francesco friedrichas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „francesco friedrichas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „francesco friedrichas“.

Vokiečių bobslėjaus keturvietė neturėjo lygių ir laimėjo olimpinį auksą

Dvigubą auksą 2018 m. Pjongčango olimpinėse žaidynėse iškovojęs vokietis Francesco Friedrichas šį pasiekimą pakartojo ir 2022 m. Pekino olimpiadoje bei laimėjo viską, ką galėjo pasiūlyti olimpinės žaidynės. Geriausiu pasaulio bobslėjininku tituluojamas F.Friedrichas savo pasirodymą olimpiadoje užbaigė įtikinamai laimėdamas keturviečių rogių lenktynes. Prieš tai olimpiniu čempionu F.Friedrichas tapo su tautiečiu Thorstenu Margisu, kuomet triumfavo bobslėjaus dviviečių rogių lenktynėse.
2022-02-20

Istorinis vokiečių dominavimas – iškovojo visus medalius bobslėjaus dviviečių varžybose

Antradienį Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse baigėsi vyrų bobslėjaus dviviečių rogių lenktynės, kuriose į istoriją įsirašė Vokietijos atletai. Vokiečiai šioje rungtyje susirinko visus įmanomus medalius. Olimpiniais čempionais tapo Francesco Friedrichas ir Thorstenas Margis, kurie 4 kartus trasą įveikė per 3 min. 56.89 sek. Antri buvo Johannesas Lochneris ir Florianas Baueris (3:57.38), o treti – Christophas Haferis ir Matthiasas Sommeris (3:58.58). F.Friedrichas ir Th.
2022-02-15

Dviguba pergalė: kanadiečiai ir vokiečiai pasidalijo šmaikščiomis finišo istorijomis

Olimpinėse bobslėjaus varžybose išdalyti du aukso medalių komplektai. Kanados ir Vokietijos komandos užfiksavo vienodą bendrą visų keturių nusileidimų laiką. Nesuprato, kodėl džiūgauja vokiečiai Abiejų ekipų rezultatas – trys minutės, 16,86 sekundžių. Kanadiečiai 31-erių Justinas Krippsas ir 28-erių Alexanderis Kopaczas leidosi paskutiniai. „Kai kirtome liniją, pamaniau, kad laimėjome. Žiūriu ir nesuprantu – ko tie vokiečiai džiūgauja, – juokėsi Kanados komandos vairininkas J. Krippsas.