giro

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „giro“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „giro“.

„Giro d'Italia“ nugalėtojas Alberto Contadras sieks laimėti ir „Tour de France“, ir „Vuelta a Espana“ lenktynes

Olegas Tinkovas kaip komandos vadovas atšventė savo pirmąsias laimėtas Giro d’Italia lenktynes ir tai jis padarė visus nustebindamas, kuomet sekmadienio rytą pasirodė rožiniais plaukais. Vėliau rusas savo džiaugsmo neslėpė ir paskutinio etapo pradžioje, kuomet išlindęs per automobilio langą visiems pilstė pergalės šampaną, rašo Cycling.
2015-06-02

Dviratininkė R. Leleivytė paskutiniajame „Giro d'Italia“ etape finišavo šešta

23-iųjų daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ paskutiniajame, devintajame, etape šeštadienį lietuvė Rasa Leleivytė („Vaiano Tepso“) užėmė šeštąją vietą. Nugalėjo švedė Ema Johanson (Emma Johansson, „Hitec Products“). Ji 106,9 km nuvažiavo per 2 val. 44 min. 38 sek. R. Leleivytė nuo jos atsiliko 3 min. 37 sek.
2012-07-08

Dviratininkė R. Leleivytė septintajame „Giro d'Italia“ etape finišavo septinta

23-iųjų daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ septintajame etape ketvirtadienį lietuvė Rasa Leleivytė („Vaiano Tepso“) užėmė septintąją vietą. Nugalėjo lyderė olandė Marianne Vos („Stitchting Rabo“). Nugalėtojos titulą ginanti Olandijos dviratininkė 129,1 km nuvažiavo per 3 val. 17 min. 44 sek. Antrąją vietą užėmė švedė Emma Johansson („Hitec Products-Mistral Home“), o trečiąją - italė Fabiana Luperini („Faren Honda“). Kartu su nugalėtoja finišavo septynios dviratininkės.
2012-07-06

Dviratininkė K. Sosna šeštajame „Giro d'Italia“ etape finišavo 17-a

23-iųjų daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ šeštajame etape trečiadienį Lietuvos atstovė Katažina Sosna („Vaiano Tepso“) finišavo pagrindinėje grupėje ir užėmė 17-ąją vietą. Nugalėjo amerikietė Shelley Olds („AA Drink-Leontien.nl“). Ji 122,2 km nuvažiavo per 2 val. 29 min. 54 sek.
2012-07-05

Dviratininkė A. Sošenko penktajame „Giro d'Italia“ etape finišavo 29-a

23-iųjų daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ penktajame etape antradienį Lietuvos atstovė Aleksandra Sošenko („Vaiano Tepso“) užėmė 29-ąją vietą. Nugalėjo australė Tifanė Kromvel (Tiffany Cromwell, „Orica-AIS“). Ji 118,7 km nuvažiavo per 3 val. 7 min. 52 sek.
2012-07-04

Dviratininkė R. Leleivytė ketvirtajame „Giro d'Italia“ etape – 13-a

23-iųjų daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ ketvirtajame etape pirmadienį lietuvė Rasa Leleivytė („Vaiano Tepso“) užėmė 13-ąją vietą. Nugalėjo olandė Marianne Vos („Stitchting Rabo“). Nugalėtojos titulą ginanti Olandijos dviratininkė 98 km nuvažiavo per 2 val. 44 min. 59 sek. ir artimiausią varžovę pranoko beveik 1,5 min. Antrąją vietą užėmė švedė Emma Johansson („Hitec Products-Mistral Home“; +1 min. 26 sek.
2012-07-03

Dviratininkė R. Leleivytė trečiajame „Giro d'Italia“ etape – 12-a

23-iųjų daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ trečiajame etape sekmadienį lietuvė Rasa Leleivytė („Vaiano Tepso“) užėmė 12-ąją vietą. Nugalėjo amerikietė Evelina Stivens (Evelyn Stevens, „Specialized-lululemon“). Ji 124 km nuvažiavo per 3 val. 34 min. 25 sek. Antrąją vietą užėmė italė Fabiana Luperini („Faren Honda“), o trečiąją - britė Ema Pūli (Emma Pooley, „AA Drink-Leontien.nl“). Abi jos nuo nugalėtojos atsiliko 20 sek. R. Leleivytė nuo E. Stivens atsiliko 5 min. 17 sek.
2012-07-01

Dviratininkė K. Sosna antrajame „Giro d'Italia“ etape – 34-a

23-iųjų daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ antrajame etape - 7,2 km atskiro starto lenktynėse - šeštadienį lietuvė Katažina Sosna („Vaiano Tepso“) užėmė 34-ąją vietą. Antrąją pergalę iš eilės iškovojo nugalėtojos titulą ginanti 2006 metų pasaulio čempionė olandė Mariana Vos (Marianne Vos, „Stitchting Rabo“). Ji distanciją įveikė per 8 min. 50 sek. Antrąją vietą užėmė kanadietė Klara Hjūz (Clara Hughes, „Specialized-lululemon“; +5 sek.
2012-07-01

Dviratininkė K. Sosna pirmajame „Giro d'Italia“ etape – 29-a

Penktadienį Neapolyje prasidėjusių 23-iųjų moterų daugiadienių dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ pirmajame etape lietuvė Katažina Sosna („Vaiano Tepso“) užėmė 29-ąją vietą. Pergalę iškovojo nugalėtojos titulą ginanti 2006 metų pasaulio čempionė olandė Mariana Vos (Marianne Vos, „Stitchting Rabo“). Dviratininkė, kuriai prieš mėnesį lūžo raktikaulis, 139,1 km nuvažiavo per 3 val. 48 min. 31 sek. Po finišo sprinto antra finišavo amerikietė Šeli Olds (Shelley Olds, „AAdrink-Leontien.
2012-06-29

„Giro d'Italia“ lenktynėse dalyvaus septynios Lietuvos dviratininkės

Penktadienį Neapolyje (Italija) prasidėsiančiose 23-iosiose moterų daugiadienėse dviračių lenktynėse „Giro d'Italia“ dalyvaus septynios Lietuvos dviratininkės. Jos atstovaus trims komandoms.