giedriumi naku

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „giedriumi naku“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „giedriumi naku“.

Monika Marija ir Dovydas Laukys pora ne tik gyvenime: pristato pirmąjį bendrą kūrinį

Skaičiuojant paskutines vasaros dienas Monika Marija Paulauskaitė-Laukė ir Dovydas Laukys paruošė neeilinę premjerą – jautrią ir asmenišką dainą „Tu šalia“. Šis kūrinys atlikėjams ypatingas ne tik savo žinute, bet ir tuo, kad jį pora rašė bei atlieka drauge. Tai – pirmoji bendra sutuoktinių daina. Iki šiol muzikinį Monikos Marijos ir Dovydo debiutą išgirsti galėjo tik jųdviejų komandos nariai bei paskutinio Monikos Marijos vasaros koncerto „Žalgirio“ arenoje klausytojai.
2021-08-27

Bružas sukūrė dainą apie karantiną: neįkainojamas patirtis perduosiu savo sūnui

Improvizacijos meistras ir vienintelio profesionalaus improvizacijos teatro Lietuvoje „Kitas kampas” įkūrėjas Audrius Bružas žiūrovams pažįstamas ne tik dėl ryškių vaidmenų kine, teatre ir televizijoje, tačiau ir dėl  išskirtinio balso bei subtilaus muzikos pajautimo, rašome pranešime spaudai. Šį kartą skaitytojų dėmesiui – karantino metu gimusios dainos „Man patinka karantinas“ muzikinis klipas, filmuotas ne kur kitur, o namuose.
2020-05-06
Į viršų