Gairės

gimdos kaklelio vėžys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gimdos kaklelio vėžys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gimdos kaklelio vėžys“.

Prabilo tūkstančius lietuvių sujaudinusi 31-erių alytiškė: su vėžiu kovoja dėl dukrytės

121
Neseniai savo ligos istorija daugelio lietuvių širdis suvirpinusi trisdešimt vienerių alytiškė Sidona Zinevičiūtė, tv3.lt naujienų portalui išsamiau papasakojo apie savo jau nueitą sunkų kelią, didžiausius iššūkius ir kaip į diagnozę reagavo moters dukra – septynerių metų Liepa.
121 2023-10-31

Mirė 26-erių „Mis Pasaulis“ dalyvė: gyvybę pasiglemžė klastinga liga

Mirė gražuolė Sherika De Armas, 2015 metais atstovavusi Urugvajui konkurse „Mis Pasaulis“. Merginai buvo vos 26 metai. Vietos žiniasklaida pranešė, kad ji mirė praėjusią savaitę po dvejus metus trukusios kovos su gimdos kaklelio vėžiu. Draugai ir šeima jausmingai pagerbė grožio karalienės atminimą, rašo nypost.com. „Skrisk aukštai, mažoji sesute. Visada ir amžinai“, – savo socialiniuose tinkluose rašė jos brolis Mayk‘as De Armas.
2023-10-16
REKLAMA
Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com) Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Štai, kokios problemos moteris priverčia apsilankyti ginekologo kabinete: svarbu nedelsti

Ginekologinės ligos gali užklupti ir jaunas, sveikai gyvenančias ir, atrodo, nusiskundimų savo sveikata neturinčias moteris. Gana dažnai taip nutinka dėl to, kad moterys neskuba apsilankyti pas ginekologą arba nedalyvauja prevencinėse programose, kurios yra nemokamos ir priklauso pagal tam tikras amžiaus grupes.
2023-09-19

Vos 1 tyrimas 31-erių vilnietei atskleidė vėžį: įspėja visus

31-erių vilnietė Monika Steponavičiūtė dėkoja likimui, kad jai atsiuntė klientę, paskatinusią atlikti paprastą tyrimą, nes jei ne ji, nežinia, ar gimdos kaklelio vėžys nebūtų diagnozuotas per vėlai. Tačiau grėsmingos ligos diagnozę ji pasitiko su šypsena – kaip pati sako, išgirdus net palengvėjo.  Monika – jauna, aktyvi moteris, sportas ir sveika mityba yra neatskiriama jos gyvenimo dalis. Kaip ir mokėjimas suprasti kūno siunčiamus signalus, kad kažkas ne taip.
2023-08-19

„TV pagalbos“ gelbėtoja Filejeva kreipiasi į lietuvius: prašo tik vieno

82
Laidos „TV pagalba“ gelbėtojos Rūtos Filejevos įkurtas paramos ir labdaros fondas „Gėrio trupinėlis“ kreipiasi į visus neabejingus žmones – 37-erių Juditai atsinaujino klastinga onkologinė liga, tačiau tam, kad galėtų sėkmingai tęsti gydymą, reikalinga finansinė pagalba.  Pagalbos prašymu labdaros ir paramos fondas pasidalino socialiniuose tinkluose, kviečiama ištiesti pagalbos ranką ir padėti jaunai moteriai.
82 2023-05-30

Vos 1 simptomas panevėžietei išdavė, kad jos kūne auga vėžys: įspėja visas

Panevėžietė Aistė skaičiuoja dienas, prabėgusias po naviko šalinimo operacijos. Anksčiau medikai negalėjo pasakyti, navikas gerybinis ar piktybinis – tai paaiškėjo tik po operacijos. Dabar ji siunčia svarbią žinią, kad sveikata rūpintis būtina ir jos niekada negalima nustumti į antrą planą. 32-ejų Aistė (pavardė redakcijai žinoma – aut. past.
2023-05-14
REKLAMA
5 labiausiai paplitusios moteriškos ligos (nuotr. Shutterstock.com) 5 labiausiai paplitusios moteriškos ligos (nuotr. Shutterstock.com)

5 labiausiai paplitusios moteriškos ligos

Susirgus ginekologine liga simptomai gali būti tokie subtilūs, jog juos pastebėti beveik neįmanoma. Vis dėlto, įsidėmėjus dažniausias moteriškas ligas ir susipažinus su jų požymiais bei gydymu, reprodukcinės sistemos sutrikimai taps gerokai aiškesni, todėl bus lengviau pastebėti ligos pradžią bei imtis veiksmų. Endometriozė Neretai endometriozė diagnozuojama tik ligai pažengus, o norint nustatyti tikslią stadiją reikalinga operacija.
2023-05-05

Ilgą laiką Inga bijojo medikų: sužinojus diagnozę skubiai įspėja visus

Dažnai sakoma, kad daugelį baimių žmonėms sukelia nežinios jausmas. Būtent taip nutiko ir 27-erių vilnietei Ingai (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinomas), kuri ilgą laiką vis bijojo pasitikrinti sveikatą.
2023-03-31

Šis vėžys pakerta jaunas lietuves: pajutus požymius būna per vėlu

Ginekologinės ligos vis dažniau pakerta jaunas ir darbingo amžiaus moteris. Gana dažnai taip nutinka dėl to, kad moterys neskuba pasitikrinti ir nedalyvauja net prevencinėse programose, kurios yra nemokamos ir priklauso pagal tam tikras amžiaus grupes. Naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“ kalbamės su Gerovės klinikos gydytoja ginekologe Greta Balčiūniene apie labiausiai papiltusias ginekologines ligas bei gimdos kaklelio vėžį, kuris neretai smogia be simptomų.
2023-02-20

Agresyvų vėžį išduoda vos keli ženklai: pastebėjus skubėkite pas gydytojus

Gimdos kaklelio vėžys – šešta pagal dažnumą Lietuvoje moterų onkologinė liga. Laiku sustabdyti ligos plitimą bei apsaugoti savo sveikatą gali padėti būklės diagnozavimas ankstyvoje stadijoje. O kad tai būtų galima padaryti laiku – svarbu žinoti požymius, kurie išduoda gimdos kaklelio vėžio susirgimą.
2023-02-14
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų