geraldas ciolekas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „geraldas ciolekas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „geraldas ciolekas“.

„Vuelta a España“ – per plauką nuo skandalo

18 etape, kurį laimėjo airis Philipas Deignanas („Cervélo“), patekęs į lyderių 10-tuką ir tapęs vienu iš Alejandro Valverde's konkurentų, daugiau kaip 100 dviratininkų buvo pareiškę norą trauktis iš „Vueltos“ lenktynių. To dar nebuvo.
2009-09-18

„La Vuelta“: lietuvis vis dar 108-tas

I. Konovalovas Ispanijos dviračių lenktynių 3 etape finišavo 72-tas, o bendroje įskaitoje išsaugojo 108 vietą ir nuo lyderio F. Cancellaros atsilieka 52 sek. Etapą laimėjo dviratininkas iš N. Zelandijos Nepaisant gausių griūčių vakarykščiame etape, šiandien lenktynes tęsė visi 198 dalyviai. Šios dienos lenktynės vyko Olandijoje ir maždaug 30 km – Vokietijos teritorijoje (nuo 92-o km). 3 etapo distancija „Zupthen – Venlo“ (189,7 km) buvo panaši į vakarykštę.
2009-08-31

„La Vuelta“: I. Konovalovo krytis žemyn (atnaujinta)

Po sėkmingo vakarykščio starto „Vueltos“ prologe, šiandien lietuvis I. Konovalovas bendroje įskaitoje netikėtai atsidūrė 99 vietoje, o lenktynių teisėjams peržiūrėjus paskutiniųjų distancijos kilometrų vaizdo įrašą ir perskaičiavus 2 etapo rezultatus,– 108 vietoje (+52 sek). Etapą laimėjo vokietisKaip ir buvo tikėtasi, antrosios lenktynių dienos etapas distancijoje „Assen – Emmen“ (Olandija) baigėsi masiniu sprintu.
2009-08-30

„Tour de France 2009“ – Alberto Contadoras padidino atotrūkį (papildyta)

Prestižinių daugiadienių „Tour de France 2009“ dviračių lenktynių 18 etapas jų dalyvius išvedė į 40,5 km atskiro starto lenktynes. Alberto Contadoras iš komandos „Astana“, laimėjo etapą ir padidino savo atotrūkį nuo konkurentų. Prancūzijos miestas Anesi (Annecy), dar kitaip vadinamas „Alpių Venecija“, šiemet sveikino „Tour de France“ lenktynininkus po 50 metų pertraukos.
2009-07-23

„Tour de France 2009“: lyderiai nesikeičia

Ketvirtadienį vykusiame 6-ajame prestižinių daugiadienių dviratininkų lenktynių „Tour de France 2009“ etape „Gerona - Barcelona“, kurio ilgis -181,5 km, o tipas – lygumų distancija, triumfavo norvegas Thoras Hushovdas („Cervélo“). Th. Hushovdo parodytas laikas – 4 val. 21 min. 33 sek.. Jis tik akimirka aplenkė ispanus Oscarą Freire („Rabobank") ir Joaquiną Rojasą („Caisse d’Epargne“) bei dar dešimtis dviratininkų. Mat grupė finišavo kartu, nors ir ilgokai vijosi keturis bėglius.
2009-07-09

Pristatytos šių metų „Tour de France“ ekipos (papildyta)

Liepos 2 dieną, ketvirtadienį, Monake pristatyta 20 dviratininkų komandų, kurios dalyvaus prestižinėse daugiadienėse „Tour de France“ 2009 lenktynėse, prasidėsiančiose liepos 4-ąją, šeštadienį.