fiat coupe

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fiat coupe“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fiat coupe“.

Drago lenktynėse pergale džiaugėsi Airida Beniušienė

Anekdotus apie vairuojančias šviesiaplaukes teko pamiršti, kai „Eneos 1006 km lenktynių“ programoje vietos radusių ir drago arba traukos lenktynių starto linijos atvažiuodavo juodas „Nissan GT-R“. Jo vairuotoja Airida Beniušienė net dviejų klasių įskaitoje prasimušė į finalą, o vienoje – ir nugalėjo. Tradiciškai Palangoje didžiųjų lenktynių programą papildančios drago varžytuvės šiemet sukvietė daugiau nei 30 greičio mėgėjų, kurie rungėsi dėl Lietuvos kelių policijos tarnybos įsteigtų taurių.
2016-07-22

25 greičiausi priekiniais ratais varomi automobiliai

Prieš keletą dešimtmečių automobilių industrijoje įvyko lūžis. Didžioji dauguma automobilių gamintojų rinkdavosi galinių varančiųjų ratų pavarą ir net negalvodavo apie kitus pasirinkimus, tačiau prancūzų inžinierių sukelta revoliucija pakeitė visą automobilių industriją visiems laikams.
2016-05-17

Aurikas : „Visada mėgau išskirtinius, įdomius ir nestandartinius automobilius“

Ar pastebėjote, kad itališkų automobilių gamintojai kas maždaug 10 metų išgyvena pakilimą ir maždaug tiek pat metų bando atsistoti ant kojų ir išlipti iš didžiulės duobės. Ne kartą įsitikinome, jog italai moka sukurti pasaulinio lygio automobilius, tačiau koją jiems dažniausiai pakiša vadovo kėdėje sėdintys ponai, kurie galvoja tik apie didžiulį pelną, o ne apie pirkėjų satisfakciją. Vis gi, šiandienos dėmesio centre esantis automobilis buvo pagamintas „Fiat“ kompanijos pakilimo laikotarpiu.
2015-07-10

Evaldas : „Su juo važinėju visur“

Jeigu tektų išrinkti išskirtiniausią automobilį Lietuvoje, apdovanojimas greičiausiai atitektų Evaldui ir jo nestandartiniam Fiat Coupe. Žinoma, kiekvienas savaip suprantame išskirtinumą, tačiau mūsų nuomone, būtent šis Fiat Coupe puikiai atitinka išskirtinumo savoką.  Plačios arkos ir dar platesni ratai, maloniai burbiantis variklis ir žinoma - netradicinių formų automobilio kėbulas yra tarsi vizitinė Evaldo mašinos kortelė.
2014-06-07

1000 a.g. „Fiat“

Tiuningo specialistai kartais sukuria visai įdomių šedevrų. Ir visai nesvarbu, kad tokie automobiliai būna nelabai tinkami kasdieniam naudojimui. Pvz., ko vertas „Fiat Coupe“ su 1000 a.g. varikliu. 1000 a.g. kaimenę į dailaus, tačiau techniškai niekuo neišsiskiriančio „Fiat Coupe“ metalinį rūbą sukišti sugebėjo Rusijos tiuningo specialistai. Tiesa, čia nebuvo apsieita be radikalaus chirurginio įsikišimo.
2011-10-28
Į viršų