gaboras baloghas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gaboras baloghas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gaboras baloghas“.

Lietuvos atstovams – du pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų etapo medaliai

Du medalius sekmadienį Ispanijos sostinėje pasibaigusiame planetos šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų ketvirtajame etape iškovojo Lietuvos atstovai. Sidabrą pelnė Andrejus Zadneprovskis, o bronza atiteko Edvinui Krungolcui. Antrąją vietą finale užėmęs A. Zadneprovskis surinko 5492 taškus, o trečiojoje pozicijoje likusio E. Krungolco sąskaitoje - 5440 taškų. Ketvirtojo etapo nugalėtoju tapo bei aukso medalį iškovojo vengras Gaboras Baloghas (5556 tšk.
2008-04-14

Europos šiuolaikinės penkiakovės pirmenybėse Tadas Žemaitis buvo penktas

Latvijos sostinėje vykstančiame Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate penktąją vietą asmeninėse varžybose užėmė bei vieną iš aštuonių kelialapių į 2008 metų Pekino (Kinija) vasaros olimpines žaidynes iškovojo Tadas Žemaitis.Šeštadienį finale Lietuvos penkiakovininkas surinko 5500 taškų bei tarp 36 dalyvių nusileido tik keturiems sportininkams.