futbola

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „futbola“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „futbola“.

Istorinis „Hegelmann“ klubo debiutas Europoje virto visišku sutriuškinimu

Europos turnyruose debiutavusi Kauno rajono „Hegelmann“ komanda UEFA Europos Konferencijų lygos pirmojo atrankos etapo pirmose rungtynėse namuose net 0:5 (0:3) buvo sutriuškinta „Shkupi“ futbolininkų iš Šiaurės Makedonijos. Atsakomasis mačas Š. Makedonijoje bus žaidžiamas po savaitės.
123 2023-07-13

Anglijos „Premier“ lygos mače protestuotojas prisirakino prie virpsto

Incidentas užfiksuotas ketvirtadienio Anglijos „Premier“ lygos mače tarp Liverpulio „Everton“ ir „Newcastle United“. Rungtynes kuriam laikui teko net stabdyti. Visas šurmulys kilo dėl to, kad antrojo kėlinio pradžioje į aikštę išbėgo ir prie virpsto prisirakino protestuotojas.  Kaip vėliau paaiškėjo, jaunuolis protestavo prieš naftos telkinių plėtrą Šiaurės jūroje ir klimato kaitą.
2022-03-17

Žiniasklaida: PSG vadovai prarado savitvardą, tarp klubo žaidėjų irgi buvo žiežirbų

PSG prezidentas Nasseras Al-Khelaifi įsiuto dėl tesėjų sprendimų Čempionų lygos rungtynėse su Madrido „Real“. Po atsakomųjų rungtynių (1:3) klubo prezidentas greitai paliko savo ložę ir pasuko į po tribūnomis esančias patalpas, kur norėjo išreikšti pretenzijas teisėjams. Kaip praneša ispanų spauda, pakeliui klubo vadovas šaukė ir daužė kelyje pasitaikiusius daiktus.
2022-03-10

Du kartus pirmavusi „Barcelona“ rungtynių pabaigoje išleido pergalę iš rankų

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Osasuna“ ir „Barcelona“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2 :2. Nico 12-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Barcelonos“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Davidas Garcia 14-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Abdessamadas Ezzalzouli 49-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Barcelonos“ naudai 2:1...
2021-12-12

„Inter“ klubas Italijoje užtikrintai įveikė varžovus

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose užtikrintai 2:0 nugalėjo „Spezia“ futbolininkus. Roberto Gagliardini 36-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Lautaro Martinezas antrojo kėlinio pradžioje užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Ivanas Perišičius 72-ąją minute atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ...
2021-12-01

„Optibet A lyga“ : „Panevėžys“ įtikinamai nugalėjo lygos autsaiderius

„Optibet A lygos“ 35-ąjį turą sekmadienį užbaigė dvikova Panevėžyje, kur vietos „Panevėžys“ lengvai susitvarkė su Kėdainių „Nevėžiu“ rezultatu 3:0 Šiaurės Aukštaitijos ekipa startavo sėkmingai ir jau aštuntą minutę turėjo dvigubą galimybę įmušti. „Nevėžio“ vartininkas Robertas Granauskas buvo priverstas gelbėti savo vartus, kai puikiai sureagavo į klastingą Ernesto Veliulio smūgį į vartų kampą. Atšokusį kamuolį Rafaelis Floro galva smūgiavo pro šalį.
2021-11-21

Paaiškėjo paskutinės keturios Europos futbolo čempionate dalyvės

Ketvirtadienio vakarą paaiškėjo paskutinės keturios rinktinės, kurios iškovojo teisę dalyvauti kitų 2021-ųjų metų Europos futbolo čempionate. Tautų lygos kovose teisę varžytis tose pirmenybėse iškovojo Vengrijos, Slovakijos, Škotijos ir Šiaurės Makedonijos nacionalinės komandos. Vengrai namuose dramatiškoje kovoje 2:1 įveikė Islandiją.
2020-11-13

Grįžo ir ispanai: „Levante“ 98-ąją minutę išplėšė lygiąsias su „Valencia“

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Valencia" ir „Levante" baigėsi dramatiškomis lygiosiomis  1:1. Carlosas Soleris 15-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau pastarajam surasti nei vieno komandos draugo nepavyko. Danielis Parejo 23-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Perdavimo baudos aikštelėje sulaukusio Jose Campanos smūgį sėkmingai blokavo varžovas ir ataka nutrūko.
2020-06-13

Karčią piliulę nurijęs Ronaldo pasiuntė iškalbingą gestą „Atletico“ gerbėjams

Trečiadienio vakarą Turino „Juventus“ klubas gerokai susikomplikavo savo padėtį UEFA Čempionų lygos varžybose. Vieni turnyro favoritų pirmose aštuntfinalio rungtynėse išvykoje 0:2 pralaimėjo Madrido „Atletico“. Abu įvarčiai buvo pelnyti antroje dvikovos pusėje. Visų rungtynių metu Ispanijos sostinės klubo gerbėjai, kaip įmanydami drumstė ramybę „Juventus“ lyderiui Cristiano Ronaldo.
2019-02-21

„Trakų“ klubas sumažino atsilikimą nuo A lygos lyderio

Vienuoliktąją pergalę Lietuvos futbolo "SMScredit.lt A lygos" XX turo rungtynėse iškovojo antrąją vietą užimantis Trakų "Trakų" klubas, sekmadienį svečiuose 4:0 (0:0) sutriuškinęs septintojoje pozicijoje likusią Gargždų "Bangos" (23 tšk.) vienuolikę. Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Jurijus Mamajevas (50 min.), Povilas Krasnovskis (56 min.), Vytautas Lukša (64 min.) ir Andrius Lipskis (78 min.