Foxpay

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Foxpay“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Foxpay“.

Trinkūnaitė: esu pasiruošusi parduoti visas „Foxpay“ akcijas

Teisėsaugos institucijų akiratyje esančios „Foxpay“ dalį akcijų dabartiniam įmonės direktoriui Sauliui Galatilčiui bei verslininkams Narimantui Blozneliui ir Georgui Kotominui pardavusi Ieva Trinkūnaitė teigia potencialiems pirkėjams esanti pasiruošusi parduoti ir likusią turimų akcijų dalį. Visgi, kaip pabrėžia verslininkė, pirkėjams nerimą kelią galimai neproporcingi Lietuvos banko (LB) sprendimai. „Esu pasiruošusi parduoti 100 proc. mano turimų „Foxpay“ akcijų.

Trinkūnaitė „Foxpay“ akcijų padavė Galatilčiui, Blozneliui, Kotominui

Teisėsaugos ir priežiūros institucijų akiratyje atsidūrusios finansinių technologijų įmonės „Foxpay“ savininkė Ieva Trinkūnaitė 9 proc. bendrovės akcijų pardavė įmonės direktoriui Sauliui Galatilčiui bei bankinės sistemos ir infrastruktūros paslaugų grupės „BankingLab“ savininkams Narimantui Blozneliui bei Georgui Kotominui.  Nuo liepos 5 dienos jie valdo po 3 proc. „Foxpay“ akcijų, skelbia Registrų centras.
2024-07-19

Šimkus: nustatytos „Foxpay“ grėsmės jos patikimumui, klientams

Teisėsaugos ir priežiūros institucijų akiratyje atsidūrusios finansinių technologijų įmonės „Foxpay“ centrinio banko atlikto patikrinimo metu nustatytos grėsmės jos veikos patikimumui, vartotojų interesams, sako Lietuvos banko (LB) vadovas.  Jo teigimu, laikinai įstaigai prižiūrėti paskirta konsultacijų įmonė „Grant Thornton Baltic“ užtikrins įmonės kontrolę, kol centrinis bankas jos atžvilgiu priims galutinius sprendimus.

LB apribojus „Foxpay“ veiklą, to pasekmes pajus apie 60 proc. klientų, bet Lietuvos gyventojų tai nepaveiks

Apribojus finansinių technologijų įmonės „Foxpay“ veiklą, to pasekmes pajus apie 60 proc. bendrovės klientų, teigia Lietuvos banko (LB) Teisės ir licencijavimo departamento direktorius Arūnas Raišutis. Visgi, anot jo, apribojimai paveiks bendrovės užsienio klientus, o Lietuvos gyventojų ir įmonių nelies. „Tos apribotos klientų grupės yra visos susijusios ne su Lietuvos įstaigomis ar žmonėmis, tai yra yra užsienio rezidentai. Ta dalis, kuriai taikomi apribojimai, yra apie 60 proc.
2024-07-17

Policija pradėjo tyrimą dėl galimos vagystės Trinkūnaitės įmonėje „iSun Lithuania“

Teisėsaugos institucijų tiriamos finansinių technologijų bendrovės „Foxpay“ akcininkės Ievos Trinkūnaitės įmonė „iSun Lithuania“ kreipėsi į policiją dėl vagystės, ikiteisminį tyrimą organizuoja Vilniaus apygardos prokuratūra. Pirmasis apie tai, remdamasis šaltiniais, pranešė naujienų portalas „Delfi“. „Esmė, kad birželio antroje pusėje galėjo būti perimti vieno kliento duomenys. Tai galėjo būti pavedimai ir visa kita. Pati įmonė dėl to kreipėsi į policiją.
2024-07-16

Trinkūnaitės ir Vyriausybės byla bus nevieša, teismas laukia šalių atsiliepimų

Regionų administracinis teismas nevieša pripažino bylą, kurioje finansinių technologijų įmonės „Foxpay“ savininkė Ieva Trinkūnaitė ginčija vyriausybinės komisijos sprendimą pripažinti ją neatitinkančią nacionalinės svarbos objektų apsaugos įstatyme keliamų reikalavimų. Nevieša byla pripažinta šalių prašymu, Eltą informavo teismo atstovė Sigita Gamulėnienė.

