gaboras matė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gaboras matė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gaboras matė“.

Kaune Virgilijus Alekna nesugebėjo iškovoti pirmos vietos

Virgilijus Alekna, geriausiu savo mėginimu įrankį nusviedęs 68 metrus 18 centimetrų, Kaune vykusiose disko metikų varžybose užėmė tik antrąją vietą. Lietuvis į priekį praleido Vokietijos atstovą Robertą Hartingą, kuris diską numetė 68 metrus 65 centimetrus. Trečią vietą iškovojo vengras Gaboras Matė.
2008-06-08

V. Aleknos pergalė turnyre Lenkijoje

Sekmadienį Lenkijoje septintą kartą vykusiame Europos lengvosios atletikos festivalyje "Dolcan Cup 2007" vyrų disko metimo varžybas laimėjo dukart pasaulio ir olimpinis čempionas Virgilijus Alekna.Nugalėtojas geriausiu - trečiuoju - bandymu diską nusviedė 69,43 m bei iškovojo 30-ą pergalę iš eilės.