georgios dedas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „georgios dedas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „georgios dedas“.

Derbiais besimėgaujantis Žibėno asistentas – apie ketvirtfinalio serijas ir unikalų pusfinalį: „Bus labai smagu“

Pastarieji keli metai parodė – net jei Vilniaus „Rytas“ buksuoja Čempionų lygoje ar nuleistomis galvomis palieka Citadele KMT finalo ketvertus, sostinės ekipa galingai finišuoja „Betsafe-LKL“ pirmenybėse.
2024-05-22

„Ryto“ treneriai patys tapo žaidėjais – žada „parodyti, ką sugeba“

Toli gražu ne kiekvienas profesionalus krepšininkas turi progą bent kartą karjeroje pamatyti, kaip aikštelėje atrodo jo paties treneris. O būtent tokią galimybę šį sezoną turi Vilniaus „Ryto“ pagrindinės komandos žaidėjai. Jų treneriai žengia į mėgėjų krepšinį, debiutuoja GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje (SKL). „Ryto“ vyr. Treneris Giedrius Žibėnas, trenerio asistentai Georgios Dedas su Gustu Maskoliūnu, taip pat fizinio parengimo treneris Tadas Jackūnas.
2023-11-10

Peštynių tarp Lietuvos ir Graikijos laukiantis „Ryto“ asistentas Dedas: „Rungtynes žiūrėti bus bjauru“

Jau rytoj Lietuvos vyrų rinktinės laukia itin svarbi kova. Dėl bilieto į ketvirtfinalį mūsiškiai stos į kovą su Graikijos rinktine.  Naujai suformuotoje J grupėje su Graikija susitiksianti Lietuva yra šiek tiek geresnėje situacijoje, nes iš pirmo etapo atsineša jau sukauptą trijų pergalių kraitį. Tuo tarpu graikai jau ragavo nesėkmės skonio ir pralaimėjimas šiose rungtynėse jiems užvertų bet kokius kelius judėti toliau.
60 2023-08-31

Varžovus Čempionų lygoje sužinojęs „Ryto“ trenerio asistentas: „Viskas priklausys nuo mūsų“

Patriko Baumano krepšinio namuose Ženevoje ištraukus burtus paaiškėjo, kad 2023-2024 m. Čempionų lygos sezone Vilniaus „Rytas“ žais B grupėje. Čia sostinės komanda susikaus su Dižono JDA, Patrų „Promitheas“ ir Opavos „Opava“. Dižono komanda praėjusių metų Prancūzijos lygos reguliariajame sezone užėmė 4-ą vietą, tačiau atkrintamosiose neįveikė ketvirtfinalio barjero.
2023-07-05

Žibėno asistentas Dedas: „Negali būti didesnės motyvacijos nei apginti titulą“

Po dvejų metų pertraukos į „Betsafe-LKL“ finalus sugrįžo amžinų priešininkų dvikova, o jau per artimiausią savaitę paaiškės, kas kels į viršų nugalėtojų taurę jubiliejiniame 30-ajame lygos sezone.
2023-06-03

„Ryto“ trenerių štabas išliko nepakitęs

Naujam sezonui besiruošiantis Vilniaus „Ryto“ klubas išsirinko savo trenerių štabo narius. Sostinės komandos vyr. treneriui Giedriui Žibėnui ir toliau talkins Georgios Dedas, Gustas Maskoliūnas ir fizinio rengimo treneris Tadas Jackūnas. „Trenerių štabo tęstinumas, žvelgiant į ateinančio sezono komandos sudėtį, sostinės organizacijai yra labai svarbus, – mano „Ryto“ sporto direktorius Donatas Zavackas.
2021-07-14

„Ryto“ kapitonas: „Nematau kito kelio kaip eiti ir galvoti apie pergalę“

Prieš lemiamas LKL kovas Vilniaus „Rytas“ nebeturi kur taupytis. Penkioliktoje „Iš arti“ laidoje komandos narių mintys apie laukiantį finalo derbį, Kauno „Žalgirio“ demonstruojamą žaidimą ir be pralaimėjimų peržengtą pusfinalio barjerą. „Turime išeiti į rungtynes gyvenk arba mirk principu. Kabintis į jas tiek nagais, tiek dantimis ir būti kuo arčiau varžovų visų rungtynių metu, kad jie jaustų spaudimą, , – mano „Ryto“ kapitonas Arnas Butkevičius.
2021-06-02
Į viršų