Lietuvos bankas apribojo „Foxpay“ veiklą ir paskyrę laikinąjį įstaigos atstovą

Lietuvos bankas (LB) penktadienį pranešė apribojęs finansinių technologijų įmonės „Foxpay“ veiklą ir paskyrė laikinąjį atstovą įstaigos veiklos priežiūrai. Anot LB, laikinasis atstovas neperima įstaigos valdymo, jo paskyrimas neturi įtakos klientams ir jų galimybėms naudotis paslaugomis. „Foxpay“ galės ir toliau vykdyti savo veiklą ta apimtimi, kurios neriboja Lietuvos banko įpareigojimai.
2024-07-12

Lietuvos bankas apribojo „Foxpay“ veiklą, paskyrė laikinąjį atstovą

Lietuvos bankas pranešė apribojęs teisėsaugos institucijų akiratyje atsidūrusios finansinių technologijų įmonės „Foxpay“ veiklą ir paskyrė laikinąjį atstovą įstaigos veiklos priežiūrai.
2024-07-12

Trinkūnaitė pardavė dalį turėtų „Foxpay“ akcijų

 Anksčiau buvusi vienintelė „Foxpay“ akcininkė Ieva Trinkūnaitė liepos 5 d. pardavė 9 proc. savo turėtų akcijų trims fiziniams asmenims, įmonės darbuotojams, praneša bendrovės direktorius Saulius Galatiltis. Taip pat, anot jo, akcininkai visuotinio susirinkimo metu paskyrė naujus „Foxpay“ valdybos narius, tarp kurių yra ir finansų sektoriaus profesionalai. „Jų žinios labai pravers „Foxpay“ šiuo bendrovei neeiliniu metu“, – teigia S. Galatiltis.
2024-07-10

Ieva Trinkūnaitė skundžia teismui sprendimą dėl jos neatitikties nacionaliniam saugumui

Teisėsaugos ir priežiūros institucijų akiratyje esančios finansinių technologijų įmonės „Foxpay“ savininkė Ieva Trinkūnaitė teismui apskundė vyriausybinės strateginių įmonių sandorius tikrinančios komisijos išvadą ir Vyriausybės nutarimą, jog ji neatitinka nacionalinio saugumo interesų. Apie pirmadienį gautą I. Trinkūnaitės skundą BNS informavo Regionų administracinio teismo Vilniaus rūmai.
REKLAMA
REKLAMA

„Foxpay“ savininkė Trinkūnaitė skųs sprendimą dėl jos neatitikimo nacionaliniam saugumui

Teisėsaugos ir priežiūros institucijų akiratyje esančios finansinių technologijų įmonės „Foxpay“ savininkė Ieva Trinkūnaitė žada skųsti birželio pradžioje priimtą Vyriausybės nutarimą, jog ji neatitinka nacionalinio saugumo interesų. „Esu įsitikinusi, jog Vyriausybės nutarime nurodytos aplinkybės nesudaro nei faktinio, nei teisinio pagrindo pripažinti, jog kokiu nors būdu keliu grėsmę nacionaliniam saugumui. Pats Vyriausybės nutarimas, mano nuomone, grindžiamas neteisingu faktiniu pagrindu.

Teisme – „Foxpay“ skundas dėl Lietuvos banko apribotos įmonės veiklos

Teisėsaugos ir kitų institucijų akiratyje atsidūrusi finansinių technologijų įmonė „Foxpay“ teismui apskundė Lietuvos banko (LB) sprendimą apriboti įmonės naudojimąsi jo valdoma mokėjimų sistema „Centrolink“,  išskyrus su viešuoju sektoriumi susijusius mokėjimus.  Apie ketvirtadienį priimtą įmonės skundą BNS penktadienį informavo Regionų administracinis teismas.
2024-06-28

Seimas – prieš parlamentinį tyrimą dėl Monikos Navickienės ryšių

Seimas ketvirtadienį atmetė opozicijos iniciatyvą vykdyti parlamentinį tyrimą dėl atsistatydinusios socialinės apsaugos ir darbo ministrės Monikos Navickienės aplinkos ir įtartinų ryšių. Už siūlymą Antikorupcijos komisijai atlikti tyrimą balsavo 37 Seimo nariai, prieš buvo 46, o susilaikė 13.  Kitu balsavimu Seimas nutarimo projektą dėl tyrimo atmetė: už tai buvo 57, o 42 siūlė projektą tobulinti.  „Manau, kad visuomenė turi gauti atsakymus į klausimus.

