g. masiulis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „g. masiulis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „g. masiulis“.

Ispanijoje – Andrew Goudelocko šou ir keturių lietuvių kova dėl titulo

Kovoje dėl draugiško turnyro taurės susitiko dvi lietuvių atstovaujamos ekipos ir čia pergalę pasiekė Bilbao „RetaBET“, kurios garbę gina Gytis Masiulis ir Regimantas Miniotas. Ji net 93:68 (22:13, 28:20, 19:15, 24:20) susitvarkė su Tado Sedekerskio ir Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ komanda. Bilbao ekipą į pergalę vedė Vilniaus „Ryte“ žaidęs Andrew Goudelockas – jis pelnė 20 taškų per 13 minučių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.
2021-09-12

Didysis vasaros iššūkis: Lietuvos rinktinės dvyliktuko rebusas, rezervai ir Dončičiaus smauglys

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė baigė draugiškų rungtynių ciklą. Visas tris pergales šventę lietuviai nosies pernelyg daug į viršų užkelti neturėtų – mūsų rinktinės varžovai tikrai nebuvo tie, į kuriuos norėtume lygiuotis. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė birželio 29 – liepos 4 dienomis varžysis olimpinio krepšinio atrankos turnyre Kaune. Visas kovas tiesiogiai transliuos TV3 televizija.
2021-06-26

Kapitonas vedė į pergalę „Lietkabelį“

Panevėžio „Lietkabelis“ (18/9) įsirašė dar vieną pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Kapitono Vytenio Lipkevičiaus vedami Nenado Čanako auklėtiniai namuose 82:77 (25:17, 17:25, 23:23, 17:12) po itin atkaklios kovos susitvarkė su Klaipėdos „Neptūno“ (9/18) ekipa.
2021-04-08

Kazys Maksvytis: tikiu, kad kiekviename mače kovosime dėl pergalės

Klaipėdos „Neptūnas“ tęsia pasiruošimą sezonui, o šiandien į Lietuvą atvyksta visi trys legionieriai, kurie savaitgalį prisijungs prie aštuntąją dieną fizinio pasirengimo stovykloje plušančių žaidėjų.
2018-08-24

Žalgirietis Gytis Masiulis sužinojęs, kad domisi „Neptūnas“, kitų variantų nebesvarstė

Po Europos jaunimo čempionato savaitę poilsiui paskyręs Gytis Masiulis lieja prakaitą Klaipėdoje, besiruošdamas artėjančiam sezonui. Iš Kauno „Žalgirio“ nuomos sąlygomis atvykęs žaidėjas neslepia, kad priimdamas „Neptūno“ pasiūlymą ilgai nedvejojo. „Buvo kitų pasiūlymų, tačiau sužinojęs, kad domisi „Neptūnas“, kitų variantų nebesvarsčiau“, – tinklalapiui „bcneptunas.lt“ pasakojo talentingas puolėjas.
2018-08-10

Arvydą Gronskį užstojęs Gytis Masiulis džiaugiasi Šaro pamokomis ir tėčio karjera

Šešios pergalės, vienas pralaimėjimas. Tokia Lietuvos jaunimo iki 20-ies metų (U-20) rinktinės statistika ką tik pasibaigusiame Europos čempionate. Vis dėlto vienintelė nesėkmė buvo itin skaudi – nusileista aštuntfinalyje ir užimta devintoji vieta. Pirmadienį Lietuvos krepšininkai, su lyderiu žalgiriečiu Gyčiu Masiuliu priešaky, grįžta namo. Nemano, kad žaidė prasčiau už ispanus Lietuviai laimėjo A grupę, nugalėję Juodkalnijos, Turkijos ir Didžiosios Britanijos krepšininkus.
2018-07-23

„Žalgiris“ Gytį Masiulį skolina „Neptūnui“

Klaipėdos „Neptūnas“ iš Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionų Kauno „Žalgirio“ sezonui skolinasi talentingą puolėją Gytį Masiulį. Vakar pasibaigusiame Europos vaikinų (iki 20 metų) krepšinio čempionate G. Masiulis buvo vienas komandos lyderių. Puolėjas aikštėje vidutiniškai praleido po 27 minutes, pelnė 18,3 taško, atkovojo devynis kamuolius bei rinko 23,1 naudingumo balo.
2018-07-23

Pirmasis 2018-ųjų savaitės MVP – karjeros rungtynes sužaidęs Renaldas Seibutis

Klaipėdos „Neptūno“ atstovai ir toliau dominuoja „Betsafe-LKL“, o šios ekipos atstovas Renaldas Seibutis tapo naudingiausiu pirmosios 2018 metų savaitės žaidėju. R. Seibučio vedamas „Neptūnas“ palaužė „Šiaulių“ ekipą 84:79, o gynėjas surinko 38 naudingumo balus ir sužaidė geriausias karjeros rungtynes Lietuvos krepšinio lygoje.
2018-01-08

Naudingiausias aštuntosios savaitės žaidėjas – „Šilutės“ įžaidėjas Calebas Oetjenas

Solidžiai šį sezoną rungtyniaujanti „Šilutė“ ir toliau laikosi lenktynėse su Mezon NKL lyderiais, o šį klubą aukštumose padedantis išlaikyti Calebas Oetjenas tapo naudingiausiu aštuntosios savaitės žaidėju. Sėkmingiausias savaitgalį amerikiečiui buvo susitikimas su Kauno KTU komanda, kur jis per 31 minutę pelnė 13 taškų (6/10 dvit., 0/2 trit., 1/1 bad. met.), atkovojo tris kamuolius bei atliko 15 rezultatyvių perdavimų.
2017-11-28

Įspūdinga: „Žalgirio“ jaunimo šou rungtynių pabaigoje

Šarūnas Jasikevičius, iki rungtynių Maskvoje pabaigos likus trims minutėms, į kovą metė tris Kauno „Žalgirio“ jaunuolius – Martyną Arlauską, Gytį Masiulį ir Paulių Valinską. Šis trejetas ne tik nesugadino žaidimo, o ir, pademonstravęs įspūdingą šou, atkūrė intrigą. P. Valinskas per šešias minutes pelnė 11 taškų. G. Masiulis rungtyniavo tris minutes ir pataikė tolimą metimą. M. Arlauskas per tris minutes įmetė abi baudas.