fiodoru černychu

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fiodoru černychu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fiodoru černychu“.

Fiodoro Černycho klubas kontrolines rungtynes pralaimėjo Makedonijos čempionams

Lenkijos elitinės futbolo lygos pirmenybėms Slovėnijoje besirengiantis Balstogės „Jagiellonia“ klubas su Fiodoru Černychu kontrolinėse rungtynėse 0:2 (0:0) pralaimėjo Makedonijos čempionei Skopjės „Vardar“ vienuolikei. Pagrindinėje sudėtyje dvikovą pradėjęs Lietuvos rinktinės puolėjas 40-ą minutę vietą aikštėje užleido Maciejui Gorskiui. Po įvartį nugalėtojams pelnė Juanas Felipe (55 min.) ir Tigranas Barseghjanas (83 min.). Rungtynės vyko du kėlinius po 60 minučių.
2016-07-01

Sezonui besiruošiantis Vilniaus „Žalgiris“ kontrolinėse rungtynėse įveikė Latvijos čempioną

Sezonui besiruošiantis Lietuvos futbolo čempionas Vilniaus „Žalgiris“ šeštadienį sostinės „Sportimos“ manieže kontrolinėse rungtynėse 1:0 (0:0) nugalėjo Latvijos čempionę FK „Liepaja“ vienuolikę. Šiose rungtynėse nedalyvavo praėjusį šeštadienį puikiai debiutavęs Saulius Mikoliūnas, kuris patyrė smulkų sužeidimą treniruočių metu, informuoja sostinės klubo svetainė. Rungtynės prasidėjo aktyviu aikštės šeimininkų žaidimu, o kamuolys dažniausiai buvo kontroliuojamas prie latvių vartų.