fernando morientesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fernando morientesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fernando morientesas“.

Čempionų lygos finalai: „Real“ trenerio įvartis – vienas gražiausių futbolo istorijoje

Futbolo genijus Zinedine’as Zidane’as šeštadienį gali laimėti trečiąjį UEFA Čempionų lygos titulą iš eilės. Kadaise prancūzas vilkėjo ne Madrido „Real“ trenerio kostiumą, o futbolininko marškinėlius ir finale įmušė pergalingą komandos įvartį. Z. Zidane’as įvartį prisiminė šiame sezone Z. Zidane’as 2002-ųjų Čempionų lygos finale savo žodį tarė 45-ąją rungtynių minutę. Santiago Solari kairiuoju kraštu paleido Roberto Carlosą.
2018-05-25

Legendų rungtynėse – įspūdingi „Real“ įvarčiai

Sekmadienį įvyko Madrido „Real“ ir „Roma“ legendų rungtynės. Įspūdingą pergalę iškovojo ispanai – 4:0 (2:0). „Real“ gretose žaidė tokios žvaigždės kaip gynėjai Roberto Carlos, Francisco Pavonas, Michelis Salgado, saugas Luisas Figo, puolėjai Fernando Morientesas, Raulis, Ronaldo. „Roma“ komandai padėjo gynėjas Cafu, saugas Simone Perrotta ir kiti. Pirmajame kėlinyje įvartį galva po R. Carloso perdavimo iš krašto pelnė F. Morientesas. Vėliau fantastišku baudos smūgiu pasižymėjo L. Figo.
2017-06-11

Meilė „Real“ gimė pirmajame finale su „Juventus“

19. Tiek metų praėjo nuo UEFA Čempionų lygos finalo, kuriame pirmą ir vienintelį kartą susitiko Madrido „Real“ ir Turino „Juventus“. Amsterdame vykusi dvikova Ervinui Kvitkauskui, komentuojančiam A lygą per TV6 bei tv3.lt, įskiepijo meilę „Real“. Jauni ir ambicingi, bet ne favoritai UEFA Čempionų lygos finalas Amsterdame vyko 1998-ųjų gegužės 20-ąją. Rungtynes stadione gyvai stebėjo 48,5 tūkstančio žiūrovų.