonijaus „Spurs“ komandą. Kaip jau skelbėme anksčiau, portalo tv3.lt žiniomis, 28-erių puolėjas Teksase uždirbs minimalų NBA atlyginimą – 10 tūkst. JAV dolerių per dieną. Atskaičius mokesčius, lietuviui už vieną dieną atiteks 4,4 tūkst. JAV dolerių.
2019-03-26

Viską aikštelėje daręs Motiejūnas patyrė skaudžią nesėkmę atkrintamosiose

Netikėtą ir apmaudžią nesėkmę Kinijos krepšinio čempionate patyrė Donato Motiejūno atstovaujamas Šandogo „Golden Stars“ klubas. Pirmose aštuntfinalio rungtynėse lietuvis pasižymėjo beveik visose statistinėse grafose, bet iki pergalės pritrūko trijų taškų. Lietuvio klubas prarado namų pranašumą, kuomet savo teritorijoje 101:103 (27:19, 32:25, 26:32, 16:27) nusileido Džiangsu „Dragons“ klubui.
2019-03-17

Galingai žaidęs Motiejūnas kas minutę rinko po tašką

Kinijos krepšinio lygoje ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo Donato Motiejūno atstovaujamas Šandongo „Golden Lions“ (19-17) klubas. Lietuvio ekipa namuose 111:91 (17:24, 32:19, 36:31, 26:17) nugalėjo turnyro lentelės kaimynus Guangdžou „Long-Lions“ (18-18) žaidėjus. D. Motiejūnas aikštelėje praleido 31 minutę, įmetė 31 tašką (15/18 dvit., 0/1 tritaškis, 1/5 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.
2019-01-27

Galingas Motiejūno žaidimas sužlugdė Krapiko komandos sezono viltis

Tolimojoje Kinijoje šeštadienio popietę krepšinio aikštelėje netiesiogiai susigrūmė du lietuviai, o vienam jų susitikimas baigėsi itin liūdnai. Gintaro Krapiko treniruojama Nankino „TongXi“ (9/24) ekipa namuose 97:112 (18:25, 20:28, 26:30, 34:29) neprilygo Donato Motiejūno į priekį vedamam Šandongo „Golden Stars“ (16/17) klubui.  Šis G. Krapiko komandos pralaimėjimas reiškia net ir teorinių galimybių patekti į atkrintamąsias Kinijos krepšinio lygos varžybas praradimą.
2019-01-19

Donato Motiejūno klubas netikėtai atleido trenerį

Naujajam sezonui besirengianti Šandongo „Golden Stars“ komanda netikėtai paskelbė apie vyriausiojo trenerio Aleksandro Kesaro atleidimą, skelbia portalas krepsinis.net. Serbas buvo gerai užsirekomendavęs klube, kurį treniravo pastaruosius penkerius metus. Praėjusiame sezone 46-erių specialisto vadovaujama ekipa pasiekė Kinijos lygos pusfinalį. „Golden Stars“ vadovai nusprendė naujuoju vairininku paskirti vietinį specialistą – Wu Qinglongą.
2018-09-17

Kinų prognozė: Donatas Motiejūnas spindės artėjančiame sezone

Kinijos krepšinio lygoje likusiam Donatui Motiejūnui prognozuojamas lyderio vaidmuo Šandongo „Golden Stars“ komandoje. Kinijos žiniasklaida pabrėžia, kad pagrindinis „Golden Stars“ vasaros tikslas buvo išsaugoti D. Motiejūną. Lietuvis artėjančiame sezone uždirbs tris milijonus Jungtinių Amerikos Valstijų dolerių. 27-erių puolėjas praėjusiame sezone per rungtynes rinko 23,6 taško. Tai buvo trečias rezultatas ekipoje.
2018-08-18

Donatas Motiejūnas – apie sezoną Kinijoje, rinktinę ir ateities planus

Donatas Motiejūnas grįžo namo. Kaunietis pirmą kartą metus praleido Rytuose – Šandongo „Golden Stars“. 27-erių krepšininkas džiaugiasi puikiu sezonu ir neatmeta galimybės grįžti į Kiniją. D. Motiejūnas praėjusiame sezone per 48 rungtynes pelnė 23,6 taško, atkovojo po 12 kamuolių. „Golden Stars“ dirbo dar vienas lietuvis – Donatui adaptuotis klube padėjęs fizinio pasiruošimo treneris Virginijus Mikalauskas. Sulaukė galimybės atsiskleisti – Donatai, sveikas sugrįžęs į Lietuvą.
2018-05-01

Dvigubas Donato Motiejūno dublis priartino komandą prie finalo

Donatas Motiejūnas surinko dar vieną dvigubą dublį, o Šandongo „Golden Stars“ laimėjo penktąsias Kinijos lygos pusfinalio rungtynes ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3:2. Lietuvio komanda namuose 113:103 (26:26, 23:15, 34:28, 30:34) įveikė Džedziango „Lions“. „Pergalė! Dar viena ir mes finale!“, – feisbuke rašė D. Motiejūnas. Jis per 32 minutes pelnė 26 taškus, pataikęs 10 dvitaškių iš 16-os. Aukštaūgis atkovojo 13 kamuolių.
2018-04-06

Rezultatyviausias rungtynes sužaidęs Donatas Motiejūnas išgelbėjo komandos sezoną

Kinijos krepšinio lygos pusfinalio serijos iki trijų pergalių rezultatą išlygino Šandongo „Golden Stars“ – 2:2. Ši komanda trečiadienį namuose 119:116 (25:28, 40:30, 24:27, 30:31) įveikė Džedziango „Lions“. Prie nugalėtojų pergalės daugiausia prisidėjo geriausias rungtynes sužaidęs Donatas Motiejūnas. Lietuvis buvo rezultatyviausias mače, per 35 minutes pelnęs 35 taškus. Donatas pataikė 14 dvitaškių iš 18 ir septynias baudas iš 12. Puolėjas atkovojo 14 kamuolių.
2018-04-04

Donato Motiejūno klubas Kinijoje atsidūrė ant bedugnės krašto

Donato Motiejūno Šandongo „Golden Stars“ pralaimėjo antrąsias Kinijos krepšinio lygos pusfinalio rungtynes. Lietuvio komanda pirmadienį namuose 90:98 (20:26, 22:33, 25:18, 23:21) nusileido Džedziango „Lions“ ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1:2. D. Motiejūnas ant parketo praleido 37 minutes, per kurias pelnė 14 taškų, pataikęs penkis metimus iš 11-os. Puolėjas nerealizavo šešių baudų iš aštuonių. Donatas atkovojo 15 kamuolių ir penkis kartus suklydo.