germani basket

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „germani basket“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „germani basket“.

„Zenit“ palikęs Mindaugas Kuzminskas karjerą gali pratęsti Italijoje

Sankt Peterburgo „Zenit“ klubą palikęs Mindaugas Kuzminskas karjerą gali pratęsti Italijoje. Šios šalies žiniasklaida skelbia, kad lietuvis gali papildyti Brešos „Germani Basket“ (14/7) komandos gretas. Klubas kol kas Italijos lygoje žaidžia puikiai ir užimą trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje. Jie atsilieka tik nuo čempionato favoričių Milano „Olimpia“ (18/2) ir Bolonijos „Virtus“ (17/3). Į Italiją šiame sezone pasuko ir taip apt Rusiją palikęs Adas Juškevičius.
2022-03-14

Sezono rungtynes sužaidęs Mindaugas Kuzminskas išvedė komandą į finalą

Mindaugas Kuzminskas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o lietuvio atstovaujama Milano „EA7 Emporio Armani“ žengė į Italijos krepšinio lygos finalą. Milano ekipa pusfinalio serijoje 3:1 nugalėjo Brešos „Germani Basket“. Lemiamu tapo ketvirtasis mačas, kurį „EA7 Emporio Armani“ svečiuose laimėjo 76:70 (25:16, 17:17, 15:21, 19:16). Milano komanda pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (23:13) ir pirmavo visą likusį rungtynių laiką.
2018-05-30

Naudingas Artūro Gudaičio žaidimas padėjo išlyginti pusfinalio serijos rezultatą

Italijos krepšinio lygos pusfinalyje – lygybė. Milano „EA7 Emporio Armani“ savo aikštėje 89:68 (30:13, 30:18, 14:19, 15:18) sutriuškino Brešos „Germani Basket“. Prie to labiausiai prisidėjo naudingiausiai žaidęs Artūras Gudaitis. Šeimininkai visas lygtis išsprendė iki pertraukos.
2018-05-27

Trumpą laiką žaidęs Artūras Gudaitis buvo naudingiausias komandoje

Šventines Italijos krepšinio lygos rungtynes puikiai sužaidė Artūras Gudaitis. Jis antradienį aikštėje praleido 17 minučių, bet per jas tapo naudingiausiu mačo krepšininku. Milano „EA7 Emporio Armani“ namie 74:71 (22:16, 23:19, 15:27, 14:9) nugalėjo Brešos „Germani Basket“. Šeimininkai pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (18:8), o 14-ąją minutę atitrūko rekordiniu atstumu – 37:22. Vis dėlto, tai lengvo gyvenimo Milano krepšininkams negarantavo.