ginetta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ginetta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ginetta“.

„Ignera & BioCircle by Dynami:t“ komanda po „Aurum 1006 km“ lenktynių: „Su silpnesniu automobiliu pasiektas rezultatas daug saldesnis“

Į lenktynes visi sportininkai važiuoja laimėti, tačiau ant podiumo vietos yra vos trims komandoms. Vis tik kol vieni guodžia save likę be taurių, kiti ir aštunta vieta džiaugiasi lyg būtų čempionų titulus iškovoję. „Ignera & BioCircle by Dynami:t“ komandos lenktynininkas Mantas Matukaitis sako, kad su silpnesniu automobiliu pasiektas geras rezultatas yra daug saldesnis nei būti viduriuke tarp greičiausių.
2023-07-27

Nuo „Lamborghini“ iki „Ginetta“: kas vyko už uždarų durų „Ignera & Biocircle by Dynami:t“ komandoje?

Nuo ambicingų planų laimėti lenktynes su „Lamborghini“, iki siekio patekti į TOP10 su „Ginetta“. Paskutinį pusmetį iki „Aurum 1006 km“ lenktynių „Ignera & Biocircle by Dynami:t“ komanda išgyveno tikrus emocinius amerikietiškus kalnelius, tačiau dabar džiaugiasi stovėdama starte.
2023-07-19

„ENEOS 1006 km lenktynių“ miestelyje plevėsuos ir Filipinų vėliava

Liepos 19-ąją prasidėsiančiose „ENEOS 1006 km lenktynėse“ specialistai įvardija nemažai komandų, galinčių kovoti dėl vietos ant aukščiausiojo nugalėtojų pakylos laiptelio bendroje lenktynių įskaitoje. Tarp jų - viena, ko gero turinti daugiausia šansų į pergalę. Tai tarptautinė Lietuvos, Belgijos ir Filipinų lenktynininkų komanda, specialiai susibūrusi kovoti dėl pergalės Palangoje.
2017-06-15

Dainius Matijošaitis : „Esu tikrai labai greitas trasoje, bet noriu būti dar greitesnis“

SVK by Speed Factory komandą European Le Mans Series atstovaujantis pilotas Dainius Matijošaitis iš sekmadienio lenktynių Paul Ricard trasoje parsivežė trečiosios vietos apdovanojimą. Nepaisant to, lenktynininkas tikina vis tiek pykstantis ant savęs. - Prie komandos prisidėjo Mirco Van Oostrum. Ką pokytis davė komandai? Iš esmės Mirco buvo komandos išsigelbėjimas, kadangi Jesus'as (ispanų pilotas Jesus Fuster – aut.past.) dėl verslo krūvio ir laiko stokos negalėjo dalyvauti varžybose.
2015-09-08

Greičiausia šalies lenktynininkė Palangoje tikisi ne vien vyrų palaikymo

Daugkartinė Lietuvos ir Baltijos šalių žiedinių lenktynių prizininkė bei čempionė Ernesta Globytė – jau pakeliui į „ENEOS 1000 km“ lenktynių miestelį. „Finance Group – GSR“ komandos vėliavnešė prestižinėse varžybose Palangoje startuos ketvirtą kartą. Savuoju „Ginetta G50 GT4“ bolidu Ernesta dalinsis su trimis komandos draugais. Vienas jų – prieš ketverius metus 1000 km lenktynes laimėjęs Arūnas Granskas.
2015-07-15

Lietuviai artėja link Europos geriausių

Austrijos „Redbull Ring“ trasa moderni ir saugi, bet per daug savo jėgas pervertinę vairuotojai gali prisidaryti nemažai problemų. Tą įrodė abejos šeštadienį vykusios treniruotės. Abi 90 minučių trukmės sesijos buvo pažymėtos smarkiomis avarijomis. Pirmojoje treniruotėje „pasižymėjo“ Dainiaus Matijošaičio ir visos „SVK by Speed Factory“ komandos tiesioginiai LMP3 klasės konkurentai. Italų „Villorba Corse“ komanda. Antrajame posūkyje automobilis smarkiai rėžėsi į atitvarus.
2015-07-12

