Sekmadienį įvyko Madrido „Real“ ir „Roma“ legendų rungtynės. Įspūdingą pergalę iškovojo ispanai – 4:0 (2:0).

„Real“ gretose žaidė tokios žvaigždės kaip gynėjai Roberto Carlos, Francisco Pavonas, Michelis Salgado, saugas Luisas Figo, puolėjai Fernando Morientesas, Raulis, Ronaldo.

„Roma“ komandai padėjo gynėjas Cafu, saugas Simone Perrotta ir kiti.

Pirmajame kėlinyje įvartį galva po R. Carloso perdavimo iš krašto pelnė F. Morientesas. Vėliau fantastišku baudos smūgiu pasižymėjo L. Figo.

Antrajame kėlinyje F. Morientesas dar kartą įmušė galva, o paskutinį tašką padėjo Edwinas Congo. Kolumbietis pabėgo nuo varžovų ir meistriškai nukreipė kamuolį į vartus. Futbolininkas po įvarčio atliko džiaugsmo šokį.