giedrius slavickas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „giedrius slavickas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „giedrius slavickas“.

„A lygos“ čempionas „Ekranas“ nepadoriu rezultatu sutriuškino „Sūduvą“

Šiandien Marijampolės manieže ruošdamiesi naujajam „A lygos“ sezonui draugiškas rungtynes sužaidė Lietuvos čempionas Panevėžio „Ekranas“ ir per žingsnį nuo bronzos medalių likęs Marijampolės „Sūduvos“ klubas. Nors buvo laukta atkaklios kovos, mačą kiek netikėtai tiesiog nepadoriu rezultatu 6:1 (3:0) laimėjo panevėžiečiai.
2009-01-14

„Sūduva“ draugiškame mače įveikė „Taurą“

Savaitgalį Marijampolės naujajame manieže vyko draugiškos kontrolinės rungtynės, kuriose vietos „Sūduva“ priėmė praėjusiais metais LFF I lygos čempionatą laimėjusį Tauragės „Taurą“. Labiau patyrę suvalkiečiai įveikė savo priešininkus 2:0 (2:0). 35-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Giedrius Slavickas, o prieš pat pertrauką 44 min. persvarą padvigubino Povilas Lukšys. Mačo pabaigoje „Sūduva“ galėjo pelnyti ir trečią įvartį, tačiau nerealizavo 11m baudinio.
2009-01-12

Sutriuškinta ir „Sūduva“

Marijampolės „Sūduva“ per Baltijos futbolo lygos B grupės rungtynes Rygoje 0:3 (0:2) nusileido vietos „Skonto“ ekipai. Iki pertraukos šeimininkai įgijo dviejų įvarčių persvarą. 10 minutę pasižymėjo Olegas Laizanis, o 45-ąją kamuolį į suvalkiečių vartus pasiuntė Vladimiras Dvališvilis. „Sūduvos“ triuškinimą 80 minutę baigė Aleksejus Višniakovas. Mačą svečiai baigė nepilnos sudėties, nes 84 minutę iš aikštės buvo pašalintas Bobis Božinovskis.
2008-03-19

Marijampolės „Sūduva“ nugalėjo Slovakijos futbolo klubą

Sezonui treniruočių stovykloje Slovakijoje besirengianti Lietuvos futbolo vicečempionė Marijampolės „Sūduvos“ vienuolikė kontroliniame mače 3:2 (2:1) nugalėjo „MFK Ružomberok“ ekipą. Pasak marijampoliečių svetainės internete, nugalėtojams du įvarčius pelnė saugas Giedrius Slavickas, vieną - komandos naujokas Giedrius Barevičius. Šiose rungtynėse „Sūduvos“ gretose žaidė du į peržiūrą atvykę brazilai - 23 metų gynėjas Thiago ir puolėjas Bruno.
2008-02-18

"Sūduva" kontrolinėse rungtynėse įveikė ketvirtą Slovakijos komandą

Pasiruošimą naujajam futbolo sezonui Slovakijoje tęsianti Lietuvos taurės savininkė Marijampolės "Sūduva" pirmadienį kontrolinėse rungtynėse 1:0 (0:0) įveikė ketvirtą vietą Slovakijos elitinėje lygoje (Corgon Liga) užimančią "MFK Ružomberok" vienuolikę.Pergalingą įvartį 54-ą minutę įmušė Giedrius Slavickas.Šeimininkų komandoje žaidė futbolininkai, išvakarėse nerungtyniavę pagrindinėje "MFK Ružomberok" sudėtyje šalies pirmenybių rungtynėse.
2007-03-13

LFF taurės savininkas sutriuškino uostamiesčio ekipą

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės savininkas Marijampolės "Sūduvos" klubas trečiadienį kontrolinėse rungtynėse Palangoje 4:0 (2:0) sutriuškino Klaipėdos "Atlantą". Pirmąjį įvartį nugalėtojams pelnė legionierius iš Baltarusijos Vitalijus Šuganovas, antrąjį - Giedrius Slavickas, o antrajame kėlinyje po Dariaus Maciulevičiaus perdavimų abusyk pasižymėjo Gvidas Juška. Šeštadienį komandos planuoja sužaisti dar vienerias kontrolines rungtynes.