Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Valencia" ir „Levante" baigėsi dramatiškomis lygiosiomis  1:1.

Carlosas Soleris 15-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau pastarajam surasti nei vieno komandos draugo nepavyko.

Danielis Parejo 23-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Perdavimo baudos aikštelėje sulaukusio Jose Campanos smūgį sėkmingai blokavo varžovas ir ataka nutrūko.

Marti Rogeris 74-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto raudona, o „Levante“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Rodrigo 89-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Valencia“ į priekį 1:0.

Gonzalo Melero 98-ąją minutę sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išplėšė dramatiškas lygiąsias 1:1.