„Foxpay“ savininkė Ieva Trinkūnaitė atsiprašinėti nežada: byla dėl orumo įžeidimo vyksta toliau

Teismo procesas dėl „Foxpay“ savininkės Ievos Trinkūnaitės galimo bandymo 2023 m. rudenį nuslėpti informaciją apie neskaidrią valdomų bendrovių veiklą tęsiasi. Nors Vilniaus miesto apylinkės teismas ieškojo galimybės sutaikyti I. Trinkūnaitę ir Žmogaus teisių asociacijos pirmininką Vytautą Budniką, „Foxpay“ savininkė neatsiprašė dėl šmeižto. „Kaip ir kiekvienoje civilinėje byloje, teismas suinteresuotas, kad abi pusės susitaikytų. Ir, žinoma, paklausiama, ar yra galimybė susitaikyti.
2024-06-27

Teisme buvo laukiama Trinkūnaitės: pateikė versiją, kodėl ji neatvyko

Ministrės Navickienės bendrakeleivę į Dubąjų, „Foxpay“ savininkę Ievą Trinkūnaitę šmeižtu teisme kaltina jos ryšius tyręs visuomeninikas. „Foxpay“ ryšius su valstybės įmonėmis šiandien linksniavo ir Seimo antikorupcijos komisija, kuriai pareigūnai įvardijo, kad Trinkūnaitės sugyventinis Vilhelmas Germanas turi ryšių Rusijoje. Parlamentarai stebisi, kad ministrė siejama su įmonės sandoriais su dešimtimis skirtinų valstybinių įstaigų, ir kainomis, kokiomis ji teikė paslaugas.

VPT dar sprendžia, ar pradėti tyrimą dėl „Foxpay“ laimėtų konkursų

Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) dar sprendžia, ar pradėti visų konkursų, kuriuos laimėjo teisėsaugos ir kitų institucijų tiriama finansinių technologijų įmonė „Foxpay“, vertinimą, pranešė Seimo Antikorupcijos komisijos vadovas Algirdas Stončaitis „VPT vadovas patikino, kad baigia bendrinti informaciją ir priiminės sprendimą, ar pradėti atskirą tyrimą ir vertinimą šito vykdyto viešojo pirkimo (2022 metais pasirašytos sutarties su Informacinės visuomenės plėtros komitetu – BNS) ir pratęsimo“, – žur...
2024-06-26

Politikai: VSD neturėjo įtartinos informacijos apie „Foxpay“, įmonė ją galėjo slėpti

Valstybės saugumo departamentas (VSD) 2022 metais neturėjo duomenų apie teisėsaugos ir kitų institucijų akiratyje dabar atsidūrusios finansinių technologijų įmonės „Foxpay“, jos savininkės ar susijusių asmenų galimas grėsmes nacionaliniam saugumui, nes šie asmenys stengėsi slėpti informaciją, teigia kai kurie Seimo Antikorupcijos komisijos nariai.  Komisijos narė iš opozicijos Agnė Širinskienė sako, kad suinteresuoti asmenys stengėsi, kad informacija apie juos nebūtų lengvai gaunama.

Stončaitis: Seimo Antikorupcijos komisija laukia Lietuvos banko tyrimo dėl „Foxpay“ išvadų

Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Algirdas Stončaitis teigia, kad komisija negalėjo atlikti išvadų dėl technologijų įmonės „Foxpay“ laimėto viešųjų pirkimų konkurso, nes Lietuvos bankas dar nebaigęs savo tyrimo. „Diskusija buvo gana atvira, informacija apsikeitime ir vertininome. Tačiau kažkokių papildomų išvadų padaryti šiuo metu negalėtume, nes esame informuoti, kad Lietuvos bankas nebaigė savo tyrimo.
Aktualijos 2024-06-26