Lietuviai artėja link Europos geriausių

Austrijos „Redbull Ring“ trasa moderni ir saugi, bet per daug savo jėgas pervertinę vairuotojai gali prisidaryti nemažai problemų. Tą įrodė abejos šeštadienį vykusios treniruotės. Abi 90 minučių trukmės sesijos buvo pažymėtos smarkiomis avarijomis. Pirmojoje treniruotėje „pasižymėjo“ Dainiaus Matijošaičio ir visos „SVK by Speed Factory“ komandos tiesioginiai LMP3 klasės konkurentai. Italų „Villorba Corse“ komanda. Antrajame posūkyje automobilis smarkiai rėžėsi į atitvarus.
2015-07-12

Le Mano serijoje D. Matijošaičiui teks patobulintas automobilis

Pajėgiausių Europoje žiedinių lenktynių čempionato „European Le Mans series“ trečiajame etape „SVK by Speed Racing Factory“ komanda galės mėgautis smarkiai pagerėjusiu „Ginetta LMP3“ automobiliu, bet kalnų kurortą primenančioje „Redbull Ring“ trasoje niekas skubėti nežada. Komandos inžinieriai „padėjo“ bolidui atsikratyti nemažai nereikalingo svorio, kuris lėtino automobilį. „Iš viso atsikratėme 30-ia kilogramų. Gavome naują akumuliatorių. Pradžioje atrodė, kad tai muliažas – jis toks lengvas.
2015-07-11

Trečiasis Baltijos šalių automobilių žiedinių lenktynių etapas iš Rygos perkeltas į Pernu

Birželio 26-28 dienomis Pernu trasoje „Auto24Ring“ įvyks trečiasis Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionato etapas. Pastarasis turėjo įvykti pirmąjį liepos savaitgalį, tačiau organizatoriams teko pakeisti data ir vietą dėl vis dar Rygos Bikernieki trasoje vykstančių atnaujinimo darbų. Kartu su Baltijos šalių čempionatu Pernu trasoje pirmą kartą įvyks ir „Baltijos jūros taurė legendoms”, kurių metu starto tiesiojoje bus galima išvysit apie 40 legendomis tituluojamų automobilių.
2015-06-17

Antrame BaTCC lenktynių etape: Ernestos Globytės įnirtinga kova ir „Rotoma Racing“ triumfas

Sekmadienį praėjo antrasis Baltijos šalių automobilių žiedinių lenktynių čempionatas bei ilgųjų nuotolių lenktynių serijos etapas. Į Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasą grįžo ir Žiedinių lenktynių pirmenybės bei Latvijos lenktynininkų mėgstamos „KUMHO Challange“ lenktynės. Panašu, kad būtent brolių latvių lenktynių serijos metu tik ir buvo išvengta incidentų: visose kitose lenktynėse netrūko nei įtampos, nei kovų ar avarijų. Sekmadienio renginys prasidėjo ilgųjų nuotolių lenktynėmis.
2015-06-08
REKLAMA
REKLAMA

Baltijos šalių čempionato 2-ajame etape - daugiau kaip 100 dalyvių

Birželio 6-7 dienomis Kaune, Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje įvyks antrasis Baltijos šalių bei ilgųjų nuotolių – 4 valandų lenktynių etapas. Tai – pirmasis iš dviejų etapų, įvyksiančių Lietuvoje. Į šį etapą jau užsiregistravo daugiau kaip 100 dalyvių iš 5 šalių. Trasos tiesiojoje dalyvių lauks apie 70 lenktynėms paruoštų automobilių. Kartu su Baltijos šalių čempionatu įvyks ir Lietuvos nacionalinės įskaitos važiavimai, tarp kurių – Lietuvos žiedinių lenktynių pirmenybės.
2015-06-04

Dainius Matijošaitis : „Mokomės iš stipriausių“

Debiutavusi Europos Le Mano serijos lenktynėse lietuvių komanda nuo nugalėtojų atsiliko beveik šimtu kilometrų, mechanikams ne kartą susipainiojo kojos keičiant ratus, o galingesni varžovų bolidai juos lenkdavo tik pasitaikius menkiausiai galimybei. Visgi, „SVK by Speed Factory Racing“ komanda padarė tai, į ką dar prieš kelias dienas net komandos nariai žiūrėjo skeptiškai — atsilaikė keturių valandų lenktynėse.
2015-04-12

