gintarė sikorskytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gintarė sikorskytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gintarė sikorskytė“.

Lietuvos penkiakovininkai – Europos čempionai!

Lietuvos penkiakovininkai Justinas Kinderis, Andrejus Zadneprovskis ir Edvinas Krungolcas Leipcige (Vokietija) tapo Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionais. Mūsų šalies atletai iškovojo pirmąją vietą Senojo žemyno pirmenybių komandų įskaitoje. Antrąją vietą užėmė Čekijos, o trečiąją – Baltarusijos penkiakovininkai.
2009-06-28

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate lietuvės – aštuntos

Vengrijos sostinėje vykstančiose planetos šiuolaikinės penkiakovės pirmenybėse aštuntą vietą moterų estafetės varžybose pirmadienį užėmė Lietuvos komanda. Lietuvos trijulė - Gintarė Sikorskytė, Laura Asadauskaitė bei Julija Kolegova - surinko 5008 taškus (šaudymas - 976; fechtavimasis - 628; plaukimas - 1212; jojimas - 1136; bėgimas – 1056). Pasaulio čempionėmis tapo pirmenybių šeimininkės Vengrijos penkiakovininkės.
2008-06-03

Planetos jaunimo šiuolaikinės penkiakovės čempionate D. Rimšaitė buvo ketvirta

Portugalijoje pasibaigusiose pasaulio jaunimo (iki 21 metų) šiuolaikinės penkiakovės pirmenybėse ketvirtąją vietą merginų turnyre užėmė Donata Rimšaitė, finale surinkusi 5420 taškų.Šešioliktąja pozicija finale tenkinosi Gintarė Sikorskytė (5164 tšk.).Čempionės aukso medalį iškovojo vengrė Adrienn Toth (5596 tšk.), aplenkusi baltarusę Tatjaną Klimovič (5548 tšk.) bei vokietę Leną Schoneborn (5444 tšk.).Lietuvos vaikinai į čempionato finalą nepateko. Justinas Kinderis (4148 tšk.
2007-10-01

Europos penkiakovės čempionate D. Rimšaitė - keturiolikta

Latvijos sostinėje vykstančių Europos šiuolaikinės penkiakovės pirmenybių asmeninių moterų varžybų finale keturioliktąją vietą sekmadienį su 5272 taškais užėmė Donata Rimšaitė.Lietuvos sportininkė šaudyme surinko 964 taškus, fechtavimosi rungtyje - 784, plaukime - 1236, jojime - 1140 ir bėgime - 1128.23-čiąja pozicija tarp 36 finalo dalyvių tenkinosi Gintarė Sikorskytė (5176 tšk.), o Laura Asadauskaitė užėmė 25-ąją vietą (5112 tšk.
2007-06-11

Šiuolaikinės penkiakovės antrajame pasaulio taurės etape E.Krungolcas užėmė trečią vietą

Savaitgalį Egipte vykusiame antrajame 2007 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų etape trečią vietą užėmė Edvinas Krungolcas.Lietuvos atletas surinko 5512 taškų ir tik 80 taškų nusileido nugalėtoju tapusiam vokiečiui Ericui Waltheriui bei 36 taškais - antrą vietą užėmusiam čekui Michalui Michalikui.5468 taškus surinkęs Andrejus Zadneprovskis finišavo šeštas, o Justinas Kinderis su 5204 taškais užėmė 31-ą vietą tarp 36-ių finalo dalyvių.