gail devers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gail devers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gail devers“.

Olimpinės čempionės istorija žavi tūkstančius: bėgikės nesustabdė net ir klastinga liga

Gail Devers pirmąjį savo olimpinį aukso medalį iškovojo, tikriausiai, pačiomis dramatiškiausiomis aplinkybėmis – dvi varžovės finišo liniją pasiekė tuo pačiu metu. Manoma, kad tądien buvo užfiksuotas pats mažiausias laiko skirtumas tarp dviejų varžovių 100 m bėgimo rungties finale. Nors jos rezultatas (10,28 sekundės) buvo vos dešimtąja sekundės greitesnis už keturias iš karto po jos finišavusias bėgikes, tai nėra vienintelė priežastis, kodėl ši G. Devers pergalė yra tokia ypatinga.
2021-07-16

Mirė seniausias JAV olimpinis čempionas

Sulaukęs 102 m. mirė Jamesas Rockphelleris, seniausias JAV olimpinis čempionas. Jis taip pat buvo žinomas bankininkas, garsiosios verslininkų dinastijos palikuonis. 1924 m. Paryžiaus olimpiadoje J. Rockphelleris laimėjo auksą su Jeilio universiteto akademinio irklavimo aštuonviete. NATO lėktuvai patruliuoja virš Graikijos Per olimpiadą Graikijos dangų saugos NATO lėktuvai.
2004-08-12

100 m barjerinio bėgimo pasaulio čempione tapo kanadietė

Trečiadienį Paryžiuje vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate pirmosios medalius išsidalijo 100 m barjerinio bėgimo atstovės. Pasaulio čempione šioje distancijoje tapo kanadietė Perdita Felicien. Penktadienį 23-ąjį gimtadienį švęsianti ir tik šeštąją vietą Sidnėjaus olimpiadoje užėmusi P.Felicien distanciją įveikė per 12,53 sek. ir 0,04 sek. aplenkė šio sezono lyderę bei finalo favoritę Brigittę Foster iš Jamaikos.
2003-08-28

Pasaulio lengvosios atletikos pirmenybių 10 km bėgime triumfavo Etiopijos stajeriai

Prancūzijos sostinėje vykstančiame planetos lengvosios atletikos čempionate sekmadienį vyrų 10 km bėgime triumfavo Etiopijos bėgikai, susižėrę visų spalvų medalius. Pasaulio čempiono aukso medalis atiteko 21-erių metų Kenenisai Bekelei, kuris distanciją įveikė per 26 minutes 49,57 sekundės.
2003-08-25

Uždarų patalpų lengvosios atletikos pasaulio čempionato pabaigoje - planetos rekordas

Sekmadienį (03.16) Anglijoje baigėsi uždarų patalpų lengvosios atletikos planetos pirmenybės. Paskutinę varžybų dieną rusė Svetlana Feofanova pagerino šuolių su kartimi uždarų patalpų pasaulio rekordą.