Silverstone lietuviai įsikūrė šalia Le Mano čempionų

Pirmosiose Europos Le Mano serijos (ELMS) varžybose naujoką D. Matijošaitį ir jo komandos draugus sutiks labai greiti varžovai. 10 Ferrari F458 Italia, Aston Martin, Prosche 911. Velniškai greitiems varžovams įkąsti bus sunku, o ypač kai savo „Ginetta LMP3“ lenktynininkai taip ir nespėjo išbandyti prieš varžybų savaitgalį. Daugiau laisvo laiko lenktynininkams reiškė daugiau ekskursijų.
2015-04-09

Lietuvių horizontuose — Le Manas

Lietuvos vardas šiemet skambės dar viename iš svarbiausių Europos automobilių sporto renginių. Lietuvis Dainius Matijošaitis jau šį šeštadienį startuos Europos Le Mano serijos varžybose. Jam, latvių lenktynininkui Konstatinui Calko, ispanui Jesus Fuster ir Lietuvių vadovaujamai „Speed Factory racing“ (SFR) komandai tai bus ne tik debiuto, bet ir išgyvenimo varžybos.
2015-04-08

Pirmieji D.Matijošaičio testai - nesėkmingi

„Iš esmės ironiška, kai atvykus į oficialius čempionato testus negauni nieko kito patestuoti išskyrus savosios komandos lenktynių kombinezoną“, - šypsojosi trečiadienį iš Pietų Prancūzijos grįžęs Dainius Matijošaitis, šiek tiek nusivylęs, kad neteko sėsti prie komandos automobilio vairo, bet kartu ir besidžiaugiantis per bandymus parodytais puikiais mašinos rezultatais.
2015-03-26

Le Mano lenktynės – neatsiejama gyvenimo dalis, būdas ir tikslas

Valensijoje gyvenantis Dalius Steponavičius apie Le Mano lenktynes papasakotų daugiau negu galima rasti informaciniuose šaltiniuose. Kaip pats juokauja, tai tęstųsi 24 valandas – lygiai tiek, kiek trunka pačios prestižiškiausios pasaulyje ilgų nuotolių lenktynės „Le Mans 24H“. Daugiau kaip septynerius metus Ispanijoje savo įkurtai komandai „Speed Factory Racing“ sėkmingai vadovaujantis lietuvis su ekipos lenktynininkais tris kartus laimėjo Europos čempionato auksą „Radical“ prototipų serijoje va...
2015-02-05

Latviškoje žiedinių lenktynių fiestoje lietuvius lydėjo sėkmė

Savaitgalį Rygoje pirmąkart surengtose 555 km lenktynėse tarp dalyvių dominavo lietuviškos komandos, o nugalėtojų taurę po įtemptos ir intriguojančios kovos į viršų kėlė „GSR-Telšių statyba“ ekipos lenktynininkai Arūnas Granskas ir Rokas Steponavičius. Kauniečiai savuoju „Radical SR5“ sportiniu automobiliu Bikerniekų trasoje 156 ratus nuvažiavo per 4 val. ir beveik 23 min. „Ne vien šios ilgų distancijų lenktynės, bet ir visas savaitgalio renginys paliko puikų įspūdį.
2014-08-25

Ginetta pristatė naują LMP3 kategorijos bolidą

D.Britanijoje įsikūręs sportinių automobilių gamintojas Ginetta, šiandien paviešino pirmąsias naujo bolido nuotraukas, kuris atitiks naujos LMP3 klasės reikalavimus. LMP3 reikalavimus atitinkantys bolidai galės ilgųjų nuotolių čempionate startuoti jau 2015 metais. Ginetta kompanijos valdybos narys ir lenktynininkas Lawrence Tomlinsonas teigia, kad Ginetta-Juno bus puikus bolidas ir leis kompanijai išplaukti į tarptautinius vandenis.
2014-08-08
Į viršų