fernandas alonsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fernandas alonsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fernandas alonsas“.

„Ferrari“: ketvirta prizinė vieta iš eilės

Pasaulio „Formulės-1“ lenktynių čempionato 11-ąjį etapą – Vengrijos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį laimėjo „McLaren-Mercedes“ komandos pilotas britas Jensonas Buttonas. Tai buvo antroji 31-erių metų lenktynininko pergalė šį sezoną ir 11-oji per visą karjerą.
2011-08-01

„Formulės-1“ starte – „Ferrari“ triumfas

Sekmadienį prasidėjusio pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato pirmąjį etapą – Bahreino „Grand Prix“ lenktynes – laimėjo dukart pasaulio čempionas „Ferrari“ komandai atstovaujantis ispanas Fernando Alonso. Tai buvo 22-oji pergalė Ispanijos lenktynininko karjeroje, tačiau pirmoji nuo 2008 metų, kai jis laimėjo Japonijos „Grand Prix“ lenktynes. Antras finišavo jo komandos draugas brazilas Felipe Massa. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 16,1 sek.
2010-03-14

Penkios pačios didžiausios sporto aferos

Apgavystės, šnipinėjimas, piratavimas jau senai tapo neatskiriama politikos, verslo, popkultūros dalimi. Panašūs dalykai vis dažniau ateina ir į sporto pasaulį Dirbtinis Maradonos penis Dopingas yra sugriovęs ne vieno lengvaatlečio, sukiaatlečio ar dviratininko gyvenimą. Futbolas – komandinis žaidimas, čia žaidėjai turi galimybę šiek tiek atsipūsti, tačiau ir šio sporto atstovai neišvengia pagundos panaudoti stimuliatorių.
2009-10-10

Greičio karaliai lekia į startą

Viso pasaulio autosporto mėgėjų dėmesį kitą savaitgalį kaustys įvykiai Australijoje. Melburno trasoje bus surengtas pirmasis 2009-ųjų „Formulės-1“ lenktynių čempionato etapas. Kuri komanda sezonui spėjo pasirengti geriausiai, paaiškės kovo 29 d. Po keletą dienų truksiančių kvalifikacinių važiavimų, sekmadienį 20 bolidų išsirikiuos pirmajam oficialiam 2009-ųjų startui. Favoritas - britas Praėjusių metų čempionatą vainikavo retos įtampos lenktynės San Paulo „Interlagos“ trasoje.