Sėkmingai Vengrijoje prasidėjusiame planetos jaunimo (iki 22 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionato merginų atrankos varžybose (be jojimo rungties) pasirodė bei šeštadienį finale dėl apdovanojimų kovos abi Lietuvos atstovės - Gintarė Venčkauskaite ir Karolina Gužauskaitė.

Kvalifikacinių varžybų A grupėje (29 dalyvės) ketvirtadienį abi Lietuvos sportininkės surinko po 3824 taškus ir užėmė atitinkamai antrą bei trečią vietas.

G. Venčkauskaitė fechtavimosi (904 tšk.) rungtyje buvo šešta, plaukime (1096 tšk.) - dešimta, o kombinuotoje kroso ir šaudymo (1824 tšk.) rungtyje - devinta.

Savo ruožtu K. Gužauskaitė fechtavimosi (768 tšk.) turnyre liko devyniolikta, plaukime (1124 tšk.) užėmė šeštą vietą bei nugalėjo kombinuotoje kroso ir šaudymo (1932 tšk.) rungtyje.

A grupės nugalėtoja su 3832 taškais tapo Didžiosios Britanijos sportininkė Eilidh Prise.

B grupės (30 dalyvių) atrankos varžybose sėkmingiausiai varžėsi vengrė Zsofia Foldhazi (3852 tšk.), aplenkusi ukrainietę Anastasiją Spas ir britę Alicę Fitton (po 3848 taškus).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.