dolomiti energia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dolomiti energia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dolomiti energia“.

Aiškėja, kurios komandos pretenduoja į ilgalaikes vietas Europos taurėje

Europos taurės turnyre kitą sezoną varžysis 20 klubų, iš kurių 16 gaus trejų metų licencijas. Prancūzijos ir Malagos žiniasklaida skelbia 12 komandų pavadinimus, kurios turėtų gauti licencijas.
2021-04-27

Mindaugas Kuzminskas: rinktinės treneriams teko gana sunki užduotis

Trys treniruočių dienos ir rungtynės pasaulio krepšinio čempionato atrankoje. Tokiu tempu šią savaitę gyvena šalies rinktinė. „Pirmosios ir paskutinės treniruotės – turėjome tik tris dieneles. Labai įdomu, nes žaidėjai sezoną baigė skirtingu laiku. Vieni galėjo daugiau pailsėti, kiti atostogų išvis neturėjo. Treneriams teko gana sunki užduotis – suvienodinti krepšininkų formą.
2018-06-27

Artūras Gudaitis – tarp geriausiųjų Italijoje

Artūras Gudaitis sulaukė įvertinimo Italijoje. Vidurio puolėjas įtrauktas į geriausių finalo serijos krepšininkų penketuką. 25-erių lietuvis per šešerias rungtynes vidutiniškai pelnė 11,2 taško, dvitaškius mesdamas 70-ies (21/30), baudas – 83 (25/30) procentų taiklumu. A. Gudaitis finalo serijoje atkovojo po 7,2 kamuolio ir rinko 17 naudingumo balų. Į geriausiųjų penketuką taip pat pateko A. Gudaičio komandos draugai Andrea Cinciarini ir Andrew Goudelockas. Pastarasis tapo finalo MVP.
2018-06-19

Sezono rungtynes sužaidęs Mindaugas Kuzminskas išvedė komandą į finalą

Mindaugas Kuzminskas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o lietuvio atstovaujama Milano „EA7 Emporio Armani“ žengė į Italijos krepšinio lygos finalą. Milano ekipa pusfinalio serijoje 3:1 nugalėjo Brešos „Germani Basket“. Lemiamu tapo ketvirtasis mačas, kurį „EA7 Emporio Armani“ svečiuose laimėjo 76:70 (25:16, 17:17, 15:21, 19:16). Milano komanda pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (23:13) ir pirmavo visą likusį rungtynių laiką.
2018-05-30

„Lietuvos ryto“ varžovus sudėliojo rungtynės su trimis patęsimais

Paaiškėjo visi Vilniaus „Lietuvos ryto“ varžovai Europos taurės turnyro TOP16 etape. Paskutinįjį oponentą vilniečiai sužinojo po rungtynių, kuriose prireikė trijų pratęsimų. Tokia dvikova vyko Gran Kanarijoje, kur „Herbalife“ 128:129 (17:14, 28:19, 30:28, 12:26, 17:17, 11:11, 13:14) neatsilaikė prieš Vilerbano ASVEL. Nugalėtojams 42 taškus pelnė 11 tritaškių iš 16 ir septynias baudas iš devynių pataikęs Johnas Robersonas.
2017-12-28

Komandą į pergalę vedęs Marius Grigonis – naudingiausias rungtynių žaidėjas

Antradienį Europos taurės turnyre užtikrintai laimėjo Berlyno ALBA. Vokietijos ekipa svečiuose 96:80 (21:19, 33:21, 19:18, 23:22) nugalėjo Belgrado „Partizan“. Vienas pergalės kalvių – Lietuvos krepšininkas Marius Grigonis. Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova, bet vėliau ALBA varžovams nepaliko jokių šansų. Didžiausias Vokietijos atstovų pranašumas – 68:45. M. Grigonis rungtynes pradėjo nuo suolo, žaidė 27 minutes, per kurias pelnė 20 taškų.
2017-11-15

Įspūdingai žaidęs Gediminas Orelikas atvedė komandą į pergalę

24 taškai, tiek pat naudingumo balų ir pergalingas metimas. Toks Gedimino Oreliko sekmadienis Italijoje. 27-erių lietuvio Venecijos „Reyer“ 79:78 (14:23, 24:19, 25:20, 16:16) namie nugalėjo Trento „Dolomiti Energia“ krepšininkus. Svečiai rungtynes pradėjo 5:0, o pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklį pranašumą – 22:12. „Reyer“ 14-ąją minutę rezultatą išlygino (30:30). Nuo to laiko vyko itin atkakli ir permaininga kova.
2017-10-08

Italijoje – fantastiškas Simo Jasaičio pasirodymas

Italijos krepšinio lygoje pralaimėjimą patyrė Milano „Emporio Armani“ (20-4) su Mantu Kalniečiu. Milano ekipa išvykoje 74:85 (20:22, 20:20, 13:18, 21:25) nusileido Pistojos „The Flexx“ (11-13) krepšininkams. 21 minutę žaidęs M. Kalnietis pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 2/5 trit., 0/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Richardas Hickmanas su 13 taškų buvo rezultatyviausias „Emporio Armani“ gretose, o nugalėtojams 15 taškų pelnė Michele Antonutti.
2017-03-26

Manto Kalniečio klubas tapo vienvaldžiu Italijos krepšinio lygos lyderiu

Šešioliktą pergalę Italijos vyrų krepšinio pirmenybių (Serie A) XXII turo rungtynėse iškovojo ir vienvaldžiu šešioliktos ekipų turnyro lyderiu tapo Manto Kalniečio atstovaujamas Milano „EA7 Emporio Armani“ (16/5) klubas, sekmadienį savo aikštėje po pratęsimo 94:90 (25:20, 13:19, 21:18, 20:22, 15:11) įveikęs autsaiderę Turino „Manital“ (6 pergalės ir 16 pralaimėjimų) ekipą.
2016-03-06

Italijos vyrų krepšinio lygoje žaidę trys lietuviai pelnė 31 tašką

Ketvirtą nesėkmę Italijos vyrų krepšinio pirmenybių (Serie A) XIII turo rungtynėse patyrė, tačiau šešiolikos komandų turnyro lyderio poziciją išsaugojo šalies vicečempionas Emilijos Redžo „Grissin Bon“ klubas su Darjušu Lavrinovičiumi bei Rimantu Kaukėnu, antradienį svečiuose 70:94 (18:26, 17:21, 21:33, 14:14) pralaimėjęs šeštojoje pozicijoje esantiems Sasario „Banca di Sardegna“ (8 pergalės ir 5 pralaimėjimai) krepšininkams.