Seimo Antikorupcijos komisija nagrinės klausimą dėl „Foxpay“ laimėto viešųjų pirkimų konkurso

Trečiadienį Seimo Antikorupcijos komisija uždarame posėdyje nagrinės klausimą dėl finansinių technologijų įmonės „Foxpay“ laimėto didelės vertės viešųjų pirkimų konkurso.
2024-06-26

Teisme – ieškinys „Foxpay“ savininkei Trinkūnaitei dėl galimo bandymo nuslėpti neskaidrią įmonių veiklą

Žmogaus teisių asociacijos pirmininkas Vytautas Budnikas kreipėsi į Vilniaus miesto apylinkės teismą dėl „Foxpay“ savininkės Ievos Trinkūnaitės galimo bandymo 2023 m. rudenį nuslėpti informaciją apie neskaidrią valdomų bendrovių veiklą. Kreipdamasis į teismą V. Budnikas teigė, kad anksčiau buvo I. Trinkūnaitės kaltintas šmeižtu.

FNTT: tarnyboje dirbantis „Foxpay“ finansų vadovės sutuoktinis yra deklaravęs savo ryšius

Teisėsaugos ir kitų institucijų akiratyje atsidūrusios finansinių technologijų įmonės „Foxpay“ finansų vadove dirba vadovaujančias pareigas Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje (FNTT) užimančio pareigūno Mariaus Staniulio sutuoktinė, penktadienį skelbia naujienų portalas „Delfi“. Pasak portalo, M. Staniulis yra FNTT Pinigų plovimo prevencijos valdybos Analizės skyriaus viršininkas.

Žiniasklaida: aukšto rango FNTT pareigūno sutuoktinė bendrovėje „Foxpay“ eina vadovaujančias pareigas

Aukšto rango Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) pareigūno Mariaus Staniulio sutuoktinė technologijų įmonėje „Foxpay“ eina vadovaujančias pareigas, skelbia delfi.lt. Kaip penktadienį pranešė naujienų portalas, FNTT Pinigų plovimo prevencijos valdybos Analizės skyriaus viršininko M. Staniulio žmona Jolanta Staniulė „Foxpay“ finansų vadovė yra nuo 2013 metų gruodžio.

Lietuvos bankui apribojus dalį „Foxpay“ veiklos, bendrovė atmeta abejones dėl savo veiklos

Lietuvos bankui (LB) apribojus „Foxpay“ teisę teikti mokėjimo nurodymus ir gauti pavedimus per institucijos valdomą mokėjimų sistemą CENTROLink, bendrovė sako atmetanti abejones dėl savo veiklos. Kaip ketvirtadienį išplatintame pranešime nurodė bendrovės vadovas Saulius Galatiltis, „Foxpay“ yra atskiras subjektas nuo akcininko, todėl jam taikomi neturtiniai apribojimai neturėtų automatiškai virsti įmonės veiklos ribojimais.
2024-06-20

Budrys: po „Foxpay“ skandalo, prezidentas paragino tarnybas patikrinti, kaip suveikė procedūros

Prezidento Gitano Nausėdos vyriausiasis patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Kęstutis Budrys sako, jog šalies vadovas išreiškė lūkestį specialiosioms tarnyboms įsivertinti, kodėl informacija apie finansinių technologijų įmonę „Foxpay“, verslininkę Ievą Trinkūnaitę ir jos sutuoktinį, už sukčiavimą kalėjusį Vilhelmą Germaną nebuvo žinoma ir patikrinta anksčiau.

VPT vadovas šią savaitę žada išvadas dėl „Foxpay“ laimėtų viešųjų pirkimų

Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) vadovas sako, jog tarnyba šią savaitę pateiks visų viešųjų pirkimų, kuriuos laimėjo teisėsaugos ir kitų institucijų tiriama finansinių technologijų įmonė „Foxpay“, vertinimą.  Pasak Dariaus Vedricko, tarnyba dar nėra pateikusi Seimo Antikorupcijos komisijai atsakymų į klausimus dėl „Foxpay“ laimėtų konkursų.
2024-06-19

