fenixs

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fenixs“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fenixs“.

Pasaulio dviračių Taurė: lietuvės lyderės nepavijo

Po sekmadienį Vokietijoje vykusio paskutiniojo Pasaulio dviračių Taurės etapo „Rund um die Nürnberger Altstadt“, kurį laimėjo 27-erių metų olandė Kirsten Wild, iš visų Lietuvos dviratininkių - Rasa Leleivytė užėmė aukščiausią poziciją, tačiau liko pakankamai toli nuo čempionės Marianne Vos. Lietuvių rezultatai paskutiniame etape Vokietijoje vykusiose Niurnbergo lenktynėse, 129 km distancijoje, Urtė Juodvalkytė („Fenixs“) finišavo 34 vietoje, o Modesta Vžiesniauskaitė („Bigla“) – 43 vietoje.
2009-09-13

D. Žiliūtė laimėjo „Trophée d’Or“

Šeštadienį Prancūzijoje pasibaigusiose moterų dviračių lenktynėse „Trophée d’Or féminin“, vykstančiose 13-tą kartą, Diana Žiliūtė („Safi-Pasta“) užėmė 1 vietą finaliniame etape ir galutinėje įskaitoje bei darkart apgynė geriausios sprinterės vardą. Laimėjo finalinį etapą Diana Žiliūtė laimėjo 3 etapus iš 5. Paskutiniojo, finalinio, „Trophée d’Or“ etapo distanciją „Saint-Germain du Puy – Saint-Arnaud“, kurios ilgis 106 km, lietuvė įveikė per 2 val. 32 min. 34 sek.
2009-08-30

Dvi mūsų dviratininkės „GP de Plouay“ 10-tuke (papildyta)

Šeštadienį Prancūzijoje (Bretanė) vykusioje priešpaskutinėje Pasaulio Taurės įskaitoje „Grand Prix de Plouay“ (sutr. „GP de Plouay“) Rasa Leleivytė ir Diana Žiliūtė, atstovaujančios komandai „Zafi – Pasta Zara Titanedi“, užėmė atitinkamai 8-tą ir 9-tą vietas, nuo laimėtojos Emma Pooley („Cervélo“) atsilikusios 2 min. 33 sek.
2009-08-23

„Route de France féminine 2009“: Eglė Zablockytė 10-ta

Šiandien pasibaigė 6 dienas Prancūzijoje trukusios Tarptautinės moterų dviračių lenktynės „Route de France féminine 2009“, kuriose po paskutiniojo etapo bendroje įskaitoje – iš 7 dalyvavusių lietuvių dviratininkių – vienintelė lietuvė Eglė Zablockytė išliko 10-tuke.
2009-08-14

D. Žiliūtei nutolus nuo lyderės pozicijos, į 10-tuką įsiveržė Eglė Zablockytė (papildyta)

Vakar, po 4 etapo (iš 5), Prancūzijoje vykstančiose Tarptautinių moterų dviračių lenktynėse „Route de France féminine 2009“, 20-metė Lietuvos dviratininkė Eglė Zablockytė, atstovaujanti italų komandai „USC Chirio Forno d'Asolo“, finišavo 9-ta ir bendroje įskaitoje pateko į 10-tuką, iš 57-os pakildama į 9 vietą (+06 min. 15 sek.'), o jaunių įskaitoje iš 16-tos pakilo į 1 vietą.
2009-08-14

Dviratininkė Diana Žiliūtė pasaulio reitinge išliko 29-a

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje pasaulio plento dviratininkių reitingų lentelėje lietuvė Diana Žiliūtė („Safi-Pasta Zara-Titanedi“) užima 29-ąją vietą (202 tšk.). 32 metų dviratininkė balandžio 22 dienos reitinge buvo taip pat 29-a. Pirmąją vietą užima olandė Mariana Vos (Marianne Vos, „DSB Bank“, 1365,5 tšk.), antrąją - vokietė Judita Arnt (Judith Arndt, „Columbia-Highroad“, 952,66 tšk.), o trečiąją - švedė Ema Johanson (Emma Johanson, „Red Sun“, 876 tšk.