gaivenytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gaivenytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gaivenytė“.

Po dvejų metų pertraukos lietuviai kovos pasaulio treko čempionate

Po dvejų metų pertraukos geriausios Lietuvos dviratininkės išvyko į pasaulio treko čempionatą, kuris vasario 18–22 dienomis vyks Prancūzijoje. Lietuvai atstovaus Simona Krupeckaitė, Gintarė Gaivenytė-Mikalajūnė, Aušrinė Trebaitė ir Edita Mazurevičiūtė. Vos dviejų taškų atrankoje pritrūko sprinteriui Vasilijui Lendeliui, kuris pateko į rezervinį keirino rungties sąrašą.
2015-02-18

Panevėžio „Cido“ arena ruošiasi naujiems dviratininkų startams

Nors tik ką Panevėžio „Cido“ arenoje praūžė Lietuvai tris aukso, vieną sidabro ir du bronzos apdovanojimus atnešęs Europos dviračių treko čempionatas, dulkėms ant treko kauptis nebus kada, teigiama pranešime spaudai. Arena jau ruošiasi ir laukia šį savaitgalį, spalio 26-27 d., vyksiančio kasmetinio Lietuvos dviračių treko čempionato ir lapkričio 3-4 d. arenoje konkuruosiančių Baltijos treko ture dalyvaujančių sportininkų. Įėjimas į abejas varžybas – nemokamas.
2012-10-26

S. Krupeckaitė ir G. Gaivenytė Europos treko čempionate užsitikrino mažiausiai sidabrą

Lietuvos dviratininkės - 29-erių metų Simona Krupeckaitė ir 26-erių metų Gintarė Gaivenytė - Panevėžyje vykstančio trečiojo Europos dviračių treko čempionato moterų komandų sprinto lenktynėse užsitikrino mažiausiai sidabro medalius. Lietuvės atrankos varžybose pasiekė geriausią rezultatą (33,833 sek.) ir pateko į finalą.
2012-10-19

S. Krupeckaitė apie teisėjus pasaulio čempionate ir atimtą auksą: pakišo koją

Pasaulio čempionate, Melburne, patvirtinusi savo olimpines ambicijas, į tėvynę sugrįžo geriausia Lietuvos treko dviratininkė Simona Krupeckaitė. Po nesėkmių virtinės Australijoje paguoda lietuvei tapo sidabro medalis, tačiau ir šis aplaistytas nusivylimo ašaromis. Per finalo antrąjį važiavimą S. Krupeckaitė finišavo pirma, tačiau teisėjai įžvelgę lietuvės klaidą, pergalę įskaitė tiesioginiai lietuvės konkurentei dėl aukso – britei Victorijai Pendelton.
2012-04-11

Olimpinis kelialapis nuplaukė: Lietuvos dviratininkės pasaulio čempionate diskvalifikuotos

Melburne (Australija) vykstančio pasaulio dviračių treko čempionato moterų komandų sprinto lenktynių atrankos varžybose trečiadienį Lietuvos atstovės - 29-erių metų Simona Krupeckaitė ir 25-erių metų Gintarė Gaivenytė - dėl taisyklių pažeidimo buvo diskvalifikuotos ir galutinėje įskaitoje liko paskutinės - 16-os. Važiavimo metu mūsų šalies dviratininkės per anksti susikeitė. Šeštajame atrankos važiavime startavusios lietuvės distanciją įveikė per 33,544 sek.
2012-04-04

Dviratininkė S. Krupeckaitė keirino reitinge pakilo į pirmąją vietą

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtame dviračių treko moterų keirino rungties reitinge po pasaulio taurės varžybų Pekine (Kinija) lietuvė Simona Krupeckaitė iš trečiosios vietos pakilo į pirmąją (750 tšk.). Antrąją vietą užima rusė Jekaterina Gnidenko (712 tšk.), o į trečiąją vietą iš pirmosios nukrito vokietė Kristina  Vogel (709 tšk.). Klasifikuota 121 dviratininkė iš 33 šalių. Šios rungties šalių reitinge Lietuva iš penktosios vietos pakilo į ketvirtąją.
2012-01-20

S. Krupeckaitei ir G. Gaivenytei – pasaulio taurės varžybų sidabras

Lietuvos dviratininkės Simona Krupeckaitė ir Gintarė Gaivenytė Pekine (Kinija) vykstančiame trečiajame pasaulio dviračių treko taurės varžybų etape pelnė sidabro medalius. Lietuvės komandų sprinto varžybų finale penktadienį 0,692 sek. pralaimėjo atrankos varžybų nugalėtojoms ir pasaulio čempionato bronzos medalių laimėtojoms kinėms Shuang Guo ir Jinjie Gong. 29 metų S. Krupeckaitė ir nugaros traumą išsigydžiusi 25 metų G. Gaivenytė atrankos varžybose, kuriose dalyvavo 17 komandų, buvo antros.
2012-01-13

Dviratininkės S. Krupeckaitė ir G. Gaivenytė Pekine kovos dėl aukso

Lietuvos dviratininkės Simona Krupeckaitė ir Gintarė Gaivenytė Pekine (Kinija) vykstančiame trečiajame pasaulio dviračių treko taurės varžybų etape kovos dėl aukso. Lietuvės komandų sprinto atrankos varžybose penktadienį užėmė antrąją vietą (33,693 sek.). 29 metų S. Krupeckaitė ir nugaros traumą išsigydžiusi 25 metų G. Gaivenytė finale penktadienį 14.17 val. (Lietuvos laiku) kovos su kinėmis Shuang Guo ir Jinjie Gong (32,958 sek.). Atrankos varžybose dalyvavo 17 komandų.
2012-01-13

S. Krupeckaitė Pekine sieks kuo geresnio rezultato komandiniame sprinte

Viena geriausių pasaulio dviratininkių Simona Krupeckaitė išvyko į Pekiną, kur prasidės Pasaulio dviračių taurės varžybų trečiasis etapas. Ji startuos penktadienio varžybose, taip pat važiuos šeštadienį ir sekmadienį, teigiama pranešime spaudai. Sportininkė čempionatui pradėjo ruoštis Kroatijoje, o treniruotes ir pasiruošimą tęsė Panevėžio treke, Lietuvoje. Dviratininkės teigimu, šios varžybos bus vertingas išbandymas prieš olimpines žaidynes.
2012-01-10

S. Krupeckaitė ir G. Gaivenytė pasaulio taurės varžybose – septintos

Mančesteryje (Didžioji Britanija) vykstančio paskutinio, ketvirtojo, pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo moterų komandų sprinto lenktynių atrankos varžybose penktadienį Lietuvos atstovės 28-erių metų Simona Krupeckaitė ir 24-erių metų Gintarė Gaivenytė užėmė septintąją vietą – 33,876 sek. Šios rungties nugalėtoja tapo Australijos komanda, kuri finale pranoko Kinijos dviratininkes. Bronzos medalius pelnė Prancūzijos atstovės. Šioje rungtyje varžėsi 21 komanda.