gediminas dijokas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gediminas dijokas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gediminas dijokas“.
REKLAMA
Antonino Visalli (Usplash nuotrauka)  Antonino Visalli (Usplash nuotrauka)

Moters požiūrį į spalvas pakeitė automobilio pirkimas

Gatvėse liktų 1 iš 5 automobilių, jeigu staiga neliktų juodų, baltų ir pilkų. Šiomis trimis spalvomis yra nudažyta apie 80 proc. naujų automobilių pasaulyje. Ne veltui kartais pajuokaujama, kad automobilio pirkimas prilygsta tarsi pasirinkimui iš penkiasdešimt pilkų atspalvių. Dažnai automobilio pirkėjai iš pradžių pilką spalvą vertina tarsi Pelenę, tačiau netrukus atranda šios spalvos žavesį ir kitų privalumų.
2024-03-21
REKLAMA
Anderson Schmig (Unsplash nuotrauka)  Anderson Schmig (Unsplash nuotrauka)

Verti dėmesio 2024 metais: TOP 5 įperkami PHEV hibridai

Perkant grynąjį elektromobilį ir įkraunamą (plug-in) hibridą Lietuvoje galima pasinaudoti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvata. Pasak Gedimino Dijoko, startuolio „Caramba“ vadovo, ši valstybės paskata skatina juridinius ir fizinius asmenis, vykdančius PVM apmokestinamą komercinę veiklą, planuoti „žalesnio“ automobilio įsigijimą.
2024-03-18
REKLAMA
Kokią spalvą į jūsų gyvenimą įneša automobilis? (nuotr. Unsplash.com) Kokią spalvą į jūsų gyvenimą įneša automobilis? (nuotr. Unsplash.com)

Kokią spalvą į jūsų gyvenimą įneša automobilis?

Norite turėti madingos spalvos automobilį? Šiemet mados viršūnėje atsidurtumėte, jeigu išsiriktumėte švelnaus persikų atspalvio mašiną. Juk būtent persikinę „Peach Fuzz“ Pantone spalvų institutas paskelbė 2024 metų spalva. „Tačiau norint būti madingiausiems, po metų tektų rinktis kitą automobilį“, – sako Gediminas Dijokas. Prekybos automobiliais platformos „Caramba.lt“ vadovas primena, kad Pantone institutas po kelių mėnesių ims rinkti kitą spalvą, kurią paskelbs 2025-ųjų.
2024-03-06
REKLAMA
Atskleidė geriausią būdą įsigyti automobilį: tai paprasčiau, nei daugelis galvoja (nuotr. Shutterstock.com) Atskleidė geriausią būdą įsigyti automobilį: tai paprasčiau, nei daugelis galvoja (nuotr. Shutterstock.com)
30:49

Atskleidė geriausią būdą įsigyti automobilį: tai paprasčiau, nei daugelis galvoja

Jau daugelį metų naudotus automobilius buvo įprasta įsigyti įvairiuose turguose. Vis dėlto, laikai keičiasi ir atsiranda geresnių automobilių prekybos alternatyvų, pavyzdžiui, internetinės pardavimų platformos. Naujienų portalo tv3.lt laidoje, automobilių prekybos platformos caramba.lt įkūrėjai Gediminas Dijokas ir Kęstutis Petkevičius pasidalijo, kuo ypatinga jų įkurta įmonė ir kodėl ten verta įsigyti automobilius.
2024-02-23
REKLAMA
Ruošiatės įsigyti automobilį? Siūlo išbandyti naują prekybos platformą (nuotr. Shutterstock.com) Ruošiatės įsigyti automobilį? Siūlo išbandyti naują prekybos platformą (nuotr. Shutterstock.com)
30:49

Ruošiatės įsigyti automobilį? Siūlo išbandyti naują prekybos platformą

Jeigu jau kuris laikas svajojate apie automobilio įsigijimą, tačiau niekaip nesiryžtate priimti šio svarbaus sprendimo, pats laikas išbandyti automobilių prekybos platformą caramba.lt. Naujienų portalo tv3.lt laidoje startuolio caramba.lt įkūrėjai Gediminas Dijokas ir Kęstutis Petkevičius papasakojo, kad nusipirkti automobilį gali būti taip paprasta, kaip įsigyti batus.
2024-02-22
REKLAMA
Elektromobiliai žiemą: atskleidė, ko tikėtis (nuotr. Shutterstock.com) Elektromobiliai žiemą: atskleidė, ko tikėtis (nuotr. Shutterstock.com)

Elektromobiliai žiemą: atskleidė, ko tikėtis

Žiemą įveikti įprastą atstumą nuo namų iki darbo elektromobiliui prireiks daugiau energijos negu kitu metų laiku. Ką reikia žinoti, kad kelionė elektromobiliu būtų sklandi bet kokiu oru? Jeigu elektromobilį nusipirkote šią vasarą arba rudenį, žiemą galite nustebti, kad su 10 kilovatvalandžių įveikiamas atstumas taps trumpesnis. Taigi, savo EV žiemą teks krauti ilgiau arba dažniau.
2023-12-08

Moterys perka daugiau, vyrai brangiau

Reta šeima ar pora apsieina be priekaištų ir sarkastiškų postringavimų apie priešingos lyties išlaidumą. Aštrios vyrų kritikos strėlės lekia į moterų pusę dėl biudžeto švaistymo nereikšmingoms smulkmenoms ar penkiasdešimtai porai batelių. O dažna moteris nepamirš vyrui mestelėti pastabos dėl pomėgio išlaidauti įvairiems kompiuterinės technikos ar automobilių aksesuarų pirkiniams.
2013-06-06

Perkantys internetu laisvalaikį planuoja kitaip

Rytas prasidedantis nuo arbatos ar kavos puodelio – įprastas, tačiau šį pomėgį pastaruoju metu papildo dar vienas – drabužių ir kitų gėrybių apžvalga internete. Dažniausiai ne tik apžvalga, bet ir naujų daiktų įsigijimas. Nauja suknelė pusryčiams – laiką taupančiųjų įprotis ar nauja dietos forma? O gal viskas kartu?  Niekam ne paslaptis, kad apsipirkimas internetu stipriai Lietuvoje populiarėjanti tendencija.
2013-04-09

Automobilių pirkėjai pradėjo dairytis į senesnius automobilius

Per metus naujų automobilių rinkai smukus beveik perpus, vartotojai pradėjo dažniau žvalgytis į senesnės gamybos automobilius. Pastebėjęs kylantį susidomėjimą naudotoms transporto priemonėms, skelbimų portalas „Autoplius.lt“ 1980-1990 metais pagamintų automobilių savininkams siūlo talpinti skelbimus nemokamai. Ši akcija galios iki šių metų rugsėjo 20 dienos.
2009-08-03
Į viršų