Trinkūnaitė: neviešos informacijos atskleidimas kenkia teisiniams procesams

Teisėsaugos ir kitų institucijų akiratyje atsidūrusios finansinių technologijų įmonės „Foxpay“ savininkė Ieva Trinkūnaitė pareiškė bendradarbiaujanti su teisėsaugos ir priežiūros institucijomis, o neviešos informacijos atskleidimas, anot jos, neigiamai veikia teisinius procesus ir klaidina visuomenę.
2024-06-19

Trinkūnaitė slėpė ryšius su Germanu, nebendradarbiauja su Lietuvos banku

Teisėsaugos ir kitų institucijų akiratyje atsidūrusios finansinių technologijų įmonės „Foxpay“ savininkė Ieva Trinkūnaitė, siekdama iš buvusios ministrės Monikos Navickienės vyro įsigyti šalia Vilniaus oro uosto biurų pastatą valdančią įmonę „Litlab“, vyriausybinei strateginių įmonių sandorius tikrinančiai komisijai melavo apie savo ryšius su dėl finansinių nusikaltimų kalėjusiu Vilhelmu Germanu (buvusiu Viliumi Žideliu).  Be to, I. Trinkūnaitė tinkamai nebendradarbiauja su „Foxpay“ patikr...
2024-06-19

Seimo Antikorupcijos komisija klausimą dėl „Foxpay“ nagrinės uždarame posėdyje

Seimo Antikorupcijos komisija klausimą dėl finansinių technologijų įmonės „Foxpay“ laimėto didelės vertės viešųjų pirkimų konkurso nusprendė nagrinėti uždarame posėdyje.
2024-06-19

Informacinės visuomenės plėtros komitetas ketina nebepratęsti sutarties su „Foxpay“

Informacinės visuomenės plėtros komitetas (IVPK) ketina nebepratęsti 2022 metais pasirašytos ir pernai pratęstos sutarties su finansinių technologijų įmone „Foxpay“, dėl kurios veiklos teisėsauga bei centrinis bankas atlieka tyrimus ir kurios akcininkė pripažinta neatitinkančia nacionalinio saugumo interesų. „(Sutarties – BNS) tęsti neplanuojame.
2024-06-19

Navickienė įvardijo, kiek kainavo kelionė į Dubajų ir kiek ji sumokėjo mokesčių

Iš posto išlėkusi socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė surado drąsos pasikalbėti su savo vyru ir išsiaiškino, kad kelionę privačiu lėktuvu į Dubajų jos šeima gavo dovanų. Politikė sumokėjo ir gyventojų pajamų mokestį: už tris asmenis beveik 3000 eurų. Tai reiškia, kad ministrės šeimai dovanotos kelionės į Dubajų vertė kartu su viešbučiu siekia beveik 20 tūkstančių eurų.

Pirmąkart prabilo „Foxpay“ savininkė Ieva Trinkūnaitė: atskleidė, kurios skandalo detalės nedera tarpusavyje

Teisėsaugos ir kitų institucijų akiratyje atsidūrusios finansinių technologijų įmonės „Foxpay“ savininkė Ieva Trinkūnaitė sako, kad išskirtinis dėmesys įmonei gali politizuoti jos atžvilgiu atliekamą Lietuvos banko (LB) tyrimą.  „Jaučiu didėjančią grėsmę objektyviam kontroliuojančių institucijų darbui dėl bendrovės veiklos politizavimo.

IVPK žada kreiptis į vyriausybinę komisiją dėl sutarties su „Foxpay“

Informacinės visuomenės plėtros komitetas (IVPK) žada kreiptis į strateginius sandorius tikrinančią vyriausybinę komisiją dėl prieš kelis metus sudarytos sutarties su finansinių technologijų įmone „Foxpay“, dėl kurios veiklos teisėsauga pradėjo ikiteisminį tyrimą ir kurios akcininkė Ieva Trinkūnaitė pripažinta kaip neatitinkanti nacionalinio saugumo interesų, pirmadienį pranešė „Verslo žinių“ naujienų portalas.
2024-06-17

STT pradėjo tyrimą dėl „Foxpay“: šie du dalykai tyrėjams pasirodė verti dėmesio

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pirmadienį pranešė pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl galimai neskaidrios finansinių technologijų įmonės „Foxpay“ veiklos.  Pasak STT, šiuo metu įtarimai niekam nepareikšti. Tarnyba pradėjo tyrimą dėl galimo nusikalstamu būdu gauto turto legalizavimo ir kišimosi į valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens veiklą.
2024-06-17

