63
Brešos „Germani Basket“ – Milano „EA7 Emporio Armani“ 70:76 (nuotr. SCANPIX)

Mindaugas Kuzminskas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o lietuvio atstovaujama Milano „EA7 Emporio Armani“ žengė į Italijos krepšinio lygos finalą.

63

Milano ekipa pusfinalio serijoje 3:1 nugalėjo Brešos „Germani Basket“.

Lemiamu tapo ketvirtasis mačas, kurį „EA7 Emporio Armani“ svečiuose laimėjo 76:70 (25:16, 17:17, 15:21, 19:16).

Milano komanda pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (23:13) ir pirmavo visą likusį rungtynių laiką.

Rezultatyviausiu ir naudingiausiu mačo krepšininku tapo M. Kuzminskas. Jis prie pergalės per 34 minutes pridėjo 24 taškus, aštuonis atkovotus kamuolius bei 31 naudingumo balą. Lietuvis pataikė devynis metimus iš 13-os.

Artūras Gudaitis per 23 minutes pasižymėjo šešiais taškais. Vidurio puolėjas visus pelnė nuo baudų metimų linijos, pataikęs šešis kartus iš aštuonių. Lietuvis atkovojo penkis kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.

Mantas Kalnietis rungtynėms registruotas nebuvo.

„EA7 Emporio Armani“ finale susigrums su Trento „Dolomiti Energia“ arba Gedimino Oreliko Venecijos „Umana Reyer“. Pastaroji pusfinalio serijoje atsilieka 1:2. Lietuvis dėl traumos nežaidžia.