g. venčkauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „g. venčkauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „g. venčkauskaitė“.

Medalį turime! Laura Asadauskaitė – olimpinė vicečempionė

Tokijo olimpinėse žaidynėse Lietuva pagaliau iškovojo pirmąjį medalį. Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė fantastiškai pasirodė bėgime ir šaudyme – pakilusi net per 11 pozicijų iškovojo sidabro medalį.  L. Asadauskaitė fantastiškai rungėsi savo stipriausioje rungtyje – bėgime ir šaudyme. Ji startavo iš 13-os pozicijos ir nuo lyderės turėjo 52 sekundžių atsilikimą. Per pusę distancijos ji prie medalininkų priartėjo labai stipriai.
2021-08-06

Penkiakovininkės Laura Asadauskaitė ir Gintarė Venčkauskaitė idealiai pasirodė jojimo rungtyje

Tokijo olimpinėse žaidynėse penktadienį trečiojoje rungtyje dalyvavo penkiakovininkės Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Gintarė Venčkauskaitė. Jų laukė jojimo rungtis. Kurį laiką sportininkės buvo priverstos laukti, kadangi užklupo šioks toks lietus. Vis dėlto gana greitai oro sąlygos tapo tinkamos ir penkiakovininkės pradėjo jojimo rungtį. Kelioms sportininkėms jis susiklostė labai nesėkmingai, kai žirgas tiesiog atsisakė joti ir sustojo trasoje.
2021-08-06

Penktadienio lietuvių olimpiečių startai: ieties metikės laukia finalas, o penkiakovininkės atliks paskutines rungtis

Penktadienį Lietuvos olimpinės rinktinės atstovės Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Gintarė Venčkauskaitė pasirodys likusiose keturiose penkiakovės rungtyse, o Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė startuos paskutinėje individualioje dviračių treko rungtyje, sprinte. Taip pat ryte pasirodys ir ėjikė Brigita Virbalytė, o ieties metikės Livetos Jasiūnaitės laukia finalas.
2021-08-05

Penkiakovininkės Laura Asadauskaitė ir Gintarė Venčkauskaitė pradėjo kovas Tokijo olimpinėse žaidynėse

Tokijo olimpinėse žaidynėse tradiciškai Lietuva daug vilčių deda į penkiakovę. Čia ketvirtadienį startavo veteranė, olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Gintarė Venčkauskaitė. Penkiakovininkės šiandien varžėsi tik fechtavimosi rungtyje. Deja, bet pirmoji rungtis mūsų sportininkėms nesusiklostė itin sėkmingai. Pirmojoje kovoje lietuvės susitiko tarpusavyje. Pergalę šventė G.Venčkauskaitė. Toliau lietuvių olimpiečų laukė dar 34 kovos.
2021-08-05

Kaire – paskutinis penkiakovininkų mūšis dėl olimpinių kelialapių

Egipto sostinėje Kaire antradienį prasidėjo 2021 m. šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionatas, kuriame sportininkai kovos dėl paskutinių taškų, lemsiančių dar laisvų kelialapių į Tokijo olimpines žaidynes likimą. Tiek moterims, tiek vyrams jau yra išdalinta po 23 olimpinius kelialapius. Pasaulio čempionate kelialapius pelnys visi prizininkai, vėliau 8 sportininkai taps olimpiečiais pagal olimpinį reitingą, o dar 2 atletams bus įteikti vardiniai kvietimai.
2021-06-09

Mišrių estafečių varžybose – aštuntoji vieta

Lietuvos penkiakovininkai baigė pasirodymą 2018 metų Europos čempionate Vengrijoje. Paskutinę varžybų dieną mišrių estafečių varžybose startavę Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Dovydas Vaivada užėmė aštuntąją vietą. Kauniečiai buvo treti plaukimo rungtyje (1 min. 57,27 sek.; 316 taškų), tačiau liko 10-i fechtuodamiesi (11 pergalių ir 25 pralaimėjimai; 168), o jodami pelnė 262 taškus iš 300 galimų. Bėgdami ir šaudydami lietuviai buvo greičiausi (10 min. 57,45 sek.
2018-07-24

Dvi Lietuvos penkiakovininkės pateko į Europos čempionato finalą

Sėkešfehėrvare (Vengrija) pasidėjo 2018 metų Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionatas. Ketvirtadienį vykusių moterų atrankos varžybų barjerą sėkmingai įveikė dvi iš keturių Lietuvos penkiakovininkių – Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Ieva Serapinaitė. Atrankos A grupėje G. Venčkauskaitė-Juškienė surinko 1020 taškų ir užėmė šeštąją vietą. Fechtuodamasi kaunietė buvo 21-a (7 pergalės ir 16 pralaimėjimų; 178 taškai), plaukdama – 12-a (2 min. 20,22 sek.
2018-07-20

Lauros Asadauskaitės įpėdinė: 25-erių lietuvė – pasaulio taurės varžybų prizininkė

Šiandien Astanoje vykusiame 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės moterų varžybų finale Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė užėmė trečiąją vietą, o Ieva Serapinaitė – 10-ąją. Fechtavimosi rungties varžybos vyko ketvirtadienį.
2018-06-22

G. Venčkauskaitė ir K. Gužauskaitė – pasaulio jaunimo šiuolaikinės penkiakovės čempionato finale

Sėkmingai Vengrijoje prasidėjusiame planetos jaunimo (iki 22 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionato merginų atrankos varžybose (be jojimo rungties) pasirodė bei šeštadienį finale dėl apdovanojimų kovos abi Lietuvos atstovės - Gintarė Venčkauskaite ir Karolina Gužauskaitė. Kvalifikacinių varžybų A grupėje (29 dalyvės) ketvirtadienį abi Lietuvos sportininkės surinko po 3824 taškus ir užėmė atitinkamai antrą bei trečią vietas. G. Venčkauskaitė fechtavimosi (904 tšk.