Institucijų tikrinamos „Foxpay“ vadovas Galatiltis penktadienį atšauktas iš „Invegos“ stebėtojų tarybos

Lietuvos banko (LB) ir kitų institucijų tikrinamos finansinių technologijų bendrovės „Foxpay“ vadovas Saulius Galatiltis buvo penktadienį atšauktas iš verslui ir valstybės įstaigoms paramą teikiančios nacionalinės plėtros įstaigos „Investicijos ir verslo garantas“ („Invega“) stebėtojų tarybos.  Tai Eltai patvirtino „Invegos“ atstovė žiniasklaidai Viktorija Voroncova.
2024-06-14

Tiesiogiai: Monika Navickienė – apie premjerei įteiktą atsistatydinimą

Monika Navickienė trečiadienį vakare paskelbė, kad įteikė atsistatydinimo prašymą premjerei Ingridai Šimonytei. Apie tai ji trečiadienio vakarą pranešė socialiniuose tinkluose. Daugiau apie tai ji komentuoja ketvirtadienį ryte. „Mieli žmonės, Ką tik priėmiau vieną sunkiausių savo gyvenimo sprendimų. Išsiunčiau atsistatydinimo prašymą Premjerei Ingridai Šimonytei.

Monikai Navickienei – tamsios dienos: jos sutuoktiniui neleista parduoti įmonės nepatikimai verslininkei

Socialinės apsaugos ir darbo ministrės Monikos Navickienės sutuoktiniui Mindaugui Navickui nepavyko savo įmonės „Litlab“ parduoti finansinių technologijų įmonei „Foxpay“, kurios valdybos nariu pats kurį laiką buvo ir kurios akcininkė yra tolimais giminystės ryšiais susijusi verslininkė Ieva Trinkūnaitė.

„Foxpay“ vadovas prasitarą apie daromą žalą, bet į klausimus atsakys vėliau

„Foxpay“ išplatintame pranešime žiniasklaidai atmeta pastaruoju metu viešojoje erdvėje paskleistas abejones dėl savo veiklos ir užtikrina, kad bendradarbiauja su kontroliuojančiomis institucijomis dėl visų iškilusių klausimų. „Kategoriškai atmetame insinuacijas dėl „Foxpay“ veiklos ir užtikriname, kad mes griežtai vadovaujamės visais Lietuvos ir ES įstatymais bei aukščiausiais etikos ir finansų industrijos standartais“, – pranešime cituojamas „Foxpay“ direktorius Saulius Galatiltis.
2024-06-12

„Foxpay“ direktorius atmeta abejones dėl įmonės veiklos: užtikrina bendradarbiavimą su institucijomis

„Foxpay“ direktorius Saulius Galatiltis sako, kad bendrovė atmeta viešumoje sklaidančias abejones dėl savo finansinės veiklos. Taip pat anot jo, įmonė visais klausimais bendradarbiauja su institucijomis bei teikia visą būtiną informaciją. „Kategoriškai atmetame insinuacijas dėl „Foxpay“ veiklos ir užtikriname, kad mes griežtai vadovaujamės visais Lietuvos ir Europos Sąjungos įstatymais bei aukščiausiais etikos ir finansų industrijos standartais“, – teigia S. Galatiltis.
Aktualijos 2024-06-12

Tarp galimų ministrės Navickienės vyro ryšių – vieno didžiausių Vokietijos viešnamių tinklų vadovas

Socialinės apsaugos ministrės Monikos Navickienės vyro verslo ryšiai kelia vis daugiau klausimų ir klampina pačią ministrę. M. Navickienė patvirtino, kad ji šeimomis retai, bet bendrauja su vyro verslo partneriais, tarp kurių ne kartą už sukčiavimą teistas ir netgi už grotų sėdėjęs Vilhelmas Germanas. Nors jis teistas už pinigines aferas, bet ir toliau sukasi finansų srityje, o vienas iš jo partnerių ir yra M. Navickienės vyras.

