glazgas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „glazgas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „glazgas“.

Bilis ir Šidlauskas pateko į Eurpos čempionato pusfinalius

Glazge (Didžioji Britanija) vykstančiame Europos plaukimo čempionate trumpame (25 m ilgio) baseine penktadienį atranką įveikė du lietuviai. Simonas Bilis vyrų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankoje finišavo per 21.37 sek., užėmė 7-ą vietą bendroje įskaitoje ir užtikrintai pateko į pusfinalį.
2019-12-06

Švytinčią Palšytę juokina čempionato nuotraukos, bet ne rezultatas: „Galėjau geriau“

Glazge (Škotija) praėjusią savaitę finišavusiame Europos uždarų patalpų čempionate Lietuvos atletai iškovojo vieną medalį. Bronzą Lietuvai iškovojo ir čempionatą aukštai iškelta galva užbaigė šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė. Vis tik, pati sportininkė tikina, kad rezultatas galėjo būti ir geresnis. Vilniuje nusileidusi A. Palšytė atskleidė ir ne pačius sklandžiausius čempionato užkulisius.
2019-03-05

Per plauką: Šerkšnienę nuo Europos čempionato bronzos skyrė akimirka

Lietuvos rekordą penktadienį 400 metrų bėgimo rungties pusfinalyje pagerinusi Agnė Šerkšnienė šeštadienio vakarą finale liko per plauką nuo medalio ir finišavo ketvirta. Uždarų patalpų Europos čempionate, vykstančiame Glazgo mieste (Škotija), lietuvę nuo bronzos skyrė 0,06 sek. A. Šerkšnienė rungtyje finišavo per 52,4 sek. Aukso medalį iškovojusi šveicarę Lea Sprunger pademonstravo 51,61 sek. laiką. Penktadienį į finalą A. Šerkšnienė pateko su antru geriausiu rezultatu (52,33 sek.
2019-03-02

Palšytė paskutiniu bandymu žengė į Europos čempionato finalą

Penktadienį didžiausiame Škotijos mieste Glazge startavo Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas. Čempionės titulą ginanti Airinė Palšytė šuolio į aukštį atrankos varžybose įvykdė normatyvą ir pateko į finalą. Lietuvė paskutiniu trečiuoju bandymu įveikė 193 cm aukštyje iškeltą kartelę. Be lietuvės tai pavyko padaryti dar penkiomis sportininkėms. Sekmadienį 21.30 val. Lietuvos laiku startuosiančiame finale varžysis 12 sportininkių.
2019-03-01

Europos čempionato starte – Šerkšnienės susistumdymas ir šuolininko rekordas

Rytas apniukusiame Glazge – chaotiškas. Škotijoje prasidėjusiame Europos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate startavo net šeši lietuviai, tačiau pasirodymą iš jų tęs tik į 400 m pusfinalį patekusi Agnė Šerkšnienė. Tačiau ir praėjusių metų Senojo žemyno pirmenybių finalininkei buvo ką veikti: iš savo bėgimo tako į bendrą išbėgusią lietuvaitę stumtelėjo čekė Lada Vondrova.
2019-03-01

Škotijos maistu pasibaisėjusi J.Jefimova: man šis čempionatas primena treniruotę

Škotijos mieste Glazge vykstančiame Europos plaukimo čempionate du aukso medalius iškovojusi rusė Julija Jefimova kol kas pateisina favoritės statusą. Pagrindinė Rūtos Meilutytės varžovė šiose pirmenybėse laimėjo 100 m ir 200 m plaukimo krūtine rungtis. Po antrojo savo aukso medalio J.Jefimova pasidalino nuomone apie asmeninį pasirodymą. „Norėjau laimėti ir tai padariau. Nors ir nesugebėjau pademonstruoti geriausio rezultato.
2018-08-08

Antrasis medalis Lietuvai: Danas Rapšys iškovojo sidabrą Europos čempionate

Škotijos mieste Glazge vykstančiame Europos plaukimo čempionate antrą medalį Lietuvai padovanojo Danas Rapšys. Panevėžyje gimęs sportininkas antradienį 200 m laisvuoju stiliumi finale distanciją įveikė per 1 min. 46.07 sek,  ir finišo liniją pasiekė antras. D.Rapšys finalą pradėjo įspūdingu greičiu ir po 50 m netgi lenkė pasaulio rekordo tempą. Tačiau vėliau jo persvara ėmė tirpti. Po 150 m jį pavijo britas Jamesas Guy, o vėliau jis lietuvį ir aplenkė bei tapo Europos čempionu (1 min.