francisco pavonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „francisco pavonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „francisco pavonas“.

Legendų rungtynėse – įspūdingi „Real“ įvarčiai

Sekmadienį įvyko Madrido „Real“ ir „Roma“ legendų rungtynės. Įspūdingą pergalę iškovojo ispanai – 4:0 (2:0). „Real“ gretose žaidė tokios žvaigždės kaip gynėjai Roberto Carlos, Francisco Pavonas, Michelis Salgado, saugas Luisas Figo, puolėjai Fernando Morientesas, Raulis, Ronaldo. „Roma“ komandai padėjo gynėjas Cafu, saugas Simone Perrotta ir kiti. Pirmajame kėlinyje įvartį galva po R. Carloso perdavimo iš krašto pelnė F. Morientesas. Vėliau fantastišku baudos smūgiu pasižymėjo L. Figo.
2017-06-11

Ispanijos futbolo lygoje Madrido "Real" prarado dar du taškus

Dar du taškus Ispanijos futbolo čempionato IX turo rungtynėse prarado antrąją poziciją dvidešimties ekipų turnyre užimantis Madrido "Real" (20 tšk.) klubas, antradienį mačą svečiuose su Saragosos "Real" (XVI vieta - 8 tšk.) baigęs lygiosiomis 0:0. Svečiai nuo 72-os minutės žaidė nepilnos sudėties - iš aikštės po antrojo įspėjimo buvo pašalintas Francisco Pavonas. Rungtynes Saragosos stadione stebėjo 30 tūkst. žiūrovų.