Segalovičienė: „Foxpay“ situaciją reikia matyti ir Lietuvos, kaip finansinių technologijų šalies, kontekste

Prezidento vyriausioji patarėja Irena Segalovičienė mano, kad finansinių technologijų įmonės „Foxpay“ situacija turėtų būti vertinamos ne vien viešųjų pirkimų, bet ir šalies reputacijos kontekste. Anot jos, vykstant tokiems incidentams yra svarbu išlaikyti pozityvią Lietuvos, kaip finansinių technologijų šalies, reputaciją. „Kalbant apie „Foxpay“ situaciją reikia matyti ne vien tik viešųjų pirkimų kontekste. Lietuva yra finansinių technologijų šalis.

Žiniasklaida: Su „Foxpay“ susijusios „iSun“ veikloje – už sukčiavimą kalėjęs Vilhelmas Germanas

Su finansinių technologijų įmone „Foxpay“ susijusios Šveicarijos grupės „iSun“ veikloje dalyvauja už finansinius nusikaltimus anksčiau kalėjęs Vilhelmas Germanas, prieš dešimtmetį kriminalinėse naujienose figūravęs Viliaus Židelio pavarde.
2024-06-09

Vyriausybė turi sprendimą dėl „Foxpay“ akcininkės: ar tai atitinka nacionalinio saugumo interesą – nekomentuoja

Lietuvos bankui (LB) ir kitoms institucijoms vis dar atliekant finansinių technologijų įmonės „Foxpay“ ir jos savininkės veiklos patikrinimą, Vyriausybė jau patvirtino strateginių įmonių sandorius tikrinančios komisijos išvadą dėl įmonės akcininkės Ievos Trinkūnaitės atitikties nacionalinio saugumo interesams. Visgi Vyriausybė sprendimo turinio nekomentuoja, kaip ir neįvardija konkrečios pavardės.
2024-06-07

Navickienei gresia rimti nemalonumai dėl sutuoktinio: tyrimus pradėjo kelios institucijos

Dviems ministerijoms šiuo metu vadovaujanti, kylanti konservatorių partijos žvaigždė Monika Navickienė priversta teisintis dėl savo vyro veiklos. Mat jam būnant vienos elektroninių mokėjimų bendrovės valdyboje, tyrimus pradėjo Lietuvos bankas, Vyriausybinė saugumo komisija ir Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba (FNTT). Aiškinamasi, ar nebuvo plaunami pinigai, ar įsivėlę pavojų nacionaliniam saugumui galintys kelti žmonės. Navickienė teisinasi, kad ji su vyro darbais nesusijusi.

Generalinė prokurorė pavedė STT atlikti faktinių aplinkybių patikslinimą dėl įmonės „Foxpay“

Kilus abejonių dėl finansinių technologijų įmonės „Foxpay“, generalinė prokurorė Nida Grunskienė pavedė Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) atlikti faktinių aplinkybių patikslinimą, skelbia naujienų portalas delfi.lt.

Šveicarijos „iSun“ įsigijo lietuvišką elektroninių mokėjimų platformą „Foxpay“

Šveicarijos įmonių grupė „iSun“ įsigijo lietuvišką elektroninių mokėjimų platformą „Foxpay“.  Tikimasi, kad tai prisidės prie finansinio sektoriaus produktų ir paslaugų gerinimo Lietuvoje bei atvers galimybes papildomoms investicijoms į šalies „fintech“ sektorių, pranešė „Foxpay“.  „Foxpay“ yra viena mūsų grupės strateginių investicijų siekiant stiprinti elektroninių mokėjimų paslaugas.
2022-11-07

Nenustebkite – norintiems sumokėti baudą, gali tekti mokėti du kartus

Dauguma žmonių turi sąskaitas banke ir moka mėnesinį paslaugų mokestį, į kurį įeina ir neriboti pinigų pervedimai. Vis dėlto gavus baudą, pavyzdžiui, už greičio viršijimą, norint sumokėti Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) iš savo asmeninės VMI paskyros, už baudos pinigų pervedimą reikia mokėti papildomai. Į portalo tv3.lt redakciją kreipėsi vilnietis Ignas.
2022-05-25
Į viršų