gintarė pupinytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gintarė pupinytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gintarė pupinytė“.
REKLAMA
„Tėvų darželis“  „Tėvų darželis“

Kada leisti vaiką į darželį? Atsakymas į šį ir kitus klausimus „Tėvų darželio“ laidoje

Šeštadieniniame „Tėvų darželyje“ laidos vedėjai Žygis ir Dovilė Stakėnai ieškojo atsakymų į visiems ikimokyklinio amžiaus vaikus auginantiems tėvams kylančius klausimus: kokio amžiaus vaiką leisti į darželį, kaip suprasti, kad mažylis jau pasirengęs ir kokių klaidų nedaryti, kad adaptacija vyktų sklandžiai?  Atsakymus pateikė ir asmenine patirtimi laidoje dalinosi trijų vaikų mama, tinklaraščio „Mamos gyvenimas“ įkūrėja Žemyna Treiderė, gamtos darželio „Po Smilgom“ įkūrėja, edukologė Milda...
2020-10-24
REKLAMA
Konferencijos dalyviai praktiniuose užsiėmimuose susipažino su įvairiomis terapijomis. Sigitos Inčiūrienės nuotr.  Konferencijos dalyviai praktiniuose užsiėmimuose susipažino su įvairiomis terapijomis. Sigitos Inčiūrienės nuotr.

Sėkmės raktas – holistinis požiūris į vaiko ugdymą

„Esu Luko mama, lapkričio mėnesį jam bus 5-eri. Savo ypatingumą – ir galias, ir negalias – jis atsinešė gimdamas. Gimė 25 savaičių, sverdamas 860 gramų, 12 savaičių praleido Santaros klinikų intensyviosios pagalbos skyriuje“, – susirinkusiems į VšĮ „Penki pojūčiai“ organizuotą konferenciją pasakojo elektroninės parduotuvės anksti.lt įkūrėja Giedrė Šopaitė-Šilinskienė.
2020-10-21
REKLAMA
„Tėvų darželio“ laida  „Tėvų darželio“ laida

„Tėvų darželio“ laidoje patarimai išsiskyrusiems ir naujus santykius kuriantiems tėvams

Skyrybos – didžiulis skausmas, tačiau apie jas svarbu kalbėti, nes statistika rodo, kad išsiskiria kas antra pora ir daugiau nei pusė jų turi bendrų vaikų iki 18 m. amžiaus. „Tėvų darželio“ laidoje savo skyrybų patirtimi dalinosi dviejų mergaičių mama Ugnė, o profesionalių įžvalgų bei patarimų pateikė vaikų psichologė Gintarė Pupinytė bei šeimos psichologas Ričardas Pabiržis.
2020-10-03
Į viršų